نمایشگاه آسانسور دبی 2018

نمایشگاه آسانسور دبی یا Elevators & Access Control مهمترین رویدادی است که پیرامون آسانسور و تکنولوژی‌های مرتبط با آن در منطقه خاورمیانه برگزار می‌شود....

نمایشگاه آسانسور دبی یا Elevators & Access Control مهمترین رویدادی است که پیرامون آسانسور و تکنولوژی‌های مرتبط با آن در منطقه خاورمیانه برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه مجرب‌ترین افراد و متخصصان در حوزه آسانسور دور یکدیگر جمع شده و درباره آخرین دستاورهای در این حوزه با یکدیگر بحث و تبادل نظر می‌کنند. این رویداد، فرصتی را برای تمامی افراد ایجاد می‌کند تا با همتایان خود وارد همکاری شده و دایره فعالیتشان را گسترده‌تر کنند.

جالب است بدانید برخلاف سایر نمایشگاه‌های بین‌المللی که در دبی برگزار می‌شوند، نمایشگاه آسانسور دبی قدمت زیادی نداشته و برای نخستین بار در سال گذشته برگزار شد. بعد از کسب موفقیتی بسیار عالی در اولین دوره، امسال نیز این نمایشگاه  بین روز های یکم 1 تا سوم 3 مهر ماه 1397 از ساعت 10:00 تا 18:00 عصردر مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد و به بهانه آن، شرکت‌های فعال در حوزه آسانسور آخرین دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند. برای شرکت در این نمایشگاه با تور دبی  در ارتباط باشید.

نمایشگاه آسانسور دبیمزیت‌های حضور در نمایشگاه آسانسور دبی

بیش از 9 هزار نفر در نمایشگاه آسانسور دبی حضور پیدا می‌کنند، پس با در معرض دید قرار دادن محصولات خود، مشتریان بالقوه را جذب خواهید کرد. اما مهمترین مزیت حضور در این رویداد برای فعالان آن، صرفه‌جویی در هزینه و وقت است، چون طی یک مدت فشرده سه روزه، قراردادهای زیادی عقد کرده و برای یک سال آینده خود برنامه‌ریزی خواهند کرد.

نمایشگاه آسانسور دبیشرکت‌هایی که به تازگی در این عرصه پای گذاشته‌اند، می‌توانند خیلی ساده برای خود بازار خوبی دست و پا کرده و با معرفی توان خود به مشتریان و همچنین بزرگان این عرصه، زمینه رشد خود را فراهم کنند. از آنجایی که در منطقه خاورمیانه و تمامی شهرهای بزرگ مقوله ساخت سازه‌های بلند و آپارتمان‌های دارای تعداد طبقات زیاد رفته رفته به یک هنجار تبدیل می‌شود، آینده خوبی برای نمایشگاه آسانسور دبی در پیش است.

البته این رویداد فقط مخصوص فعالان این عرصه نیست. اگر جزو مشاغل زیر هستید، هر طور که شده برای شرکت در نمایشگاه خود را به دبی برسانید. اطلاع از آخرین دستاوردهای صنعت آسانسور، برای این افراد بسیار ضروری است.

 • معماران
 • متخصصان راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری آسانسور
 • مهندسان طراحی
 • پیمانکاران فعال در حوزه ساخت و ساز
 • متخصصان ایمنی و سلامت
 • افرادی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند
 • افرادی که به ارائه راهکار در حوزه ساخت و ساز می‌پردازند
 • مدیران شهرداری‌ها
 • افرادی که در زمینه نظارت بر فرآیند ساخت و ساز نظارت می‌کنند
 • مدیران تدارکات
 • متخصصان برنامه‌ریزی شهری
 • مشاوران پایداری
 • مشاوران هزینه و سرمایه گذاران

امروز ساخت یک ساختمان بدون آسانسور بی‌معنی است. پس اگر شغل شما به هر نحوی با ساخت و ساز و نگهداری از ساختمان در ارتباط است، نمایشگاه آسانسور دبی را از دست ندهید.

در وب سایت Middleeastelevators.com اطلاعات بیشتری را درباره این رویداد مشاهده خواهید کرد.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه آسانسور دبی 2018 را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو