نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی (Gulf Traffic Dubai 2019)

نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی (Gulf Traffic Dubai 2017) به حوزه حمل و نقل زمینی، تامین ایمنی جاده‌ای و دیگر زیرساخت‌های حمل و نقل اختصاص دارد....

نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی (Gulf Traffic Dubai 2019) به حوزه‌های حمل و نقل زمینی، تامین ایمنی جاده‌ای و دیگر زیرساخت‌های حمل و نقل اختصاص دارد.

این رویداد در حوزه خود بسیار بزرگ تلقی شده و نمونه آن در منطقه خاورمیانه و منا وجود ندارد. نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی رویدادی برجسته بوده و طی آن، متخصصان در این صنعت گرد هم می‌آیند. البته شرکت‌کنندگان در آن منحصر به همین منطقه نیستند و از سراسر دنیا شاهد حضور شرکت‌هایی گوناگون در آن هستیم که در صنایع حمل و نقل عمومی و همچنین زمینه‌های ایجاد جاده‌، ریل، تونل و تکنولوژی‌های پارکینگ فعالیت می‌کنند. این رویداد بین روزهای 18 و 20 آذر ماه 1398 از ساعت 10:00 الی 18:00 در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد.

نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبیبزرگترین تامین‌کنندگان مواد اولیه در نمایشگاه Gulf Traffic Dubai حضور پیدا می‌کنند، به همین دلیل با شرکت در آن خواهید توانست قراردادهای بسیار سودآوری عقد کنید. از طرفی دیگر، به خاطر گستردگی و تعدد شرکت‌کنندگان، برای آن دسته از افراد و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با این حوزه نیز فرصت‌های کاری زیادی وجود دارند. به همین دلیل است فعالان حوزه ساخت و ساز، با نزدیک شدن به زمان برگزاری رویداد خود را با اولین تور دبی به این شهر می‌رسانند.

نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبینمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی جزو معدود رویدادهایی است که مسئولین و مدیران دولتی نیز در آن شرکت می‌کنند، چون ترافیک شهری و ایجاد مسیرهایی همچون تونل و یا پل جز تصمیمات استراتژیک شهری است که باید در سطوح بالا درباره آن‌ها تصمیم‌گیری شود. با توجه به این موضوع، با حضور در این رویداد شاهد افرادی خواهید بود که شاید در حالت عادی امکان ملاقات با آن‌ها وجود نداشته باشد.

پس با کمی خلاقیت شاید بتوانید با دولت‌ها و شهرداری‌ها چندین قرارداده عمرانی عقد کنید. اگر راهکارهای مناسبی برای حل مشکلاتی همچون ایمنی پایین جاده‌ها و ازدحام ترافیک در شهرهای بزرگ و پرتراکم ارائه دهید، مطمئنا سرمایه‌گذاران حاضر در نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی با رویی باز از ایده و طرح شما حمایت خواهند کرد.

دلیل اهمیت نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی

همانطور که می‌دانید کشورهای حوزه خلیج فارس مخصوصا شهرهای امارات متحده عربی با سرعتی باورنکردنی در حال پیشرفت هستند. با توجه به ساخت و سازهای بسیار عظیمی که در این شهرها صورت گرفته و همچنین به خاطر حجم بالایی از مسافرانی که هر روز در آن‌ها تردد می‌کنند، نمایشگاه صنعت ساختمان دبی و همچنین نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی از اهمیت خاصی برخوردارند.

نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبیدر حال حاضر، در منطقه خلیج فارس چندین پروژه عظیم به منظور توسعه زیرساخت حمل و نقل در دست اجرا هستند. پروژه‌های پل سازی و جاده‌سازی عقد شده در کشورهای این منطقه مجموعا حدود 121.3 میلیارد دلار ارزش دارند. حدود نیمی از پروژه‌های یاد شده در کشور امارات در حال اجرا هستند که ارزش آن‌ها حدود 60 میلیارد دلار است. این موضوع باز هم بر اهمیت نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی تاکید می‌کند.

نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبیبعد از امارات، کشور عربستان قرار دارد که با 26.9 میلیارد دلار بودجه برای ارتقای زیرساخت حمل و نقل کشور طی پنج سال آتی، هزینه زیادی را به ساخت و ساز شهرهای خود اختصاص داده است.

نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبیهمانطور که می‌بینید، ساخت و ساز و پروژه‌های شهری به صورت نامحدود در کشورها و شهرهای حوزه خلیج فارس در حال انجام هستند، پس با حضور در این رویداد شاید بتوانید بخشی از اجرای این پروژه‌های عظیم را به دست آورده و سرمایه خود را چند صد برابر کنید! به طور خلاصه، اگر حوزه فعالیت شما به نوعی با موارد ذکر شده در زیر ارتباط است، تلاش کنید هر طور شده در نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی یک غرفه برای خود دست و پا کنید.

نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی

 • روشنایی عمومی و شهری (نظیر تامین روشنایی اتوبان‌ها، بزرگراه‌ها و جاده‌های بین شهری)
 • ساخت و همچنین نگهداری و پشتیبانی از جاده‌ها
 • تونل‌سازی (درون شهری و برون شهری)
 • تجهیزات جاده‌ای اعم از علائم و نشانه‌ها، گاردریل و دیگر موارد
 • مواد بازتابنده
 • مشاوره، تحقیقات و ارائه راهکار در حوزه ترافیک، حمل و نقل و مدیریت شهری
 • زیرساخت‌های حمل و نقل
 • انواع لباس‌ها و تجهیزات ایمنی و اضطراری
 • سیستم‌های هشداردهنده و اضطراری
 • فناوری‌های مربوط به طراحی کارت‌های هوشمند
 • علائم راهنمایی و رانندگی
 • سیستم‌های کنترل ترافیک هوشمند
 • سیستم‌های مانع
 • چراغ‌های راهنما، چشمک‌زن و هشداردهنده
 • سرعت‌گیر
 • ارتباطات
 • سیستم‌های عوارضی
 • برنامه‌ریزی شهری
 • پارکینگ‌داران
 • سیستم‌های کنترل ورود و خروج در پارکینگ‌ها
 • ماشین آلات و ابزارهای حفاری و ایجاد تونل


اهمیت نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی

اگر همه وقایع و فستیوال‌ها را تا به امروز دنبال کرده باشید، احتمال متوجه شده‌اید گستردگی شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران هیچ‌کدام به اندازه نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی نیست. فهرست دسته‌بندی فعالانی که باید در این رویداد حضور پیدا کنند باز هم ادامه دارد، اما ذکر آن‌ها را همینجا متوقف کرده و به منظور کسب اطلاعات بیشتر، شما را به مراجعه به وب سایت Gulftraffic.com تشویق می‌کنیم. جالب است بدانید بیش از 90 درصد شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران در این رویداد، آن را بخش بسیار مهمی از استراتژی بازاریابی خود می‌دانند.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی (Gulf Traffic Dubai 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو