نمایشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی دبی (Organic Natural Products Expo Dubai 2019)

نمایشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی دبی (Organic Natural Products Expo Dubai 2017) پیرامون تولیدات طبیعی و کاملا ارگانیک فعالیت می‌کند و بسیار محبوب است....

نمایشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی دبی (Organic Natural Products Expo Dubai 2019) پیرامون تولیدات طبیعی و کاملا ارگانیک فعالیت می‌کند و بسیار محبوب است.

نمایشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی دبی قدمت آن‌چنان طولانی ندارد، اما با توجه به غیر طبیعی و مصنوعی شدن بیشتر مواد مخصوصا خوراکی با گذشت زمان، سال به سال به محبوبیت آن افزوده می‌شود. درحوزه محصولات آلی و طبیعی، این تنها رویداد برگزار شده در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است و بیش از 10 سال از زمان برگزاری نخستین سری آن می‌گذرد.

این رویداد بازار بسیار وسیع و گسترده خود را به اثبات رسانده است، به همین دلیل حضور در آن با اولین تور دبی به معنی بهره‌روی فراوان خواهد بود. در سال جاری، این نمایشگاه بین روزهای 12 و 14 آذر ماه برگزار می‌شود.

نمایشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی دبیاغلب شرکت‌هایی که در نمایشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی دبی حضور پیدا می‌کنند، از کشورهای پیشرو درتولید محصولات ارگانیک هستند و همه ساله محصولاتی متنوع به مخاطبان و بازار جهانی عرضه می‌کنند. در واقع آن‌ها هستند که این علم را پیش می‌برند، به همین دلیل حضورشان در نمایشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی دبی به معنی کیفیت بالای این رویداد است. اما به طور دقیق چه محصولاتی در آن عرضه می‌شوند؟

محصولات ارائه شده در نمایشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی دبی

 • غذای بچه و نوزاد
 • انواع محصولات کشاورزی
 • چاشنی‌های غذایی مفید
 • غذاهای محلی و قومی
 • نوشیدنی‌های عالی
 • چای و قهوه

نمایشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی دبی

 • انواع ادویه‌جات
 • محصولات لبنی
 • گستره‌ای از محصولات خوراکی طبیعی
 • غذاهای عالی ارگانیک
 • آب‌های آشامیدنی معدنی
 • میوه‌ها و سبزیجات آلی

اما محصولات ارگانیک و طبیعی فقط محدود به خوراکی‌ها نیستند و در نمایشگاه دبی ، لوازم آرایشی و بهداشتی زیادی نیز پیدا می‌شود. به عنوان نمونه می‌توان به لوازم آرایشی و مراقبت از پوست، لوازم مراقبت از سلامت پوست کودکان، محصولات زیبایی و لاغری و دیگر موارد در این دسته‌بندی اشاره کرد.

نمایشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی دبییکی دیگر از مهم‌ترین قسمت‌های نمایشگاه Organic Natural Products Expo داروهای طبیعی عرضه شده در آن است. درست است که نباید بدون تجویز پزشک متخصص حتی از داروهای طبیعی استفاده کرد، اما شاید در این نمایشگاه یک داروی مفید وجود داشته باشد که پزشکتان به شما تجویز کرده است. البته این‌ها کمتر خواص دارویی دارند و بیشتر تقویتی هستند و به افزایش سطح سلامتی کمک می‌کنند.

قسمت دیگر مربوط به مکمل‌ها است که می‌تواند مخاطب‌های خاص و عام داشته باشد. هر فرد بسته به سبک زندگی و وضعیت جسمانی خود به مکمل‌های غذایی نیاز دارد، اما این احتیاج برای ورزشکاران بیشتر می‌شود و برای بدنسازها به اوج خود می‌رسد. استفاده از مکمل‌های ارگانیک و طبیعی دبی به جای مواد شیمیایی می‌تواند بسیار مفیدتر باشد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره رویداد به وب سایت Naturalproductme.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی دبی (Organic Natural Products Expo Dubai 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو