نمایشگاه چوب دبی (Dubai WoodShow 2020)

نمایشگاه چوب دبی (Dubai WoodShow 2018) یکی دیگر از رویدادهای بسیار بزرگ برگزار شده در این شهر است که کسب و کارهای زیادی را شامل می‌شود....

نمایشگاه چوب دبی (Dubai WoodShow 2020) یکی دیگر از رویدادهای بسیار بزرگ برگزار شده در این شهر است که کسب و کارهای زیادی را شامل می‌شود.

اهمیت نمایشگاه چوب دبی برای افراد متخصص در این حوزه به حدی بالا است که هر طور شده آن را در برنامه کاری خود می‌گنجانند. فروشندگان لوازم خانگی و همچنین تولیدکنندگان محصولات چوبی، رویداد یاد شده را به عنوان یکی از بهترین مکان‌ها برای فروش محصولات خود یاد می‌کنند.

علاوه بر آن شرکت‌های بزرگ صنعتی که در زمینه ساخت لوازم تراش و دیگر ابزارهای مربوط به صنعت چوب فعالیت می‌کنند، برای آشنایی با مشتریان بیشتر تلاش می‌کنند با یک تور دبی مناسب خود را به این شهر رسانده و یک غرفه در آن برپا کنند. این نمایشگاه در سال 1398 بین روزهای 26 و 28 اسفند ماه برگزار می‌شود.

نمایشگاه چوب دبی همه افراد را درگیر خود می‌کند

تقریبا بیشتر سازندگان لوازم خانگی به نمایشگاه چوب دبی مربوط شده و کسب و کارشان به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم با آن در ارتباط است. به عنوان مهمترین مشاغلی که همه ساله حضور بسیار گسترده‌ای در این نمایشگاه دارند می‌توان به تولیدکنندگان و فروشندگان مبلمان خانگی و میز و صندلی اداری اشاره کرد.

نمایشگاه چوب دبیهمانطور که می‌بینید، هر فرد و یا کسب و کار فقط به واسطه همین دو دسته‌بندی می‌تواند با بازدید از نمایشگاه چوب دبی از مزایای آن بهره برده و دست پر به خانه و یا شرکت خود بازگردد.

نمایشگاه چوب دبیطراحی محصولات چوبی سال به سال دستخوش تغییر و تحول قرار گرفته و مباحثی جدید به آن‌ها وارد می‌شود. در این شرایط، شرکت در کنفرانس‌های این رویداد به فروشندگان و مخصوصا تولیدکنندگان لوازم چوبی کمک می‌کند به‌روز باقی مانده و رقابت را به سایر شرکت‌های رقیب واگذار نکنند.

نمایشگاه چوب دبیهمه ساله تاجران زیادی از سراسر دنیا با هدف عقد قرارداد با تولیدکنندگان حرفه‌ای به نمایشگاه چوب دبی می‌آیند. پس با داشتن یک غرفه مملو از بهترین طرح‌ها و دستاوردهای خود می‌توانید به واسطه جذب تاجران، آینده کاری‌تان را تضمین کنید.

نمایشگاه چوب دبیاگر از ارتباط و یا عدم ارتباط کسب و کارتان با نمایشگاه چوب دبی مطمئن نیستید، می‌توانید با گشت و گذار در وب سایت Dubaiwoodshow.com اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه چوب دبی (Dubai WoodShow 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو