کنگره زنجیره سرد دارو خاورمیانه دبی (Middle East Pharma Cold Chain Congress 2020)

کنگره زنجیره سرد دارو خاورمیانه دبی (Middle East Pharma Cold Chain Congress 2020) رویدادی بسیار مهم برای همه پزشکان سراسر دنیا تلقی می‌شود. ...

کنگره زنجیره سرد دارو خاورمیانه دبی (Middle East Pharma Cold Chain Congress 2020) رویدادی بسیار مهم برای همه پزشکان سراسر دنیا تلقی می‌شود.

در صورتی که در زمینه تولید، ساخت یا تهیه دارو فعالیت می‌کنید، خرید تور دبی برای شرکت در این رویداد از نان شب برایتان واجب‌تر است! همچنین همه پزشکان باید بتوانند درباره جدیدترین داروها و متدهای درمانی به‌روز مانده و اطلاعات کافی به دست بیاورند. به همین دلیل باید شرکت در کنگره زنجیره سرد دارو خاورمیانه دبی را در برنامه خود قرار بدهند.

در سال 1398 این رویداد بین روزهای 4 و 5 فروردین ماه برگزار می‌شود. بهتر است از الان در پی کسب اطلاعات بیشتر درباره رویداد باشید، چرا که ممکن است ظرفیت آن تکمیل شده و برای شرکت در Middle East Pharma Cold Chain Congress سال 2021 مجبور به یک سال انتظار باشید.

همانطور که از روی نام این رویداد پیداست، به جای یک نمایشگاه عادی، یک کنگره محسوب می‌شود. طی آن کنفرانس‌های متعددی برگزار شده و جدیدترین دستاوردها در حوزه سلامت، مخصوصا جدیدترین داروها برای درمان بیماری‌های مهم، معرفی می‌شوند. همین موضوع سبب شده شرکت در رویداد نام برده برای پزشکان اهمیت زیادی پیدا کند.

در شهر دبی رویدادهای متعددی در زمینه پزشکی و سلامت برگزار می‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که یک پزشک بوده یا در زمینه داروسازی فعالیت دارید، با برنامه‌ریزی، سفر دبی خود را مصادف با برگزاری یک یا تعدادی از این رویدادها کنید. به این ترتیب قادر خواهد بود طی چند روز، به لطف شرکت در یک سری کنگره بسیار حرفه‌ای و شنیدن تجارب افرادی کارکشته، تجربه بسیار زیادی به دست بیاورید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*کنگره زنجیره سرد دارو خاورمیانه دبی (Middle East Pharma Cold Chain Congress 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو