امارات اولین پرواز در طولانی ترین مسیر جدید جهان را تکمیل می کند

هواپیمایی امارات اولین پروازها در مسیر جدید 8833 مایل (14215 کیلومتر) خود بین دبی و اوکلند، نیوزیلند را تکمیل کرده است، که معتقد است طولانی ترین مسیر تجاری برنامه ریزی شده در جهان می...

هواپیمایی امارات اولین پروازها در مسیر جدید 8833 مایل (14215 کیلومتر) خود بین دبی و اوکلند، نیوزیلند را تکمیل کرده است، که معتقد است طولانی ترین مسیر تجاری برنامه ریزی شده در جهان می باشد. این پرواز رکورد مسیر کانتاس (شرکت هواپیمایی استرالیایی) بین سیدنی و دالاس/فورت ورث، که 8578 مایل (13805 کیلومتر) را پوشش می دهد، می شکند.

emirates-dubai-auckland-worlds-longest-commercial-flight-2

پرواز جدید UAE448 در روز سه شنبه ساعت 22:18 به وقت محلی دبی را ترک کرده و در ساعت 10:33 به وقت محلی، یعنی حدود 14 ساعت و 40 دقیقه بعد در اوکلند به زمین نشست. در واقع برنامه ریزی شده است که این مسیر کمتر از 16 ساعت طول بکشد، یعنی زمان پرواز کمتر از حد انتظار بود.

اولین پرواز بازگشت UAE449 در ساعت 22:20 به وقت محلی اوکلند را ترک کرده و در ساعت 05:46 به وقت محلی در دبی به زمین نشست. با توجه به زمان پرواز برنامه ریزی شده 17 ساعت و 15 دقیقه، این پرواز نیز با  16 ساعت و 26 دقیقه، کمتر از حد انتظار بود.

در جشن افتتاح این مسیر جدید، از یک ایرباس دو طبقه A380 به جای بوئینگ 777-200LR که به طور معمول استفاده می شود، رونمایی شد. بوئینگ می تواند تا 266 مسافر را حمل کند و برای این گونه پروازهای فوق العاده طولانی طراحی شده است.

emirates-dubai-auckland-worlds-longest-commercial-flight-3

هواپیمایی امارات در حال راه اندازی یک سرویس بین دبی و پاناماست که فاصله مسیر آن از سرویس دبی – اوکلند کوتاه تر است، اما زمان پرواز طولانی تری دارد. تمام این پروازها از سرویس Ailines Flight 21 سنگاپور بین سنگاپور و نیوآرک، که 9534 مایل (15343 کیلومتر) را پوشش می دهد و در حال حاضر فعالیت آن متوقف شده است، کوتاه تر هستند.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور لحظه آخری دبی با ما در تماس باشید

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*امارات اولین پرواز در طولانی ترین مسیر جدید جهان را تکمیل می کند را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۲ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۵.۰۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو