جشنواره سورپرایز تابستانی دبی (Dubai Summer Surprises 2019)

جشنواره سورپرایز تابستانی دبی (Dubai Summer Surprises 2019) را می‌توان جزو جذا‌ب‌ترین برنامه‌های تابستانه در سراسر دنیا قلمداد کرد. افراد زیادی تنها به بهانه این رویداد، در تابستان روان�...

جشنواره سورپرایز تابستانی دبی (Dubai Summer Surprises 2019) را می‌توان جزو جذا‌ب‌ترین برنامه‌های تابستانه در سراسر دنیا قلمداد کرد. افراد زیادی تنها به بهانه این رویداد، در تابستان روانه تور دبی می‌شوند.

آیا عجیب نیست کشور گرم و کویری امارات متحده عربی، در تمام سال حتی تابستان گردشگران بسیار زیادی را از سراسر دنیا از جمله ایران به سمت خود جذب می‌کند؟ با وجود این که دبی شهر بسیار زیبایی است، ولی کدام دلایل تور دبی را در تابستان سرپا نگه داشته است؟ جشنواره سورپرایز تابستانی دبی یکی از آن‌ها است.

علاوه بر جاذبه‌های توریستی این شهر می‌توان به جشنواره‌های متعدد و دوست داشتنی که در همه روزها و ماه‌های سال در آن برگزار می‌شوند اشاره کرد. در جشنواره تابستانی، کنسرت‌های خیابانی متعدد و برنامه‌های نمایش فیلم زیادی برپا شده و غذاهای متنوع و جدیدی ارائه می‌شوند.

در بین بی‌شمار جشنواره و رویداد بین المللی برگزار شده در مهم‌ترین شهر امارات باید به فستیوالی اشاره کرد که در فصل گرم تابستان برپا می‌شود؛ جشنواره سورپرایز تابستانی یکی از جذاب‌ترین بهانه‌ها برای ترغیب مسافران به شرکت در تور دبی است. اولین فستیوال در سال 1998 میلادی برگزار شد. از آن سال، Dubai Summer Surprises به صورت سالیانه بدون وقفه برگزار شده است.

downloadجشنواره سورپرایز تابستانی دبی 2019

مسئولان شهری به بهانه برگزاری جشنواره سورپرایز تابستانی دبی زمینه را برای تفریح افراد بزرگسال و مخصوصا کودکان در گرمترین فصل سال فراهم کرده‌اند. در سال 1398، این رویداد بین روزای 31 خرداد تا 12مرداد برگزار خواهد شد. این یکی از طولانی‌ترین رویدادهای بین المللی برگزار شده در شهر دبی محسوب می‌شود.

در سال 1998، میزان درآمد و تعداد بازدیدکنندگان جشنواره سورپرایز تابستانی دبی به ترتیب 850 هزار درهم و 600 هزار نفر بود، اما سال به سال تعداد بیشتری جذب آن شده و مراسم گسترش پیدا کرد. ده سال بعد و در سال 2009، درآمد و تعداد بازدیدکنندگان جشنواره سورپرایز تابستانی دبی به 3.21 میلیارد درهم و 2.1 میلیون نفر رسید! این موضوع نشان می‌دهد میزان محبوبیت رویداد نام برده هر سال در مقایسه با قبل چند پله افزایش پیدا کرده و اکنون توانسته در دل مردمانی از سراسر دنیا جا باز کند، به طوری که برنامه سفر تور دبی خود را با دوره برگزاری جشنواره سورپرایز تابستانی دبی هماهنگ می‌کنند، ولو این که مجبور به سفر به کشوری بیابانی همچون امارات طی فصل تابستان باشند. نکته اینجاست که دولت امارات متحده حامی اصلی این جشنواره است. این موضوع سبب شده بهترین شرایط برای جشنواره سورپرایز تابستانی دبی فراهم شود.


رویداد Dubai Summer Surprises

این جشنواره مکانی مناسب برای کل اعضای خانواده است، چرا که نیازهای همه سنین به ویژه کودکان  در برنامه‌ریزی برای آن در نظر گرفته شده است. لوگوی جشنواره سوپرایز تابستانی به شکل خورشیدی است که لبخند بر لب دارد و شعار اصلی آن، تفریحات بزرگ برای کوچکترها است، به طوری که بخش‌های قابل توجهی از جشنواره سورپرایز تابستانی دبی برای آموزش، تفریح و سرگرم کردن کودکان در ایام تابستان مدون شده‌اند.


1111سوپرایز تابستانی دبی برای کودکان

برنامه‌های سرگرم کننده‌ای که در جشنواره تابستانی دبی برای کودکان در نظر گرفته شده‌اند، سرزمین عجایب واقع در مرکز خرید تجارت جهانی، بازی با رایانه‌های غول‌پیکر‌، تئاترهای مخصوص کودکان و دیگر موارد را شامل می‌شوند.


سوپرایز تابستانی دبی برای بزرگسالان

بی‌شک سوپرایز تابستانی برای رضایت پدر و مادرها و بزرگسالان نیز برنامه‌هایی دارد. به عنوان نمونه‌ای از این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری حراج‌های بزرگ در بسیاری از فروشگاه‌ها به همراه ارائه جوایز نفیس اشاره کرد. به این ترتیب در کنار کودکان، افراد بزرگسال نیز از جشنواره سورپرایز تابستانی دبی بی‌نصیب نخواهند ماند.

11111اما دلیل قرارگیری نام سورپرایز برای جشنواره تابستانه شهر دبی چیست؟ بیشتر برنامه‌های این فستیوال دقیقا به شکل سوپرایز هستند، به طوری که تنها چند روز پیش از اجرا، از آن‌ها پرده برداری می‌شود.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*جشنواره سورپرایز تابستانی دبی (Dubai Summer Surprises 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو