خط هوایی Flydubai پروازهای مستقیمی به چند مقصد جدید خواهد داشت

خط هوایی Flydubai راه اندازی دو مقصد جدید فصلی را هفته گذشته اعلام کرد.از این به بعد از دبی پروازهایی به طور مستقیم به دوبرونیک، گرجستان و کرواسی انجام خواه...

خط هوایی Flydubai راه اندازی دو مقصد جدید فصلی را هفته گذشته اعلام کرد. بر اساس این تغییر، از این به بعد از دبی پروازهایی به طور مستقیم به دوبرونیک، گرجستان و کرواسی انجام خواهند شد.

خط هوایی Flydubai برای نخستین مرتبه پرواز مستقیم از امارات متحده عربی به دوبرونیک را ممکن کرده است. پرواز به این شهر ساحلی کرواسی در هر هفته چهار مرتبه انجام خواهد شد. البته این اتفاق در کل طول سال رخ نمی‌دهد. در سال 2018، بین تاریخ دهم آوریل (بیست و یکم فروردین) و بیست و پنجم اکتبر (سوم آبان) هر هفته چهار پرواز به مقصد دوبرونیک انجام خواهد شد.

بعد از تفلیس و باتومی، کوتائیسی سومین شهری در گرجستان است که خط هوایی Flydubai به آن پرواز مستقیم خواهد داشت. قرار است بین تاریخ چهاردهم ژوئن (بیست و چهارم خرداد) و بیست و دوم سپتامبر (سی و یکم شهریور) سال 2018، هر هفته سه پرواز به مقصد این شهر انجام شود.

خط هوایی Flydubai

با اضافه شدن این چند مقصد، اکنون تعداد مقصدهای خط هوایی Flydubai در شبکه اروپا برای تابستان سال آینده به 22 مورد می‌رسد که 11 مورد آ‌ن‌ها در بوسنی، روسیه، جمهوری چک، بلغارستان، رومانی، جمهوری مقدونیه، مونته نگرو، صربستان، ترکیه، اسلواکی و همچنین 2 نقطه در اوکراین قرار دارند. به این نقاط باید مقاصد اضافه شده در کشورهای گرجستان و کرواسی را نیز اضافه کرد.

مدیر اجرایی خط هوایی Flydubai درباره اقدام جدید این شرکت اعلام کرد این برای نخستین مرتبه‌ای است که پروازهای مستقیمی به چند مورد از محبوب ترین مقصدها برای سفرهای تابستانی انجام می‌شود. بر اساس میزان موفقیت به دست آمده به خاطر اضافه شدن این چند مقصد به منظور پرواز مستقیم، تعداد نقاطی که به آن‌ها پروازهایی به صورت مستقیم انجام خواهد شد در سال 2019 باز هم افزایش پیدا می‌کند.

یکی از مزایای نقاط جدید اضافه شده، تکمیل شدن شبکه مقاصد خط هوایی Flydubai است و سبب می‌شود مسافران دیگر برای رسیدن به نقاط دلخواه خود، نیازی به استفاده ترکیبی از سفر هوایی و سپس سفر زمینی نداشته باشند.

جهت اطلاع از تور دبی  با ما در تماس باشید .

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*خط هوایی Flydubai پروازهای مستقیمی به چند مقصد جدید خواهد داشت را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۱ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۵.۰۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو