نمایشگاه املاک و سرمایه گذاری ابوظبی (IREIS)

نمایشگاه املاک و سرمایه گذاری ابوظبی(IREIS)  که هر ساله  در ابوظبی امارات متحده عربی برگزار می گردد؛ تنها نمایشگاه شهر ابوظبی می باشد که بازدید کنندگان معمولی در آن جایی ندارند و ...

نمایشگاه املاک و سرمایه گذاری ابوظبی(IREIS)  که هر ساله  در ابوظبی امارات متحده عربی برگزار می گردد؛ تنها نمایشگاه شهر ابوظبی می باشد که بازدید کنندگان معمولی در آن جایی ندارند و جایگاه اختصاصی برای سرمایه گذاران و خریداران می باشد. این نمایشگاه یک نمایشگاه پیشرو در منطقه است که بازارهای اصلی املاک را زیرو رو کرده و فرصت های طلایی را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه به منظور دسترسی به بهترین املاک سراسر دنیا جهان برگزار می شود. به همین دلیل این نمایشگاه گزینه های انتخابی سرمایه گذاری و کسب اطلاعات نسبت به روند بازار را به مشتریان نشان می دهد. سرمایه گذاران خصوصی و سازمانی از خاورمیانه، اروپا و آسیا، انبوه سازان و واسطه ها افرادی هستند که در این نمایشگاه حضور می یابند. شما می توانید در این نمایشگاه با هزاران سرمایه گذار با تجربه و خبره را ملاقات کرده و با آنها معامله کنید.

این دوره نمایشگاه املاک و سرمایه گذاری ابوظبی از 10 الی 12 آبان ماه 1397 از ساعت 10:00 تا 18:00 در مرکز نمایشگاه ملی ابوظبی (ADNEC) برگزار می گردد.

ireis..nb

اهمیت نمایشگاه IREIS 2018 ابوظبی

نمایشگاه سرمایه گذاری ابوظبی دارای سابقه ی عالی برای جذب خریداران بسیار انبوهی از سراسر دنیا می باشد. این موضوع خیال شما را تا حدی در ارتباط با حضور شما در این نمایشگاه راحت می نماید.

نمایشگاه سرمایه گذاری ابوظبی دارای جایگاه با ارزش تجاری در دنیاست. به همین منظور شما می توانید با سرمایه گذاران بسیار مهمی ملاقات به عمل آورید.

نمایشگاه جایگاهی بینظیر به منظور گسترش ارتباطات تجاری با سرمایه گذاران منطقه ای و بین المللی، مدیران برجسته، انبوه سازان، مراجع سرمایه گذاری و دیگر فعالان املاک می باشد.

IREIS به طور حتم تضمین می نماید که شما (شرکت ها) با حضور در این مکان با حداکثر خریدار ممکن مواجه شوید.

در این فرصت سه روزه شما با بیش از 15000 بازدیدکننده با پوشش کامل رسانه ای و تبلیغاتی روبرو خواهید شد.

این نمایشگاه به دنبال متخصصان، تامین کنندگان، خدمات و ابزار مورد نیاز سرمایه گذاری می باشد پس حضور در این نمایشگاه به نفع شماست.

نمایشگاه املاک و سرمایه گذاری ابوظبی بر سرمایه گذاران و بازدید کنندگان خریدار متمرکز می باشد. پس فکر نکنید که از صحنه دست خالی بیرون خواهی رفت.

این نمایشگاه باعث می شود تا شرکت ها به ایده ای جدیدی دست یابند و بازارهای توسعه دهنده جدیدی را به راه اندازند.

این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان و بازدیدکنندگان تجاری کاملا رایگان است.

ireis.2


جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.realestateshow.ae مراجعه نمایید.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در ارتباط باشید .

 

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه املاک و سرمایه گذاری ابوظبی (IREIS) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو