نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی (Gulf Glass 2019)

نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی (Gulf Glass 2017 2017) تنها نمایشگاه برگزار شده در این زمینه در کل منظقه خاورمیانه و منا است....

نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی (Gulf Glass 2017 2019) تنها نمایشگاه برگزار شده در این زمینه در کل منطقه خاورمیانه و منا است.

در این رویداد محصولات مختلفی ارائه می‌شوند، محصولاتی که زمینه اشتراک آن‌ها به خوبی مشخص است! از آنجایی که تجهیزات آزمایشگاهی نیز همگی جزو ظروف شیشه‌ای محسوب می‌شوند، برخی از این محصولات را نیز در نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی مشاهده می‌کنیم. بخش دیگر محصولات به نمایش در آمده جزو تزیینات هستند که علاقه‌مندان مخصوص به خود را دارند. در نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی که در سال جاری بین روزهای 3 تا 5 مهر برگزار می‌شود شاهد حضور برترین شرکت های خارجی و برندهای معتبر از سراسر جهان هستیم که خود را با یک تور دبی به این شهر می‌رسانند.

نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی

تامین‌کنندگان مواد اولیه و تولیدکنندگان لوازم و ظروف شیشه‌ای طرفداران پروپاقرص نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی هستند. یکی از دلایل جذب آن‌ها به این نمایشگاه، کارگاه‌های آزموشی برگزار شده طی آن است که سبب می‌شود افزار حاضر، طی مدت زمانی کوتاه دانش و تجربه خود را افزایش بدهند. بهره بردن از تجربه کارشناسان خبره همه جا و همه زمان ممکن نیست.

نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی

البته نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی یک رویداد سالانه نیست و هر دو سال یکبار برگزار می‌شود، به همین دلیل عدم حضور در آن مساوی انتظار تا فرا رسیدن مهر سال 1400 است! بر اساس آمارها، در نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی بیش از 130 برند از سراسر دنیا حضور داشته و بازدیدکنندگان نمایشگاه به بیش از 10 هزار نفر می‌رسند که رقمی قابل توجه است.

چه کسانی بازدیدکننده نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی هستند؟

نه تنها مشاغل، بلکه کسب و کارها و حتی صنایع زیادی با نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی در ارتباط هستند که نشان‌دهنده گستردگی زمینه فعالیت آن است. صنعت خودرو و ساخت و ساز نمونه‌هایی از بزرگترین صنایع مرتبط با این رویداد هستند. در ادامه گوشه‌ای از این مشاغل و صنایع را نام می‌بریم.

  • تولید کنندگان خودرو و همچنین قطعات خودرو
  • معماران
  • طراحان داخلی
  • تولیدکنندگان مواد اولیه

نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی

  • مدیرهای پروژه
  • سازندگان انواع ظروف، قطعات و محصولات شیشه‌ای
  • توزیع‌کنندگان و تامین کنندگان ماشین آلات و قطعات شیشه‌ای
  • پیمانکاران
  • پنجره‌سازی‌ها

هر محصولی که در آن از شیشه استفاده می‌شود، به نوعی با این نمایشگاه در ارتباط است، به همین دلیل برخلاف آن چیزی که تصور می‌شود تعداد شرکت‌کنندگان و بازدیکنندگان نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی بسیار زیاد است. برای کسب اطلاعات بیشتر از وب سایت مخصوص به این رویداد به نشانی اینترنتی Gulf.glass استفاده کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه شیشه و ظروف شیشه‌ای دبی (Gulf Glass 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو