نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبی (OffShore Arabia 2020)

نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبی (OffShore Arabia 2018) به تمامی زمینه‌ها و فناوری‌های مربوط به محیط فراساحل همچون انرژی ارتباط پیدا می‌کند....

نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبی (OffShore Arabia 2020) به تمامی زمینه‌ها و فناوری‌های مربوط به محیط فراساحل همچون انرژی ارتباط پیدا می‌کند.

به عنوان یکی از مهمترین موضوعات مورد بحث در نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبی می‌توان به نفت و گاز و همچنین انرژی‌های تجدیدپذیر اشاره کرد. از آنجایی که منطقه خاورمیانه مهمترین نقش را در تولید نفت و گاز و در کل انرژی برای کل جهان دارد، اهمیت این رویداد در سطح بین‌المللی است.

این رویداد، که آن را با عنوان نمایشگاه نفت و گاز و یا حتی نمایشگاه انرژی دبی نیز می‌شناسند، در سال 1399 بین روزهای 20 و 21 فروردین ماه برگزار خواهد شد. اگر شما نیز به مسائل فراساحلی و انرژی علاقه‌مندید، با استفاده از یک تور دبی در انتهای سال خود را به این شهر برسانید و در نمایشگاه و کنفرانس حضور پیدا کنید.

نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبیاین رویداد گسترده بوده و شرکت‌کنندگان آن محدود نیستند. با این حال می‌توانیم به عنوان نمونه، مشاغل، کسب و کارها و دسته‌بندی‌های زیر را نام ببریم که با نمایشگاه و کنفرانس‌های آن در ارتباط هستند.

 • صنایع و مشاغل درگیر مواد نفتی و نفت
 • تانکرها و کسب‌ و کارهای پیرامون حمل و نقل
 • ارائه‌دهندگان راهکار در حوزه محیط زیست
 • فعالان حوزه محیط زیست
 • شرکت‌های بیمه

نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبی

 • مناطق آزاد، بندری و تجاری و بین‌المللی و تمامی مسئولان آن‌ها
 • انرژی‌های تجدیدپذیر و فناوری‌های مربوط به آن‌ها
 • نهادهای دولتی از جمله شهرداری‌ها
 • توسعه‌دهندگان حومه ساحلی و فراساحلی
 • ارگان‌های دولتی و بین‌المللی دریایی
 • نقشه‌کشی و نرم افزارهای جدید مخصوص به آن
 • موسسات و شرکت‌های تحقیقاتی

نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبی ، بهترین محل برای حضور پیمانکاران

یکی از مهمترین شرکت‌کنندگان این رویداد پیمانکاران هستند. پروژه‌های فراساحلی در منطقه خاورمیانه بی‌شمارند، به همین دلیل با نمایش تجربه کاری و همچنین علم و سواد خود برای اجرای هر چه بهتر پروژه‌ها، می‌توانید قراردادها بلند مدت و سنگین و پرسودی را عقد کنید.

نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبیاهمیت حفاظت از منابع طبیعی بر هیچکس پوشیده نیست، به همین دلیل در بخش قابل توجهی از کنفرانس‌های این رویداد پیرامون حفظ محیط زیست و روش‌های ترویج انرژی‌های تجدیدپذیر صحبت می‌شود. نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبی محلی مناسب برای ارائه راهکارهای خود در حوزه انرژی و محیط زیست است. اگر ایده شما عملی باشد و به جلوگیری از افزایش آلودگی‌های زیست محیطی کمک کند، سرمایه‌گذاران بزرگی از طرح حمایت کرده و سرمایه زیادی برای اجرایی کردن آن خرج می‌کنند.

نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبیبا توجه به اهمیت انرژی برای تک تک انسان‌های روی کره زمین، این نمایشگاه به طور مستقیم و غیر مستقیم به همه افراد ارتباط دارد. به همین دلیل لازم است مسئولان رده‌های میانی و بالایی (استراتژیک) و حتی مسئولان رده‌های اجرایی، برای کمک به وضعیت تامین انرژی منطقه خود و همچنین جلوگیری از نابودی منابع طبیعی، در نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبی حضور پیدا کنند و راهکارهای ارائه شده طی کنفرانس‌های آن را اجرایی کنند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت Offshorearabia.ae مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه و کنفرانس فراساحل دبی (OffShore Arabia 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو