نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول (Expomed Eurasia 2020)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول (Expomed Eurasia 2020) محل گردهمایی پزشکانی از سراسر دنیا است. با توجه به حوزه وسیعی که این رویداد در بر می‌گیرد، افراد زیادی مخاطب آن هستند....

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول (Expomed Eurasia 2020) محل گردهمایی پزشکانی از سراسر دنیا است. با توجه به حوزه وسیعی که این رویداد در بر می‌گیرد، افراد زیادی مخاطب آن هستند.

در منطقه اوراسیا (دو قاره آسیا و اروپا)، این یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی محسوب می‌شود. پزشکان ایرانی زیادی به منظور شرکت در رویداد Expomed Eurasia با یک تور استانبول خود را به بزرگترین شهر ترکیه می‌رسانند. مزیت شرکت در چنین رویدادهایی، به‌روز ماندن و قادر شدن برای رقابت با دیگران است.

پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی، روش‌های نوین حوزه‌های مختلف پزشکی همچون دندان پزشکی، روان شناسی یا فیزیوتراپی به همراه به‌روزترین دستگاه‌های آزمایشگاهی در اینجا ارائه می‌شوند. اگر جزو پزشکان، پرستاران و متخصصان آزمایشگاهی هستید که همواره دوست دارید خود را آپدیت نگه دارید، شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول را در اولویت‌های خود قرار بدهید. در سال جاری، رویداد بین روزهای 29 اسفند 1398 الی 2 فروردین 1399 برگزار خواهد شد.

پیشینه طولانی نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول

یکی از نقاط قوت این رویداد، پیشینه طولانی مدت آن است. نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول برای اولین مرتبه 22 سال پیش برگزار شد و از آن زمان تا امروز، همواره به عنوان رویدادی پیشرو در عرصه پزشکی شناخته شده است. هر سال، متدهای نوینی برای درمان بیماری‌هایی که پیشتر ناعلاج تصور می‌شدند، معرفی می‌شود. در نتیجه رویداد نام برده، خدمتی بزرگ به جامعه بشری است. شما نیز می‌توانید در این امر خطیر شرکت داشته باشید.

اگر یک سرمایه‌گذار بوده و در پی تاسیس بیمارستان هستید، یا پیشتر بیمارستانی خصوصی تاسیس کرده‌اید، شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول برایتان یک الزام خواهد بود، چرا که باید بیمارستان خود را برای برآورده کردن نیاز بیماران به‌روز نگه دارید. در صورتی که مسئول خرید و تجهیز لوازم یک بیمارستان هستید، حتما باید حضور در Expomed Eurasia به عنوان یک ماموریت کاری را در اولویت‌های خود قرار بدهید.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول

برای پزشکان ایرانی، شرکت در رویداد نام برده بسیار راحت است. ترکیه در مجاورت ایران قرار داشته و سفر به شهرهای آن، برای ایرانیان، نیازمند دریافت ویزا نیست. از طرفی زمان، هزینه و مخصوصا خستگی سفر به ترکیه در مقایسه با دیگر کشورهایی که چنین رویدادهای پزشکی مهمی در شهرهای آن‌ها برگزار می‌شوند، به مراتب کمتر است. به همین دلیل نباید فرصت حضور در چنین رویدادی، که هر سال فقط یک مرتبه برگزار می‌شود، را از دست داد.

به طور میانگین، چیزی حدود 900 شرکت، نمایندگان خود را به منظور تاسیس غرفه به نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول می‌فرستند. این شرکت‌ها در نزدیک به 40 کشور دنیا فعال بوده و در عرصه ساخت لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی و بیمارستانی خبره هستند.

