نمایشگاه غذای خلیج فارس (نمایشگاه گلفود - Gulfood 2020)

نمایشگاه غذای خلیج فارس (Gulfood 2018) به خاطر عمومیت آن جزو رویدادهایی است که بازدیدکنندگان بسیار زیادی دارد. محبوبیت نمایشگاه در سطح جهانی است....

نمایشگاه غذای خلیج فارس (Gulfood 2020) به خاطر عمومیت آن جزو رویدادهایی است که بازدیدکنندگان بسیار زیادی دارد. محبوبیت نمایشگاه گلفود در سطح جهانی است.

هر نمایشگاه و رویدادی که پیرامون سه نیاز اصلی بشریت یعنی خوراک، پوشاک و مسکن برگزار شود، اهمیت ویژه‌ای داشته و به خاطر درگیر کردن تمامی انسان‌های روی کره زمین، بسیار محبوب و شناخته شده می‌شود.

نمایشگاه غذای خلیج فارسنمایشگاه غذای خلیج فارس نیز از این قاعده مستثنی نیست. تعداد غرفه‌داران این رویداد به حدود 5 هزار مورد می‌رسد که در مقایسه با دیگر نمایشگاه‌های برگزار شده در دبی بی‌نظیر است. به همین دلیل پیش از آغاز برگزاری رویداد بین روزهای 27 بهمن الی 1 اسفند سال 1398، تقاضا برای تور دبی از سراسر دنیا شدیدا افزایش پیدا می‌کند.

گستردگی نمایشگاه غذای خلیج فارس بی‌نظیر است

بر اساس آمار، تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه غذای خلیج فارس به حدود 85 هزار نفر می‌رسد که فوق‌العاده شگفت‌انگیز است! این تعداد از بیش از 150 کشور دنیا خود را به منظور حضور در نمایشگاه به دبی می‌رسانند. به خاطر گستردگی این رویداد در حوزه خوراکی و مهمانداری، تقریبا هیچ یک از صنایع فعال در زمینه محصولات خوردنی و نوشیدنی حضور در آن را از دست نمی‌دهند.

نمایشگاه غذای خلیج فارستاجران بسیار بزرگ و بین‌المللی که در صادرات و واردات محصولات غذایی دست دارند، در آن حضور پیدا می‌کنند. پس فرصت رویارویی از نزدیک با افرادی که در زمان عادی امکان ملاقاتشان وجود ندارد فراهم است. پیشینه 25 ساله نمایشگاه غذای خلیج فارس از دیگر پشتوانه‌ها و اعتبارات آن است.

مقاله پیشنهادی: آیا شما هم با آداب عجیب و غریب کشورهای مختلف در هنگام غذا خوردن آشنا هستید؟

محصولات نمایشگاه به دسته‌بندی‌های نوشیدنی و تجهیزات نوشیدنی، خوراکی و نوشیدنی، خدمات غذایی و مهمانداری و همچنین رستوران و کافه تقسیم می‌شوند. البته غرفه‌داران آن لزوما در حوزه تولید خود مواد غذایی فعالیت نکرده و بخش عظیمی از نمایشگاه به شرکت‌ها و فعالان تجهیزات صنعتی اختصاص دارد. بزرگترین تجهیزات همچون برج‌های خنک‌کننده و همچنین تجهیزات و لوازم خرده آشپزخانه همچون اجاق گاز و پلوپز را در غرفه‌های مختلف پیدا خواهید کرد.

نمایشگاه غذای خلیج فارسبه خاطر همین گستردگی است که تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه غذای خلیج فارس اختلاف بسیار بسیار زیادی با دیگر نمایشگاه‌های برگزار شده در دبی دارد. می‌توانید تمام تجهیزات مورد استفاده در کافه‌ها و رستوران‌ها را اینجا پیدا کنید.

نمایشگاه غذای خلیج فارساز بزرگترین تاجران و شرکت‌های بازرگانی گرفته تا مالکان کوچکترین سوپرمارکت‌ها می‌توانند بازدیدکننده این رویداد باشند. همچنین هر شرکتی که محصولی برای ارائه‌ کردن دارد، می‌تواند یکی از غرفه‌داران باشد. هیچ محدودیتی وجود ندارد. کوچکترین ارتباط شما با محصولات خوراکی و نوشیدنی و تک تک تجهیزات مربوط به آن‌ها، به این معنی است که شما نیز می‌توانید مخاطب نمایشگاه غذای خلیج فارس باشد. شرکت‌های ایرانی بسیار زیادی اقدام به گرفتن غرفه می‌کنند که نشان از محبوبیت رویداد نزد صنایع کشورمان دارد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد می‌توانید به وب سایت Gulfood.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه غذای خلیج فارس (نمایشگاه گلفود - Gulfood 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو