نمایشگاه رسانه و سرگرمی دبی (DICM - International Content Market Dubai 2019)

نمایشگاه رسانه و سرگرمی دبی (My Content) را به عنوان بزرگترین رویداد دارای محتوای سرگرم‌کننده در خاورمیانه و شمال آفریقا می‌شناسند که همه سال برگزار می‌شود....

نمایشگاه رسانه و سرگرمی دبی (DICM - International Content Market Dubai 2019) را به عنوان بزرگترین رویداد در حوزه امور و محتوای سرگرم‌کننده در خاورمیانه و شمال آفریقا می‌شناسند که همه سال برگزار می‌شود.

برخلاف بیشتر نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و رویدادهایی که در دبی برگزار می‌شوند، این نمایشگاه محلی به منظور تبلیغ، خرید و فروش، بازاریابی و همچنین تولید و توزیع محتوا در تمامی حوزه‌های مربوط به سرگرمی و تفریح است. پس تمامی افراد و شرکت‌هایی که دستی در حوزه‌های تلویزیون، انیمیشن، برنامه‌های کودک، فیلم، تولید محتواهای اینترنتی، موبایل و مخصوصا اپلیکیشن‌های کاربردی آن، شبکه‌های اجتماعی و دیگر انواع تفریحات دارند، می‌توانند با شرکت در نمایشگاه رسانه و سرگرمی دبی از مزایای آن بهره ببرند.

نمایشگاه رسانه و سرگرمی دبیهر سال شاهد برگزاری نمایشگاه رسانه و سرگرمی دبی در سالن بین‌المللی همایش‌های دبی هستیم و امسال نیز این رویداد در روزهای 18 و 19 آذر ماه 1398 از ساعت 10:00 تا 18:00 در مرکز نمایشگاهی و همایش های بین المللی دبی برگزار می‌شود.

مهمترین مزیت نمایشگاه رسانه و سرگرمی دبی برای فعالان

هر شرکت یا فردی که فعالیتش به نوعی با محصولات و یا خدمات سرگرم‌کننده در ارتباط است، می‌تواند از امتیازات این رویداد بهره ببرد. آشنایی با بزرگترین توزیع‌کنندگان محصولات دیجیتالی سبب می‌شود یک انفجار در کسب و کار شما به وجود بیاید. MC بهترین موقعیت به منظور نمایش و تبلیغ تکنولوژی‌های جدید، محصولات و سرویس‌های فعالان این حوزه محسوب می‌شود.

نمایشگاه رسانه و سرگرمی دبیسایر مزیت‌های داشتن غرفه در نمایشگاه رسانه و سرگرمی دبی همانند دیگر رویدادهاست. با توجه به اهمیت کنفرانس‌های برگزار شده در شهر دبی، همواره اسپانسرهای زیادی با هدف سرمایه‌گذاری بر روی کسب و کارهای مطمئن از آن‌ها بازدید می‌کنند و این می‌تواند فرصتی خوب برای شما به منظور نشان دادن پتانسیل بالای شرکت، محصول و یا خدماتتان باشد.

البته اهمیت این نمایشگاه از طرفی دیگر به خاطر تعداد بازدیدکنندگان آن است. با داشتن غرفه در نمایشگاه رسانه و سرگرمی دبی هزاران بازدیدکننده از کل خاورمیانه و حتی کشورهای خارج از منطقه با خدمات و محصولات شما آشنا خواهند شد و بعید نیست به همین بهانه، برند خود را بیشتر و بیشتر جهانی کنید. اگر هنوز درباره شرکت‌کنندگان، غرفه‌داران و مخاطب‌های این نمایشگاه ابهاماتی برایتان وجود دارد، می‌توانید به وب سایت Mycontent.ae مراجعه کنید.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه رسانه و سرگرمی دبی (DICM - International Content Market Dubai 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو