نکات ایمنی مهم در سفر به دبی

اگر شما هم از مسافران تور دبی هستید دانستن برخی نکات برای شما در سفر به دبی بسیار ضروری است . ...

اگر شما هم از مسافران تور دبی هستید دانستن برخی نکات برای شما در سفر به دبی بسیار ضروری است .

این نکاتی که ذکر خواهیم کرد را هرگز در سفر به دبی فراموش نکنید چرا که ممکن است سفر شما را تلخ کند و برای شما دردسر ساز شود .

باید بدانید که :

 • هر دارویی را با خود حمل نکنید . چرا که برخی از دارو ها در امارات متحده عربی ممنوع بوده و تنها در یک صورت می توانید این داروهارا داشته باشید که به همراه آن نسخه آن دارو از پزشک را هم داشته باشید . از جمله این دارو ها خانواده مسکن ها می باشد .
 • اگر برای راحتی سفر دبی تصمیم به اجاره خودرو در طول سفر کرده اید باید بدانید که نرخ جرایم در دبی بسیار بالا است . پس تمام نکات راهنمایی و راننگی در این کشور را بدانید و سپس تصمیم به رانندگی در امارات متحده عربی را داشته باشید .
 • توجه داشته باشید که اگر سفر شما در تابستان صورت میگیرد سعی کنید ظهر ها کمتر در فضای باز تردد کنید چرا که ممکن است باعث گرمازدگی شما گردد و در نتیجه شما را راهی بیمارستان کند .
 • باید بدانید که مشروبات الکلی و مست بودن در ملع عام جرم محسوب میگردد و در صورتی که به فردی در این موارد شک کنند آزمایش خون گرفته و جرایم سنگینی را در پی خواهد داشت .
 • در طول سفر آب زیاد بنوشید چرا که به علت گرمای بالا به خصوص در تابستان ممکن است کاهش آب بدن شما ، شما را بیمار کند .
 • اگر از مترو استفاده میکنید هرگز دکمه های استوپ پله برقی را بی دلیل و در مواقعی غیر از مواقع خطر فشار ندهید چرا که باعث جریمه 1000 درهمی شما خواهد شد .
 • اگر سوار مترو هستید بدانید که اگرچه برای قسمت بانوان و آقایان حصاری کشیده نشده است اما اگر آقایان وارد قسمت بانوان شوند جرم محصوب میشود .
 • اگر اتوموبیلتان را رو به روی مسجد پارک میکنید دقت داشته باشید که تا قبل از اذان ظهر یا اذان مغرب برگردید چون فضای جلوی مسجد فقط مختص نماز گزاران میباشد و در غیر این صورت شما را 1000 درهم جریمه خواهند کرد.

اگر شما هم از مسافران دبی هستید حتما این نکات را دقت داشته باشید تا در طول سفر با مشکلی مواجه نشوید . باید بدانید که در دبی اگر رانندگی میکنید و تصادف یا صانحه ای رخ دهد پلیس بیشترین حق را به شهروندان دبی خواهد داد و شما گردشگران را کمتر در نظر می گیرد . لذا به نکات دقت داشته باشید تا سفر خوشی را تجربه کنید

 

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نکات ایمنی مهم در سفر به دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۱ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۵.۰۰
دیدگاه ها

  *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

  شما
  همین حالا
  ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو