نمایشگاه تجهیزات پرداخت دبی (2019 PayExpo MENA)

نمایشگاه تجهیزات پرداخت دبی (2019 PayExpo MENA) رویدادی دو روزه است که به منظور نمایش بهترین اقدامات و الگو های تجهیزات پرداخت و انجام کسب و کار به وجود آمده است. حامیان مالی این نمایشگا...

نمایشگاه تجهیزات پرداخت دبی (2019 PayExpo MENA) رویدادی دو روزه است که به منظور نمایش بهترین اقدامات و الگو های تجهیزات پرداخت و انجام کسب و کار به وجود آمده است. حامیان مالی این نمایشگاه ارائه دهندگان خدمات و محصولات صنعت پرداخت از نوگامان تا حرفه ای ها با برندهای معروف هستند.

PayExpo-Logo

دوره گذشته نمایشگاه تجهیزات پرداخت در استانبول ترکیه برگزار شد؛ اما این دوره، 16 و 17 مهر ماه 1398 از ساعت 10:00 الی 18:00 در قلب خاورمیانه (دبی)، در هتل اینترکنتیننتال فستیوال سیتی دبی برگزار خواهد شد. تجهیزات پرداخت در برابر روش دریافت و پرداخت نقدی بسیار راحت تر، تمیزتر و امن تر خواهد بود.

PayExpo-2018

کمی از نمایشگاه تجهیزات پرداخت دبی بیشتر بدانید

در این نمایشگاه فناوری های نوین در حوزه تجهیزات پرداخت به نمایش گذاشته خواهد شد. شما قادر خواهید بود که از تمام اپراتورهای پرداخت سرتاسر دنیا، در این نمایشگاه بازدید نمایید. چون غرفه داران این نمایشگاه با اتحادیه ها و اپراتورهای پرداخت همه کشورها همکاری می کنند. این نمایشگاه مکانی برای اشخاص در حوزه تجهیزات پرداخت می باشد. بانک ها، MNO ها، بازرگانان، افراد صاحب نظر و هیئت دولت به منظور ساختن جامعه ای پیشرفته، خالی از پرداخت و دریافت های نقدی، در این نمایشگاه حضور میابند.

پس مخاطبان این نمایشگاه، دولت، امور مالی، بانکداری، سیستم های ارتباطی از راه دور، بازی های با پرداخت درون برنامه ای، سیستم های حمل و نقل، خرده فروشان، تفریح و توریسم، FMCG، ارائه دهندگان فناوری های نوین و دیگر امور مرتبط با این حوزه می باشند. همه فعالان حوزه تجهیزات پرداخت در این نمایشگاه دو روزه با یکدیگر ملاقات کرده از فناوری های مالی دنیا اطلاعات جدیدی کسب خواهند کرد و با همکاری یکدیگر شبکه سازی خواهند کرد.در این ملاقات ها، سمینار و کنفرانس ها نمایندگان می توانند  برنامه های خود را انتخاب و طراحی نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.payexpo.com مراجعه نمایید.

جهت اطلاع از تور دبی با ما در ارتباط باشید .

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه تجهیزات پرداخت دبی (2019 PayExpo MENA) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو