شرک در دبی

شرک در دبی : حتما شما نیز نام شرک را شنیده اید یا کارتون های چهار گانه زیبای آن را تماشا کرده اید . داستان شرک ، یک ماجراجویی رمانتیک و کمی کمدی است که در در سرزمینی به نام خیلی خیل�...

شرک در دبی : حتما شما نیز نام شرک را شنیده اید یا کارتون های چهار گانه زیبای آن را تماشا کرده اید . داستان شرک ، یک ماجراجویی رمانتیک و کمی کمدی است که در در سرزمینی به نام خیلی خیلی دور اتفاق می افتد . شرک نام یک دیو سبز رنگ ، تنها و بد اخلاق است که از مردم دوری می کند . او در طی ماجراهایی برای باز پس گرفتن مرداب و خانه خود مجبور به جنگ با اژدها و نجات دادن شاهزاده فیونا می شود .

شرک در مسیر قلعه اژدها با یک الاغ وراج سخنگو هم سفر می شود و در پایان سفر خود به شاهزاده علاقمند می شود ، طلسم شاهزاده شکسته می شود . شرک ، فیونا و الاغ سخنگوبرای همیشه با خوبی و خوشی در مرداب قدیمی با یکدیگر زندگی می کنند .

شرک در دبی

انیمیشن شرک که شاهکاری از کمپانی دریم ورک است و بازیگران مشهوری چون ادی مورفی و کمرون دیاز صدا پیشه شخصیت های اصلی آن هستند ، مدتی است که به صورت یک تئاتر موزیکال در کشورهای مختلف دنیا به اجرا در می آید . این تئاتر زیبا به دلیل داستان رمانتیک و طنز خود و همچنین به دلیل موسیقی های زیبایی که توسط بازیگران اجرا می شود ، هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان جذاب است .

تئاتر موزیکال شرک ، ماه گذشته در کشور ترکیه ، شهر استانبول نیز برگزار شد . تور برگزار کننده تئاتر موزیکال شرک ، در نظر دارد در ادامه برنامه های خود به کشور امارات متحده عربی نیز سفر کند و در مناطق دبی و ابوظبی به اجرای برنامه بپردازد .

در صورتی که شما نیز مشتاق تماشای این تئاتر زیبا که نظر منتقدین را نیز به خود جلب کرده است هستید وعلاقه دارید تمامی شخصیت های اصلی این داستان را از نزدیک ملاقات نمایید ، برنامه خود را برای حضور در کشور امارات در تاریخ 24 ماه مارس تا 3 آپریل تنظیم نمایید .

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*شرک در دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو