جشنواره غذا دبی (Dubai Food Festival 2020)

جشنواره غذا دبی (Dubai Food Festival 2018) به جرات یکی از جذابت‌ترین رویدادهای برگزار شده در دبی است که همه ساله افراد زیادی مخاطب آن می‌شوند....

جشنواره غذا دبی (Dubai Food Festival 2020) به جرات یکی از جذاب‌ترین رویدادهای برگزار شده در این شهر است و همه ساله افراد زیادی مخاطب آن می‌شوند.

این رویداد بسیار بسیار جذاب محدود به منطقه‌ای خاص و سرپوشیده نیست، چون جشنواره غذا دبی در سرتاسر شهر برگزار می‌شود. این جشنواره هر سال باشکوه‌تر از سال قبل برگزار شده و مخاطب‌های زیادی را نقاط مختلف دنیا به سمت خود جذب می‌کند؛ هر فردی که عاشق آشپزی باشد و یا خوردن را به هر کاری دیگری در زندگی خود ترجیح دهد، به هر قیمتی شده خود را با اولین تور دبی به این شهر می‌رساند تا در جشنواره غذا شرکت کند! این جشنواره که در سال 1398 بین روزهای 2 و 19 اسفند ماه برگزار می‌شود، می‌تواند برای هر فرد روی کره زمین بسیار جذاب باشد.

گستردگی جشنواره غذا دبی

در جشنواره غذا دبی مجموعه‌ای از رویدادها و تبلیغات مربوط به غذا و مواد غذایی ارائه می‌شود، به همین دلیل صنایع مختلف توجه ویژه‌ای به آن دارند. یکی از مهمترین ویژگی‌های جشنواره غذا دبی تنوع غذایی در آن است، چون شرکت‌کنندگان از نقاط مختف دنیا هستند. به همین دلیل می‌توان غذاهای کشورها و مناطق مختلف دنیا را از نزدیک چشید و تفاوت‌ها را به زبان خود احساس کرد. بهترین آشپزها همیشه در این رویداد بسیار طولانی حضور پیدا می‌کنند، پس بهتر است حین تست هر غذا، مراقب انگشتان خود باشید!

جشنواره غذا دبیموسسه DFRE و همچنین آژانس وزارت گردشگری و بازاریابی تجاری دبی مسئولیت برگزاری جشنواره غذا دبی را بر عهده دارند. پیش از برگزاری آن، مسئولان برگزاری برای حدود یک ماه برنامه‌ریزی انجام می‌دهند تا همه چیز طبق برنامه و مرتب پیش برود. هزاران رستوران، نمایندگانی را برای حضور در جشنواره غذا دبی به این شهر می‌فرستند. این یک موقعیت مناسب است، چون می‌توان با جلب توجه افراد حتی با یک غذای ساده، برند خود را به جهان معرفی کرد.


رویدادهای جشنواره غذا دبی

این جشنواره هفده روزه است، به همین دلیل رویدادهای مختلفی در دل آن برگزار می‌شوند. در ادامه به این رویدادها اشاره می‌کنیم.


بیچ کانتین

رستوران بسیار سرشناس بیچ کانتین در ساحل کایت‌بیچ قرار گرفته و همواره بیش از هزار نفر علاقمند به غذاهای متنوع به آن قدم می‌گذارند. این یک رستوران عادی نیست و با ورود به آن، خوردن غذاهای لذیذ تنها بخشی از چندین و چند ساعت مفرح، شاد و سرگرم‌کننده شما خواهد بود.

جشنواره غذا دبیوجود سرگرمی‌های روزانه مثل کلاس‌های بدنسازی و اجرای نمایش‌های شاد در محیط‌های باز مناسب برای تمامی سن‌ها، از دیگر برنامه‌های بسیار جذاب این رستوران است.


هفته رستوران دبی

یکی دیگر از رویدادهای برگزار شده در دل جشنواره غذا دبی هفته رستوران است. طی آن حدود سی مورد از بهترین رستوران‌های شهر سه گزینه منوی خود را با قیمت‌های استثنایی به ازای هر فرد ارائه می‌کنند.


غذا خوردن با سرآشپزهای ستاره

این رویداد نیز بسیار جذاب است و مخاطب‌های خاص خود را دارد. طی آن، بهترین سرآشپزهایی که خود را از نقاط مختلف دنیا برای حضور در جشنواره غذا دبی  به این شهر رسانده‌اند، در کنار مردم حضور پیدا کرده و با یکدیگر غذاهای لذیذ را تست می‌کنند!

جشنواره غذا دبییکی دیگر از جذاب‌ترین رویدادهای برگزار شده طی جشنواره غذا دبی ، درست کردن یک میز بسیار طولانی از غذا است که هزاران نفر می‌توانند از آن استفاده کنند. فراهم کردن این چنین میزهایی، یک رکورد محسوب می‌شود.

در نهایت به کلاس‌های تخصصی آشپزی می‌رسیم که جزو مهمترین بخش‌های جشنواره 16 روزه غذا دبی  به شمار می‌آیند. افراد با حضور در این کلاس‌ها می‌توانند تحت نظر مجرب‌ترین سرآشپزهای دنیا، با روش پخت و پز غذاهای مختلف آشنا شوند. اطلاعات بیشتر را از وب سایت Dubaifoodfestival.com به دست بیاورید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*جشنواره غذا دبی (Dubai Food Festival 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو