نمایشگاه تجهیزات خواب استانبول (Sleepwell Expo Istanbul 2019)

نمایشگاه تجهیزات خواب استانبول (SleepWell Expo 2019) مکانی مناسب برای تمامی افراد مخصوصا خانواده‌ها است و برخلاف بسیاری از رویدادها به گروهی خاص از بازدیدکنندگان ختم نمی‌شود. ...

نمایشگاه تجهیزات خواب استانبول (SleepWell Expo 2019) مکانی مناسب برای تمامی افراد مخصوصا خانواده‌ها است و برخلاف بسیاری از رویدادها به گروهی خاص از بازدیدکنندگان ختم نمی‌شود.

هر کالایی که به خواب مربوط می‌شود را در نمایشگاه تجهیزات خواب استانبول پیدا خواهید کرد! تامین‌کنندگان زیادی در این رویداد دارای غرفه هستند، به همین دلیل فروشندگان جزئی یا توزیع‌کنندگان عمده کالاهای خواب با حضور در آن می‌توانند به واسطه آشنایی با کانال‌های ارتباطی حرفه‌ای، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی بیشتری داشته باشند و در نتیجه سود بیشتری به دست بیاورند. در سال جاری این رویداد بین روزهای 3 الی 6 مهر ماه برگزار می‌شود.

از نمایشگاه تجهیزات خواب استانبول بیشتر بدانید

افراد عادی نیز با حضور در نمایشگاه تجهیزات خواب استانبول از جدیدترین سبک‌های طراحی کالاهای خواب اطلاع پیدا کرده و بعد از آن قادر خواهند بود با دیدی باز به دنبال محصول مورد علاقه‌شان بگردند. به همین دلیل توصیه می‌شود در صورتی که زمان تور استانبول شما مقارن با زمان برگزاری نمایشگاه تجهیزات خواب شده است، حتما بازدید از آن را در برنامه‌تان قرار دهید. با این حال بیشترین سود از نمایشگاه تجهیزات خواب استانبول به جیب فروشندگان و تامین‌کنندگان می‌رود. در ادامه به برخی از محصولاتی که به این رویداد بین المللی برگزار شده در شهر استانبول مربوط می‌شوند اشاره خواهیم کرد.

  • تخت‌های ویسکوز
  • تخت‌های لاتکس
  • تخت‌های رول
  • انواع سیستم‌های خواب هوشمند
  • بالش‌های طبی
  • تشک‌های کودک، نوجوان و بزرگسال

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه تجهیزات خواب استانبول (Sleepwell Expo Istanbul 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو