مردان نقاب پوش با زمین‌گیر کردن نگهبان، 40 هزار درهم به سرقت بردند

مردان نقاب پوش بعد از یورش به ساختمان متعلق به یک شرکت واقع در شهر دبی، با تهدید نگهبان به قتل، کلید و محل رسیدن به پول را از وی دریافت کرده و سپس از محل متواری شدند. ...

مردان نقاب پوش بعد از یورش به ساختمان متعلق به یک شرکت واقع در شهر دبی، با تهدید نگهبان به قتل، کلید و محل رسیدن به پول را از وی دریافت کرده و سپس از محل متواری شدند.

دبی محل سرمایه‌گذاری شرکت‌های بین‌المللی زیادی است، شرکت‌هایی که سرمایه در گردش و اغلب، پول نقد زیادی دارند. این موضوع بهانه خوبی برای سارقان به منظور دستبرد به آن‌ها است. چند روز پیش، دو نفر بعد از حمله به ساختمان یک شرکت در شهر دبی، بعد از بستن دست و پای نگهبان شب و سپس تهدید وی با استفاده از سلاح سرد، 40 هزار درهم به سرقت بردند.

تور دبی

نگهبان نپالی این شرکت اعلام کرد چند ماه پیش نیز مردان نقاب پوش در ساعت 2 بامداد به وی حمله‌ور شده و در تلاش برای دستبرد زدن به آن بودند. این مرتبه نقشه گروه جدید کارساز شد. آن‌ها نه تنها با تهدید کلیدها را از نگهبان دریافت کردند، بلکه با تهدید وی، محل نگهداری پول نقد را نیز پیدا کردند.

نگهبان شرکت مدعی شد سارقان نقاب به صورت داشته و دستکش پوشیده بودند. یکی از آن‌ها چاقو را روی گلوی وی قرار داده و او را در صورت عدم همکاری و لو ندادن جای پول به همراه تحویل کلید، به قتل تهدید کرد.

دستگیری مردان نقاب پوش مقصر

دو فرد پاکستانی به سن 22 سال و 27 سال، به عنوان متهمان پرونده، چندی بعد دستگیر شدند. آن‌ها موفق نشدند گاو صندوق اصلی را باز کنند، به همین دلیل به همان 40 هزار درهم بسنده کرده و محل جرم را ترک کرده بودند. بررسی ویدیوهای ضبط شده توسط دوربین‌های مدار بسته به پلیس کمک گرفت سارقان را دستگیر کند.‌ آن‌ها بعد از دستگیری، به جرم خود اعتراف کردند. میزان خسارت وارد شده به شرکت در جریان سرقت این دو نفر 10700 درهم برآورد شد.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*مردان نقاب پوش با زمین‌گیر کردن نگهبان، 40 هزار درهم به سرقت بردند را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۵ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۰۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو