نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی (Prolight + Sound Middle East 2019)

نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی (Prolight + Sound Middle East 2017) از جمله نمایشگاه‌های تخصصی برگزار شده در این شهر بین‌المللی است که طرفداران زیادی دارد....

نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی (Prolight + Sound Middle East 2019) از جمله نمایشگاه‌های تخصصی برگزار شده در این شهر بین‌المللی است که طرفداران زیادی دارد.

در زمینه نورپردازی و صدا تنها رویداد برگزار شده در کل منطقه خاورمیانه همین رویداد است، به همین دلیل فعالان مرتبط با آن، پیش از آغاز نمایشگاه خود را با اولین تور دبی به این شهر می‌رسانند تا از مزایای نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی بهره‌مند شوند. شرکت‌کنندگان آن از بیش از 50 کشور دنیا هستند که نشان‌دهنده محبوبیت رویداد در سطح بین‌الملل است. در سال جاری این نمایشگاه بین روزهای 23 و 25 مهر برگزار می‌شود.

نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی

شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی محصولاتی در حوزه نور و نورپردازی، انواع دستگاه‌های تولید و میکس صدا، ابزارهای چند رسانه‌ای، گستره‌ای از سیستم‌های صوتی و تجهیزات دیجیتال را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند. در بین محصولات ارائه شده نام بیش از 120 برند از سراسر دنیا به چشم می‌خورد که باز هم تاکیدی بر اهمیت و گستردگی نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی است.

نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی

همانند بیشتر نمایشگاه‌ها و رویدادهای برگزار شده در دبی، در اینجا نیز شاهد برگزاری چندین کنفرانس و سمینار آموزشی هستیم که با هدف افزایش دانش شرکت‌کنندگان برپا می‌شوند. شرکت در آن‌ها فرصتی بسیار مناسب برای افزایش تجارب خود در مدت زمانی بسیار کوتاه است.

نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی

فعالان حوزه نورپردازی و مخصوصا صدا هیچ زمان دیگری نمی‌توانند بزرگترین شرکت‌ها و افراد درگیر در این صنعت را یکجا ببینند، به همین دلیل حضور در نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی به آن‌ها توصیه می‌شود.

در نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی چه محصولاتی دیده می‌شوند؟

  • انواع لوازم تخصصی و عمومی روشنایی
  •  میز و جلوه‌های روشنایی

نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی

  • سیستم‌های پخش صوت شامل گستره‌ای از بلندگوها
  • سیستم‌های محاوره‌ای
  • انواع نمایشگرها شامل تلویزیون‌های LCD و LED و همچنین پلاسما

همانطور که می‌بینید بازدیدکنندگان نمایشگاه محدود به متخصصان و کسب و کارهای فعال در این زمینه‌ها نبوده و حتی افراد عادی و علاقه‌مند به سیستم‌های صوتی و پخش نیز می‌توانند با حضور در نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی از تماشای جدیدترین دستاوردهای این حوزه لذت ببرند.

البته پیش از آماده‌سازی خود برای حضور در این رویداد دو نکته بسیار مهم را در نظر بگیرید. نخست اینکه به منظور ورود به نمایشگاه ثبت نام در آن الزامی است. همچنین افراد دارای سن کمتر از 16 سال نمی‌توانند به نمایشگاه وارد شوند. اطلاعات بیشتر را از وب سایت اختصاصی نمایشگاه به نشانی اینترنتی Prolightsoundme.com به دست بیاورید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه صدا و نورپردازی دبی (Prolight + Sound Middle East 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو