?>
راهنمای گردشگری و تور
دبی شهری فوق‌العاده است و روز به روز پیشرفته‌تر از قبل می‌شود. به همین دلیل هر روز کسب و کارهای جدیدی در آن رونق می‌گیرند. این کسب و کارها، کارخانه‌ ها و دیگر مشاغل برای رسیدن به اهداف خود به کارمندان و کارگرانی توانمند نیاز دارند. همین موضوع سبب می‌شود افراد زیادی نه صرفا با هدف تفریح، بلکه بیشتر با هدف اصلی کار کردن به دبی سفر کنند. بعد از ذکر قوانینی درباره کار در دبی و سپس انتشار متوسط حقوق تعداد زیادی از رده های شغلی، در این مطلب قصد داریم نحوه پرداخت پاداش حین کار در دبی را بررسی کنیم.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

پرداخت پاداش کار در دبی


پاداش یا مزایای پایان کار معادل پرداخت حقوق بازپرداخت در دیگر کشورها است. پرداخت پاداش تنها برای افرادی ممکن است که بر اساس قوانین ذکر شده در قرارداد کاری خود، مدت زمان عهد شده برای خدمت را به طور صحیح به پایان رساند‌ه‌اند. پرداخت پاداش به ظاهر چیزی دلخواه می‌آید، در حالی که پرداخت آن در صورت عمل به عهد کارگر و کارمند اجباری است.

پرداخت پاداش کار در دبی

یعنی فردی که طبق قرارداد کارهای خود را به طور صحیح انجام داده و تا رسیدن به سررسید قرار داد شانه از کار خالی نکرده است، طبق قانون، پرداخت پاداش نصیب او می‌شود. این موضوع یکی از دلایلی است که افراد را به انجام صحیح کارهای خود تشویق می‌کنند تا بلکه بتوانند در پایان قرارداد پاداش دریافت کنند. از آنجایی که مقررات مربوط به حقوق بازنشستگی برای کارکنان بیگانه در امارات متحده عربی وجود ندارد، آن‌ها مشمول پرداخت پاداش می‌شوند. با این حال اگر عملی انجام بدهید که طبق قوانین کار در دبی نقض قرارداد تلقی شود، دادن پاداش به شما دیگر اجباری نخواهد بود.

همانند دستمزد اصلی کار در دبی، برای پاداش نیز محدودیت وجود دارد. مبلغ پرداخت شده به عنوان پاداش نمی‌تواند از معادل حقوق شما برای 24 ماه بیشتر باشد. همچنین نباید فراموش کرد نمی‌توان پاداش را در میانه کار تقاضا کرد و این مبلغ در انتهای قرارداد و زمان انقضای آن پرداخت خواهد شد. پرداخت پاداش همچنین به فاکتورهای دیگری همچون نوع قرارداد اعم از مدت ثابت (محدود) و نامحدود بستگی داشته و در آن، شرایطی که طی آن یک فرد مجبور به زیر پا گذاشتن قرارداد خود شده‌ است نیز در نظر گرفته خواهد شد.

محاسبه پاداش


اگر قرارداد کاری بین کارفرما و کارگر و کارمند به طور قانونی پیش از سررسید فسخ شده باشد، همچنان فرد مشمول قانون پرداخت پاداش کار در دبی نخواهد بود. اما محاسبه پاداش بر اساس متوسط حقوق فرد، کمک هزینه گران‌بها و تعداد سال‌ هایی که در آن مکان مشغول به کار بوده‌ است صورت می‌گیرد. در واقع این مبلغ بابت مدت زمانی که فردی برای یک کارفرما به طور دائم کار کرده است پرداخت می‌شود.

پرداخت پاداش کار در دبی

اگر یک فرد تحت قراردادی محدود اقدام به کار کرده باشد، باز هم در صورت اتمام خدمت به صورت موفق مشمول پرداخت پاداش بعد از سررسید انقضای قرارداد خواهد شد. اما اگر قرارداد نامحدود باشد، باید حداقل یک سال کامل خدمت را به پایان رسانده باشید. برای دریافت دو سوم پاداش کامل باید حداقل پنج سال برای یک کارفرما کار کرده باشید.

پاداش بر اساس آخرین حقوق اولیه برای هر فرد که در پرونده وی درون وزارت کار ثبت شده است محاسبه می‌شود. در سال اول تنها معادل 21 روز کار و از سال‌های بعد پرداخت پاداش بر اساس 30 روز کار در هر سال محاسبه می‌شود.

برای جمع‌بندی باید گفت:

  • اگر زیر یک سال محل خدمت خود را ترک کنید مشمول پرداخت پاداش نخواهید شد

  • اگر بالای یک سال و زیر پنج سال برای یک کارفرما خدمت کرده باشید، به ازای هر سال 21 روز از حقوق به عنوان پاداش محاسبه خواهد شد

  • در صورت کار بیش از پنج سال 30 روز کاری برایتان محاسبه خواهد شد


در نظر داشته باشید این‌ها کلیاتی درباره نحوه دادن پاداش هستند و نباید به طور کامل بر روی آن‌ها حساب باز کنید. اگر می‌خواهید واقعا بر روی پاداش دریافت شده در انتهای زمان کار حساب باز کنید، تحقیقات بیشتری انجام بدهید.

*نحوه پرداخت پاداش حین کار در دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
برج خلیفه دبی صورتی شد
burj khalifa to glow pink for breast cancer
طرح جدید هم‌سفری برای کاهش ترافیک دبی
new carpooling plan to cut down dubai traffic
آتش سوزی در برج سلافه دبی در دبی مارینا
fire breaks out in sulafa tower in dubai marina
تعطیلات عمومی امارات متحده عربی 2018
united arab emirates general holidays in 2018
بستن
موزه لوور ابوظبی آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان است
نمایشگاه رسانه های دیجیتال دبی (CABSAT 2018)
ساخت بزرگترین چرخ فلک دنیا در دبی ، عین دبی
نمایشگاه مواد غذایی ابوظبی 2018 SIAL Middle East
شرایط و قوانین ویزای امارات متحده عربی
نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی (Digital Wallet Summit Dubai 2017)
مرد متهم به قتل همسرش در امارات به وسیله اسید، به مرگ محکوم شد
نمایشگاه املاک و سرمایه گذاری ابوظبی (IREIS)
جریمه 600 درهمی در کمین رانندگان دبی
حمل و نقل عمومی دبی، یک بلیط محبوب در سال 2017

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

انتخاب تاریخ شروع :