اگر یک توزیع‌کننده لوازم خرد یا بزرگ بیمارستانی و آزمایشگاهی هستید، حضور در این رویداد به معنی اطمینان از باقی ماندن در رقابت و افزایش شانس بستن قرارداد با بیمارستا‌ن‌ها و آزمایشگاه‌ها خواهد بود، چرا که بر خلاف رقیبانی که در نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول حضور نداشته‌اند، شما به‌روزترین تجهیزات را وارد کرده یا با تولید و توزیع‌کنندگان آن‌ها، همکاری می‌کنید. در نتیجه بعد از حضور در Expomed Eurasia، تلاش کنید تا جای ممکن در کانال‌های توزیع نفوذ کرده و همکارانی به دست بیاورید.


اهمیت حضور در Expomed Eurasia برای پزشکان

اهمیت رویداد نام برده را از چند وجه می‌توان بررسی کرد. موارد زیر، مهمترین دلایلی هستند که یک پزشک یا متخصص آزمایشگاهی را به شرکت در Expomed Eurasia تشویق خواهند کرد.


افزایش آگاهی درباره به‌روزترین متدها و تجهیزات روز

اگر می‌خواهید پزشک موفقی باشید، باید از تکنیک‌های روز و آپدیت بهره ببرید. در غیر این صورت قادر نخواهید بود به اهدافی که برای آینده کاری خود ترسی کرده‌اید دست پیدا کنید. این موفقیت، مستلزم پی بردن به وجود جدیدترین تجهیزات اختراع شده در حوزه فعالیت شما و همچنین یادگیری نحوه کار با آن‌ها است.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول


افزایش توانایی برای نشان دادن خلاقیت

اگر می‌خواهید دستتان برای بروز خلاقیت باز باشد، باید مغز خود را به خوبی تغذیه کنید. به عبارتی باید دانش بیشتری به دست بیاورید. این رویداد محل ملاقات با باتجربه‌ترین و خبره‌ترین پزشکان و متخصصان علوم آزمایشگاهی است. هرگز نمی‌توانید این حجم از پزشک خبره را یکجا مشاهده کرده و به صورت رو در رو با آن‌ها صحبت کنید.


یافتن همکاران و دوستان جدید

اگر تا امروز تصور می‌کردید هرگز دوستی همچون خود، که علاقه وافری به پزشکی / علوم آزمایشگاهی داشته باشد، پیدا نخواهید کرد، به وسیله حضور در نمایشگاه Expomed Eurasia با چنین افرادی رو به رو خواهید شد. آن‌ها همانند شما به کسب دانش و به‌روز نگه داشتن خود اهمیت داده و برای همکاری، مناسب خواهند بود.


بازدیدکنندگان نمایشگاه Expomed Eurasia

 • مهندسان پزشکی
 • دکترهای متخصص‌های مختلف پزشکی
 • متخصصان علوم آزمایشگاهی شامل پاتولوژی، پاتوبیولوژی و...
 • مدیران آزمایشگاه‌ها و بیمارستا‌ن‌های خصوصی و دولتی
 • تکنسین‌ها و سوپروایزرهای بیمارستان‌ها
 • مدیران مراکز بانک خون و مرکز خون
 • افراد عضو جمعیت هلال احمر
 • فروشندگان و واردکنندگان لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی و بیمارستانی
 • مدیران و موسسان داروخانه‌ها و دراگ استورها
 • تکنسین‌ها، گردانندگان و پرستاران بخش‌های مراقبت پزشکی
 • داروسازان
 • دندان پزشکان
 • جراحان قلب
 • روان شناسان
 • فیزیوتراپیست‌ها

غرفه‌داران رویداد Expomed Eurasia

 • تولید و توزیع‌کنندگان دستگاه‌های تصویربرداری
 • مدیران و مسئولان عالی رده بیمارستان‌های دولتی و خصوصی
 • تولید و توزیع‌کنندگان مواد اولیه ساخت دستگاه‌های پزشکی
 • تولید و توزیع‌کنندگان لوازم اولیه دارویی
 • داروسازان
 • مهندسان پزشکی دارای ایده ساخت دستگاه‌های جدید

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول (Expomed Eurasia 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو