نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبی (Middle East Rail 2020)

نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبی (Middle East Rail 2018) جزو برجسته‌ترین رویدادهای حوزه حمل و نقل در خاورمیانه است و بازدیدکنندگان آن از سراسر جهانند....

نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبی (Middle East Rail 2012) جزو برجسته‌ترین رویدادهای حوزه حمل و نقل در خاورمیانه است و بازدیدکنندگان آن از سراسر جهان هستند.

این رویداد طی مدت زمان 11 ساله برگزاریش، جایگاه مهم خود در حوزه حمل و نقل و ارتباطات ریلی را تثبیت کرده است، به طوری که هر دولت، شهرداری و یا قسمتی که به دنبال توسعه مسیرهای ریلی خود و حرفه‌ای کردن راه‌های پیشین با استفاده از تکنولوژی‌های روز باشد، به هیچ عنوان حضور در نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبی را از دست نداده و نمایندگانی را برای بازدید از آن ارسال می‌کند. این نمایشگاه در سال 1398 در روزهای 6 و 7 اسفند ماه برگزار می‌شود. برای حضور در آن از هم‌اکنون به فکر تهیه یک تور دبی مناسب در انتهای سال باشید.

نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبیساخت شبكه ریلی در سراسر خاورمیانه، وابستگی خاصی به نمایشگاه و کنفرانس Middle East Rail دارد، به طوری که حتی وزرای وزارتخانه‌های مرتبط با حوزه حمل و نقل در هر کشور نیز حضور در این رویداد را در اولویت‌های کاری خود قرار می‌دهند. بر اساس آخرین آمارها چیزی حدود ششصد مسئول بلندپایه و وزیر از حدود صد کشور دنیا از این رویداد بازدی می‌کنند که نشان‌دهنده اهمیت است. تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبی روی هم رفته حدود 9 هزار نفر است.

ویژگی‌های نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبی

طی نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبی برترین و نخبه‌ترین مهندسان دنیا از رشته‌هایی همچون مکانیک دور یکدیگر جمع می‌شوند و مسئولان به پای صحبت‌های آن‌ها می‌نشینند تا بتوانند با استفاده از علم این افراد، به دستاوردهای جدیدی در ساخت و ساز ریلی برسند.

نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبیصنعت ریلی منطقه خاورمیانه چیزی حدود سیصد و پنجاه میلیارد دلار ارزش دارد که نشان‌دهنده جایگاه خوب رویداد برای پیمانکاران است. بیشتر مسئولانی که در رویداد حضور پیدا می‌کنند، پروژه‌های در دست اقدام زیادی دارند و به دنبال پیمانکارانی خبره و کاربلد برای اجرایی کردن آن‌ها هستند.

نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبینباید فراموش کرد دبی و دیگر شهرهای امارات در حال تبدیل شدن به قطب‌های صنعت حمل و نقل در کل جهان هستند، به همین دلیل ارزش و موقعیت نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبی چند برابر می‌شود. طبق آمار سال‌های گذشته حدود سیصد و سی غرفه طی این رویداد برپا می‌شوند که هر کدام در حوزه‌ای خاص از صنعت ریلی تخصص دارند.

نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبیاگرچه این رویداد تخصصی به نظر رسیده و مسئولان آن از افراد رده بالای جوامع هستند، با این حال هر فرد با بازدید، از جذابیت‌های نمایشگاه لذت خواهد برد. به منظور به دست آوردن اطلاعات تکمیلی به وب سایت Terrapinn.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه و کنفرانس راه آهن دبی (Middle East Rail 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو