نمایشگاه جواهرات ابوظبی (JWS)

نمایشگاه جواهرات ابوظبی (JWS) که در شهر ابوظبی کشور امارات متحده عربی برگزار میگردد، اتفاقی بی نظیر برای عاشقان جواهرات است. در این نمایشگاه مدرن ترین ساعت و جواهرات زیبا به نمای�...

نمایشگاه جواهرات ابوظبی (JWS) که در شهر ابوظبی کشور امارات متحده عربی برگزار میگردد، اتفاقی بی نظیر برای عاشقان جواهرات است. در این نمایشگاه مدرن ترین ساعت و جواهرات زیبا به نمایش در خواهد آمد. جواهراتی که درخشندگیشان دلربا و فریبا می باشد. علاقمندان به این نمایشگاه می توانند با تور دبی در تماس باشند.

dscruyh

این نمایشگاه جایگاهی برای ارائه محصولات بی همتا می باشد. در این نمایشگاه بیش از 150 غرفه دار با جدید ترین طراحی جواهرات دیده می شود. بازدید کنندگان می توانند در ارتباط با آخرین روند و پیشرفت ها، محصولات و خدمات در زمینه های گوناگون جواهرات اطلاعات جامع کسب نمایند. در نمایشگاه جواهرات ابوظبی پیشنهاداتی منحصر به فرد و باورنکردنی در معاملات رخ می دهد.

این دوره نمایشگاه جواهرات ابوظبی از سوم3 الی هفتم7 آبان ماه 1397 از ساعت 10:00 تا 18:00 در مرکز نمایشگاه ملی ابوظبی (ADNEC) برگزار می گردد.

بازدید کنندگان این نمایشگاه می توانند در قرعه کشی جایزه EBDA’A  شرکت کرده و برنده جوایزی به ارزش بیش از ١٠٠،٠٠٠ درهم شوند.

main

علاوه بر فروش کالای شما، برند شما مطرح می گردد و در منطقه به نمایش در خواهد امد. که شما شاهد تبلیغاتی ارزان برای برند خود هستید. این نمایشگاه به طور کلی جایگاهی برای نمایش محصولات جدید می باشد. همچنین برند شما تحت پوشش رسانه های منطقه قرار خواهد گرفت.

بازدیدکنندگان نمایشگاه تجاری جواهر ابوظبی مقامات ارشد دولتی، افراد برجسته و ویژه از سازمان های مختلف، کلکسیونرهای خصوصی،  افراد خاص و مهم، مشتاقان و علاقه مندان به ساعت و جواهرات، رسانه ها و عموم مردم می باشند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.jws.ae مراجعه نمایید.

 

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه جواهرات ابوظبی (JWS) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو