نمایشگاه استخر استانبول (Istanbul Pool Expo 2019)

نمایشگاه استخر استانبول (Istanbul Pool Expo 2019) یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توان از آن لوازم و تجهزات مورد نیاز برای ساخت استخر، سونا و جکوزی را وارد کرد. ...

نمایشگاه استخر استانبول (Istanbul Pool Expo 2019) یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توان از آن لوازم و تجهزات مورد نیاز برای ساخت استخر، سونا و جکوزی را وارد کرد.

تنها مدیران مجموعه‌های ورزشی، افراد علاقه‌مند به نمایشگاه استخر استانبول نیستند. افراد زیادی امروز در باغ‌ها و حتی منازل خود اقدام به ایجاد استخر، سونا یا جکوزی می‌کنند. در صورتی که این افراد بخواهند منطبق با آخرین دستاوردهای روز این زمینه پیش بروند، می‌توانند به نمایشگاه استخر استانبول رفته و از آنجا لوازم مورد نظرشان را تهیه کنند. شاید تصور کنید در زمینه استخر راهکارهای زیادی وجود نداشته و صحبت از فناوری مضحک است، اما با تماشای محصولات ارائه شده در Istanbul Pool Expo نظرتان به طور کامل تغییر پیدا خواهد کرد! در سال جاری، این رویداد بین روزهای 10 الی 13 مهر برگزار می‌شود.

از نمایشگاه استخر استانبول بیشتر بدانید

سمینارهای مختلفی در نمایشگاه استخر استانبول برگزار می‌شود. با حضور در آن‌ها به دایره تجربیات خود می‌افزایید. این دستاورد اصلی متخصصان و طراحان در زمینه طراحی استخر، سونا و جوزی است، به همین دلیل با خرید تور استانبول خود را برای حضور در رویداد آماده می‌کنند.

نمایشگاه استخر استانبولمدیران مجموعه‌های ورزشی دستاوردهای مالی زیادی از Istanbul Pool Expo خواهند داشت، چرا که می‌توانند با تامین‌کنندگان جدیدی آشنا شده و تجهیزات مورد نیازشان را با هزینه‌های کمتر وارد کنند. اما چه محصولاتی با نمایشگاه استخر استانبول مرتبط می‌شوند؟

  • استخرهای شنا،
  • سونا
  • اتاق بخا
  • سیستم‌های تصفیه
  • مواد پوششی برای استخرها
  • لوله و اتصالات
  • نصب و راه اندازی مکانیکی
  • عایق بندی
  • تجهیزات رطوبت زدایی و گرمایشی
  • سیستم‌ها و موارد ضدعفونی کننده

هر آن چه به زمینه استخر و دیگر حوزه‌های نزدیک به آن ارتباط پیدا کند، بخشی از نمایشگاه استخر استانبول محسوب می‌شود. از سال 2001 و زمان برگزاری اولین سری نمایشگاه استخر استانبول هر سال به میزان شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان آن افزوده می‌شود. جذابیت این رویداد سبب شده افراد عادی زیادی برای سرگرمی از آن بازدید کنند.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه استخر استانبول (Istanbul Pool Expo 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو