نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی (GESS & GEF Dubai 2020)

نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی (GESS & GEF Dubai 2018) اهمیت زیادی در دنیای آموزش دارد. کنفرانس‌های برگزار شده در جریان آن فرصت خوبی برای یادگیری هستند....

نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی (GESS & GEF Dubai 2020) اهمیت زیادی در دنیای آموزش دارد. کنفرانس‌های برگزار شده در جریان آن فرصت خوبی برای یادگیری هستند.

آموزش، یکی از بخش‌های مهمی است که دولت‌ها درگیر آن هستند، به همین دلیل اهمیت نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی در سطوح بالا جوامع است. سیاست‌گذاران و وزرای کشورهای مختلف خود را همه ساله برای حضور در این رویداد به شهر دبی می‌رسانند. مسئولان مدارس و آموزشگاه‌ها که به فکر ارتقای وضعیت آموزشی خود هستند نیز همه ساله با استفاده تور دبی خود را به این شهر می‌رسانند تا از مزایای نمایشگاه تجهیزات آموزشی استفاده کنند. این رویداد در سال 1398 بین روزهای 6 الی 8 اسفند ماه برگزار می‌شود.

نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبیعلاوه بر مسئولان آموزشگاه‌ها و مدارس، معلمان و دانشگاهیان نیز جزو مهمترین بازدیدکنندگان نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی هستند، چون می‌خواهند سطح اطلاعات خود را بالا برده و با آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های آموزشی آشنا شوند.

دلیل اهمیت زیاد نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی چیست؟

بر اساس آمارهایی که اخیرا به دسته آمده و نظراتی که بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان مطرح کرده‌اند:

  • نود و پنج درصد افراد بازدیدکننده عقیده دارند نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی برای توسعه سیستم‌ آموزشی آن‌ها بسیار مهم است.
  • هفتاد و پنج درصد افراد حاضر در نمایشگاه سال 2019 اعلام کردند به خاطر داشتن تجربه از بازدید سال گذشته، امسال با یکی از غرفه‌داران و شرکت‌کنندگان نمایشگاه معامله و تجارت کرده‌اند.

نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی

  • هشتاد و دو درصد افراد بازدیدکننده معتقد بودند این رویداد چشم‌اندازشان در خاورمیانه را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.
  • هشتاد و سه درصد غرفه‌داران میزان بازدید از نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی را خوب و یا عالی خطاب کردند.
  • نود درصد بازدیدکنندگان اعلام کردند در سال 2020 نیز در نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی شرکت خواهند کرد. جالبتر اینکه نود و نه درصد آن‌‌ها حضور در رویداد را به همکاران خود توصیه کردند.

در کل خاورمیانه نمی‌توان رویدادی شبیه به نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی پیدا کرد، به همین دلیل تنها با حضور در آن قادر خواهید بود تازه‌ترین فناوری‌ها و متدهای آموزشی را مشاهده کنید. این کار با افزایش بازدهی آموزش، چند صد پله شما را در مقایسه با همکارانتان بالاتر قرار خواهد داد.

بعد از معلم‌ها و استادان دانشگاه، یکی دیگر از مخاطب‌های اصلی نمایشگاه افرادی هستند که به صورت مرتب کنفرانس می‌دهند. فراگیری شیوه‌های نوین ارائه مطلب سبب می‌شود تاثیرگذاری آن‌ها حین کنفرانس دادن چند برابر شود.

نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبیبخش مهمی از رویداد، کنفرانس‌ها و گردهمایی‌های برگزار شده در جریان آن است که برای همه حضار مفید خواهند بود. هر فردی که در حوزه آموزش فعالیت دارد، با شرکت در این رویداد از مزایای آن بهره خواهد برد. با این حال،‌ مهمترین مخاطب‌های نمایشگاه، معلمان، اساتید دانشگاه‌ و مسئولان موسسات آموزشی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اختصاصی نمایشگاه به آدرس اینترنتی Gessdubai.com سر بزنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه تجهیزات آموزشی دبی (GESS & GEF Dubai 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو