نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی (Medlab Dubai 2020)

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی (Medlab Dubai 2018) نه تنها در خاورمیانه، بلکه در کل دنیا بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات آزمایشگاهی به شمار می‌آید....

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی (Medlab Dubai 2020) بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات آزمایشگاهی در سرتاسر دنیا به شمار می‌رود، به همین دلیل وسعت اهمیت آن فقط محدوده خاورمیانه نیست.

در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی بالغ بر 700 غرفه‌دار حضور داشته و در طول چهار روز برگزاری آن 9 کنفرانس در زمینه‌های گوناگون برگزار می‌شوند. این رویداد کاملا مستقل بوده و هیچ یک از فعالان عرصه مهندسی پزشکی و تجهیزات مربوط به بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌ها حضور در آن را از دست نمی‌دهند. پس طبیعی است آخرین تکنولوژی‌ها، دستاوردها، محصولات و تجهیزات مربوط به علم پزشکی - آزمایشگاهی در آن مطرح شوند.

به طور کلی همه پزشکان و مخصوصا آن‌هایی که در آزمایشگاه‌ها فعالیت می‌کنند سعی دارند با استفاده از یک تور دبی، شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی را هر طور شده در برنامه خود جای دهند. این رویداد در سال 1398 بین روزهای 14 و 17 بهمن برگزار می‌شود.

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبیبسیاری از شرکت‌های تازه تاسیس در دهه اخیر، رشد و پیشرفت یکباره خود را مدیون نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی می‌دانند، چون تنها حضور در آن سبب شده بتوانند توانایی‌های خود را در معرض دید کل دنیای پزشکی و آزمایشگاهی قرار دهند. سال به سال به محبوبیت این رویداد و در ادامه تعداد شرکت‌کنندگان آن افزوده می‌شود. پیشرفت علوم آزمایشگاهی بدون استفاده از آخرین تجهیزات روز تقریبا غیر ممکن است، برای همین هیچ متخصصی حضور در آن را از دست نمی‌دهد. پیشنهاد ما این است که اگر در علم پزشکی سیر می‌کنید، شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث) که پیش از این رویداد برگزار می‌شود را نیز در برنامه خود جای دهید.

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبیویژگی دیگر نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی حضور روسای بیمارستان‌ها و مدیران بالارده دولتی در آن است، چون وظیفه تامین تجهیزات مورد نیاز بر عهده مدیران رده بالا قرار داشته و از طرفی دیگر، بهداشت و درمان یکی از بخش‌هایی است که ارتقای وضعیت کلی آن بر عهده دولت‌ها است. از طرفی دیگر، وجود این حجم عظیم از مخاطب آن هم با رده‌های بالا سبب می‌شود نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی تبدیل به یک رویداد بسیار سودآور و ارزشمند برای فعالان این صنعت شود.

کنفرانس‌های نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی

در طول کنفرانس‌های بسیار ارزشمندی که حین این کنگره جهانی برگزار می‌شوند، متخصصان علوم آزمایشگی همچون پاتولوژیست‌ها علم و تجربه خود را روی میز ریخته و هر آن چه در چنته دارند را با یکدیگر تقسیم می‌کنند.

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبیاین فرصتی بسیار مناسب برای پزشکان جوان تلقی می‌شود تا در یک دوره کوتاه چهار روزه، کوله‌باری از تجارت پزشکان قدیمی را به داشته‌های خود بیفزایند. طی سال‌های اخیر حدود 10 هزار نفر به منظور بررسی آخرین تحولات در دنیای پزشکی - آزمایشگاهی و تجهیزات آن در کنفرانس‌های نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی شرکت کردند. به طور کل، موضوع‌های کنفرانس‌های نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی را می‌توان به موارد زیر خلاصه کرد.

  • هیستوپاتولوژی، هماتولوژی و بیوتکنولوژی
  • مدیریت آزمایشگاهی
  • تشخیص مولکولی
  • میکروب‌شناسی
  • بیماری‌های عفونی
  • انواع تست‌های خون به منظور تشخیص بیماری‌های گوناگون

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبیهمانند تعداد محدود دیگری از رویدادهای بین‌المللی برگزار شده در دبی، شرکت‌کنندگان و فعالانی که باید در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی شرکت کنند را تک به تک نام نمی‌بریم. کافی است بدانید هر فردی که در حوزه تولید تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت داشته و یا در چنین فضاهایی مشغول به کار است، باید حضور در این کنگره را در برنامه خود قرار دهد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت Medlabme.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی (Medlab Dubai 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو