مسابقات فرمول یک باکو آذربایجان - Formula 1 Grand Prix of Azerbaijan 2019

مسابقات فرمول یک باکو آذربایجان 2019 تا کمتر از دو هفته دیگر برگزار خواهد شد. تور باکو در زمان برگزاری Formula 1 Grand Prix of Azerbaijan 2019 تبدیل به تجربه‌ای فوق‌العاده خواهد شد. گرند پریکس آذر...

مسابقات فرمول یک باکو آذربایجان 2019 تا کمتر از دو هفته دیگر برگزار خواهد شد. تور باکو در زمان برگزاری Formula 1 Grand Prix of Azerbaijan 2019 تبدیل به تجربه‌ای فوق‌العاده خواهد شد. گرند پریکس آذربایجان در حد جهانی دارای اهمیت است.

تاریخ برگزاری مسابقات فرمول یک باکو آذربایجان در سال 2019 که نزد مجامع بین المللی با عنوان رویداد Formula 1 Grand Prix of Azerbaijan شناخته می‌شود، بیست و هشتم آوریل (هشتم اردیبهشت) اعلام شده است. افراد زیادی تنها با هدف تماشای این سری مسابقات بسیار جذاب، از سراسر دنیا تور باکو خریداری می‌کنند. حتی افرادی که علاقه زیادی به این چنین مسابقات ندارند، با توجه به هیجان بسیار بالای آن‌ها، تلاش می‌کنند تور آذربایجان خود را به نوعی در بازه زمانی برگزاری مسابقات فرمول یک باکو بیندازند.

هیجان مسابقات فرمول یک باکو آذربایجان 2019

جامعه فرمول 1، یک سری مسابقه جدید شامل 21 رقابت را برای سال 2019 تعریف کرده است. این فصل تا انتهای آخرین ماه سال جاری میلادی ادامه خواهد داشت! طی 50 سال اخیر، این نخستین مرتبه‌ای است که چنین اتفاقی رخ می‌دهد. آذربایجان، چهارمین رویداد فصل، افتخار برگزاری چهارمین گرند پریکس را خواهد داشت. پیش‌بینی می‌شود برگزاری مسابقات فرمول یک باکو گردشگران زیادی را از سراسر دنیا روانه پایتخت آذربایجان کند. اولین و دومین سری Formula 1 در باکو بین روزهای بیست و سوم تا بیست و پنجم ژوئن 2018 (دوم تا چهارم 1397) برگزار شد. زمان برگزاری سومین مسابقه در این شهر بیست و هفتم تا بیست و نهم آوریل (هفتم تا نهم اردیبهشت) همین سال بود. برنده مسابقات فرمول یک باکو آذربایجان لوئیز همیلتون (Lewis Hamilton) از تیم مرسدس بود.

مسابقات فرمول یک باکوطی مسابقات فرمول یک باکو طول زمین تنها کمی از 6 کیلومتر بیشتر بود. طول عریض‌ترین جای زمین، 13 متر است. کمترین عرض، به مسافت بین پیچ 7 و 8 با اندازه 7.6 متر، تعلق دارد. در این زمین، تیم‌ها برای دست یافتن به قهرمانی با یکدیگر به رقابت پرداختند. در مسابقات فرمول یک باکو هر تیم دو راننده معرفی کرده بود. جالب است بدانید زمین مسابقه در ایچری شهر باکو قرار دارد.

مطلب پیشنهادی: ایچری شهر یا شهر قدیم باکو

آذربایجان تا امروز، به عنوان کشوری که رویدادهای ورزشی بین المللی متنوعی در آن برگزار می‌شود، محبوبیتی جهانی کسب کرده است. به عنوان مهم‌ترین رویدادهای ورزشی برگزار شده در این کشور طی چند سال اخیر می‌توان به بازی‌های اروپایی سال 2015، سری مسابقات همبستگی اسلامی در سال 2017، گرند پریکس فرمول 1، چند مسابقه قهرمانی ژیمناستیک، مسابقات بین المللی شطرنج و چند رویداد ورزشی مهم دیگر اشاره کرد.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*مسابقات فرمول یک باکو آذربایجان - Formula 1 Grand Prix of Azerbaijan 2019 را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو