هفته طراحی دبی (Dubai Design Week 2017)

هفته طراحی دبی (Dubai Design Week 2017) همه ساله به منظور تشویق و حمایت از صنعت طراحی برپا می‌شود. اهمیت این رویداد در سطح جهانی است....

هفته طراحی دبی (Dubai Design Week 2017) همه ساله به منظور تشویق و حمایت از صنعت طراحی برپا می‌شود. اهمیت این رویداد در سطح جهانی است.

یکی از مهمترین ویژگی‌های هفته طراحی دبی در مقایسه با بیشتر رویدادهای برگزار شده در این شهر، عدم انحصار آن به منطقه خاورمیانه است، به طوری که طراحان سراسر جهان آن را به عنوان یک رویداد سالیانه به منظور دور هم جمع شدن می‌شناسند. در این هفته، از بهترین‌های طراحی در منطقه و همچنین گستره بین‌الملل تقدیر و تشکر می‌شود. هفته طراحی دبی در سال جاری، بین روزهای بیست و دوم تا بیست و هفتم آبان ماه خواهد بود.

هفته طراحی دبی

مسئولین برگزاری این رویداد تلاش می‌کنند با فعالان تجارت جهانی و موسسات فرهنگی و سازمان های مختلف طراحی همکاری کنند. هفته طراحی دبی همه ساله و زیر مالکیت و مدیریت گروه طراحی دبی - شرکت سرمایه‌گذاری مشترک بین مرکز مالی بین‌المللی دبی و شرکت نمایشگاه‌های خاورمیانه با مسئولیت محدود برگزار می شود. اما چه پروژه‌هایی در دل هفته طراحی دبی قرار داشته و این رویداد از چه نمایشگاه‌های دیگری تشکیل می‌شود؟

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

بخش طراحی مرکز تجاری شهر هفته طراحی دبی

همانطور که از نام این رویداد (Dubai Design Week) مشخص است، یک هفته کامل به آن اختصاص دارد. در طول این مدت نمایشگاه‌ها و رویدادها دیگری برگزار می‌شوند که همگی زیر مجموعه هفته طراحی دبی محسوب می‌شوند. یکی از مهمترین آن‌ها طراحی مرکز تجاری شهر است که آن را به عنوان تنها جایگاه در خاورمیانه برای متخصص‌های تجاری منطقه می‌شناسند. این متخصصان با حضور در این بخش طراحی‌های باکیفیت بالا و اصیل سراسر جهان را مشاهده کرده و بهترین موارد را کشف می‌کنند.

هفته طراحی دبی

سومین دوره نمایشگاه طراحی مرکز تجاری شهر در دل منطقه طراحی دبی برگزار می‌شود. طی آن، گلچینی از برترین برندها و استارتاپ‌ها در عرصه‌هایی همچون مبلمان، لوازم آشپزخانه، منسوجات، و لوازم جانبی و انواع لازم خانه به نمایش گذاشته می‌شوند. هر چیزی که به نوعی با طراحی در ارتباط است، می‌تواند مخاطب این رویداد باشد. نمایشگاه طراحی مرکز تجاری شهر را به عنوان بخش اصلی و کلیدی هفته طراحی دوبی می‌شناسند که بین روزهای بیست و هفتم تا سی‌ام ماه اکتبر برگزار می‌شود.


آثار هنری و چیدمان‌های سه بعدی

در هفته طراحی دبی چندین عنصر کلیدی و مهم وجود دارند. آن‌ها در واقع چندین طراحی 3D یا همان سه‌ بعدی هستند که به دست طراحان داخلی و بین‌‎المللی مشهور در مکان‌های بسیار حساس شهر قرار می‌گیرند. از به نمایش گذاشتن این‌چنین آثار، اهداف خاصی وجود دارد. آن‌ها تصمیم دارند روش‌های سنتی را به چالش کشیده و از طرفی نوآوری‌ها را کشف کنند. یکی دیگر از مهمترین اهداف این بخش، معرفی دبی به عنوان شهری پویا است که تاثیر مهمی در دنیای طراحی دارد. با یک نگاه به برج‌های این شهر می‌توانید اوج سلیقه در طراحی و معماری را مشاهده کنید.


بخش مقصد هفته طراحی دبی

شش رویداد در دل هفته طراحی دبی برگزار می‌شوند که همگی به عنوان سکوی پرتابی برای به نمایش گذاشتن بهترین برندهای نوظهور در عرصه طراحی شناخته می‌شوند. بعد از بخش طراحی مرکز تجاری شهر، یکی دیگر از مهمترین بخش‌های این هفته بخش مقصد است.

هفته طراحی دبی

این رویداد، فرصتی به منظور مشاهده و شناسایی استعدادهای جدید تلقی می‌شود. پس هر کسی که به دنبال ایده‌ای نو می‌گردد، می‌تواند مخاطب و بازدیدکننده این بخش باشد. طرح‌های به نمایش در آمده در بخش مقصد کاملا منحصربه‌فرد هستند، به طوری که قبل از آن هرگز در گسترده بین‌المللی دیده نشده‌اند.


نمایشگاه جهانی آثار دانشجویی

این بخش در واقع یک نمایشگاه از خلاقانه‌ترین پروژه‌های ده مورد از برجسته‌ترین مدارس طراحی جهان است. همانند بخش مقصد، پروژه‌های این قسمت نیز برای نخستین بار در معرض دید عموم قرار می‌گیرند و به همین دلیل جذابیت خاصی دارند. در این نمایشگاه که قسمتی مهم از هفته طراحی دبی به شمار می‌آید، طراحی‌های دانشجویان مدرسه‌های نام برده در یک مکان جمع شده و در معرض دید عموم قرار می‌گیرند.

پیشنهاد می‌کنیم اگر حرفه، علاقه و زمینه فعالیت شما در حوزه طراحی می‌گنجد، حتما به آدرس Dubaidesignweek.ae مراجعه کرده و بعد از کسب اطلاعات تکمیلی، درباره سفر به امارات متحده عربی و حضور در هفته طراحی دبی تصمیم بگیرید.


نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*هفته طراحی دبی (Dubai Design Week 2017) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو