یک دانشجو در محوطه دانشگاه مرداک دبی دست به خودکشی زد!

یک دانشجوی هندی که در دانشگاهی در شهر دبی تحصیل می‌کرد، در محوطه دانشگاه دست به خودکشی زد. پلیس بعد از دریافت گزارش به محل وقوع آن رسید...

یک دانشجوی هندی که در دانشگاهی در شهر دبی تحصیل می‌کرد، در محوطه دانشگاه دست به خودکشی زد. پلیس بعد از دریافت گزارش این حادثه، در ساعت 10:30 دقیقه صبح روز چهارشنبه گذشته به محل وقوع آن رسید. گفتنی است دانشجوی مذکور تنها 19 سال سن داشته است.

مقامات رسمی دانشگاه، دانشجو را درون استخری از خون پیدا کرده و مرگش را اعلام کردند. این فرد از طبقه پنجم ساختمانی درون محوطه دانشگاه خود را به پایین پرتاب کرده بود. پلیس احتمال خودکشی را بیش از هر چیز دیگری می‌داند، اما در هر صورت تحقیقات برای روشن شدن قضیه همچنان ادامه دارد.

بر اساس گفته های یک دوست صمیمی دانشجوی کشته شده، او به همراه پدرش به دانشگاه آمده بود تا هزینه های خود را پرداخت کند. او سپس به پدرس گفت که نیاز به استفاده از سرویس بهداشتی دارد. بعد از آن شاهد رخ دادن حادثه‌ای تلخ بودیم.

خودکشی

دوست صمیمی او مدعی شده دوستش در وضعیت کاملا عادی قرار داشته است، چرا که آن‌ها شب قبل از حادثه با یکدیگر صحبت کرده و او هیچ نشانه‌ای از افسردگی و ناراحتی در دوست خود ندیده است. دقیقا به همین دلیل مرگ این دانشجو، دوست صمیمی وی و همچنین تمامی اطرافیان را شدیدا شوکه کرده است.

پلیس از زمان حضور در محل حادثه مشغول پیگیری جزییات است تا بلکه بتواند فرد یا افرادی که احتمالا پشت این مرگ قرار دارند را شناسایی کند. در هر صورت اکنون تنها ظن آن‌ها خودکشی است، اما تا اثبات این موضوع تحقیقات ادامه دارد. دانشگاه مرداک دبی در روز پنجشنبه مرگ این دانشجو را تایید کرد. مقامات دانشگاه با اعضای خانواده، دوستان و هم دانشگاهیان دانشجو ابراز همدردی کرده و سپس اعلام کردند به طور جدی مشغول همکاری با مقامات برای پیگیری قضیه هستند.

جهت اطلاع از تور دبی با ما در تماس باشید .

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*یک دانشجو در محوطه دانشگاه مرداک دبی دست به خودکشی زد! را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۶ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۳۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو