نمایشگاه صنعت برق دبی (Middle East Electricity 2020)

نمایشگاه صنعت برق دبی (Middle East Electricity 2018) یکی دیگر از مهمترین رویدادهای منطقه خاورمیانه در حوزه انرژی و تولید برق است....

نمایشگاه صنعت برق دبی (Middle East Electricity 2020) یکی دیگر از مهمترین رویدادهای منطقه خاورمیانه در حوزه انرژی و تولید برق است.

اگرچه زمینه فعالیت این رویداد محدود به مواردی خاص نمی‌شود، با این حال تولید، انتقال و توزیع برق مهمترین مباحثی هستند که در نمایشگاه صنعت برق دبی مطرح می‌شوند. اهمیت این رویداد در سطح بین‌الملل بسیار زیاد است، به طوری که همه ساله از صد کشور جهان، نمایندگان و متخصصان در حوزه انرژی را گرد هم می‌آورد.

این رویداد هم به صورت تخصصی و در سطوح بالا فعالیت کرده و هم به سطوح پایین و مباحث عمومی مربوط می‌شود. به همین دلیل است که تمامی کسب و کارهای مربوط به انرژی الکتریکی و محصولات آن تلاش می‌کنند با تور دبی خود را به این نمایشگاه برسانند. در سال 1398 رویداد بین روزهای 13 و 15 اسفند ماه برگزار می‌شود.

نمایشگاه صنعت برق دبیحتی کوچکترین کسب و کارهایی که در زمینه‌هایی همچون خدمات حوزه برق و انرژی، محصولات الکتریکی، نورپردازی و انرژی‌های تجدیدپذیر فعالیت می‌کنند، می‌توانند از مزایای نمایشگاه صنعت برق دبی بهره ببرند.

اهمیت نمایشگاه صنعت برق دبی در سطوح بالا

از آنجایی که تامین انرژی مخصوصا انرژی الکتریکی یکی از راهبردی‌ترین کارهای تصمیم‌گیرندگان ارشد در سطوح بالای دولت، جامعه و شرکت‌ها است، مسئولان رده بالای زیادی در این نمایشگاه حاضر می‌شوند. این یک موقعیت استثنایی برای ارائه‌دهندگان خدمات و فروشندگان محصولات است تا قراردادهای پرسودی با شرکت‌های دولتی و یا خصوصی عقد کنند.

نمایشگاه صنعت برق دبینمایشگاه صنعت برق دبی ثابت کرده یکی از رویدادهایی است که تاثیر به سزایی در بازاریابی و کسب سود شرکت‌کنندگان آن دارد. اگرچه امروز تبلیغات و بازاریابی اینترنتی حرف‌های زیادی برای گفتن دارند، اما هنوز رویدادهای بین‌المللی برگزار شده در دبی یکی از مهمترین اتفاقات برای کسب و کارها و مشاغل به منظور بازاریابی محسوب می‌شوند. طبق آمار، چیزی حدود هزار چهارصد شرکت از سراسر دنیا در این رویداد شرکت‌ می‌کنند که در مقایسه با شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران سایر نمایشگاه‌های دبی بسیار بسیار بیشتر است.

نمایشگاه صنعت برق دبیوسعت فضای برگزاری نمایشگاه صنعت برق دبی و تنوع محصولات، خدمات و راهکارهای ارائه شده در آن، برای بازدیدکنندگان نیز فواید زیادی دارند و آن‌‌ها می‌توانند با یک بار حضور در چنین رویداد بزرگی، مایحتاج یک سال آینده خود برای کسب و کارشان را تهیه کنند و یا از راهکارهای سطح بالای ارائه شده برای پروژه‌ها عظیم و پیچیده‌شان استفاده کنند.

مهندسان برق و عمران، مشاوران ساخت و ساز، پیمان‌کاران و مهندسان مکانیک، مهمترین مشاغلی هستند که به طور مستقیم با نمایشگاه صنعت برق دبی در ارتباط بوده و باید بیشتر به حضور در آن فکر کنند. با این حال، هر مدیر در هر سطحی می‌تواند با حضور در نمایشگاه از مزایای آن بهره ببرد. وب سایت Middleeastelectricity.com برای اطلاع‌رسانی بیشتر در نظر گرفته شده است.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه صنعت برق دبی (Middle East Electricity 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو