نمایشگاه هتلداری دبی (The Hotel Show Dubai 2019)

نمایشگاه هتلداری دبی (The Hotel Show Dubai 2017) رویدادی بزرگ و وسیع برای این صنعت است که بازدیدکنندگان آن از سراسر دنیا هستند....

نمایشگاه هتلداری دبی (The Hotel Show Dubai 2019) رویدادی بزرگ و وسیع برای این صنعت است و بازدیدکنندگان آن از سراسر دنیا هستند.

هتلداری را باید یک صنعت دانست که دنیای منحصربه‌فرد خود را دارد. مشاغلی که دوست دارند با این صنعت آشنا شوند و یا افرادی که هم‌اکنون در آن مشغول به فعالیت بوده و دوست دارند کسب و کار خود را توسعه بدهند، به هیچ عنوان حضور در نمایشگاه هتلداری دبی را از دست نداده و در روزهای انتهایی تابستان، با اولین تور دبی به این شهر سفر می‌کنند.نه تنها زمان برگزاری، بلکه مکان برگزاری این رویداد نیز با نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی یکسان است. نمایشگاه هتلداری دبی این دوره از 26 تا 28 شهریور 1398 از 10:00 الی 18:00 عصر در مرکز تجارت جهانی دبی برگزاز می گردد.

نمایشگاه هتلداری دبی

به خاطر منحصربه‌فرد بودن این نمایشگاه و ارتباط آن تنها به یک صنعت و زمینه شغلی خاص، هیچ‌کدام یک از افراد، کسب و کارها و مشاغل مرتبط با آن، حضور در نمایشگاه هتلداری دبی را از دست نمی‌دهند. همه ساله نمایندگانی از بهترین شرکت‌های فعال در صنعت هتلداری و همچنین بزرگترین و لوکس‌ترین هتل‌های دنیا در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند که نشان‌دهنده موقعیت مناسب آن برای بهبود کسب و کار و عقد قرارداد است.

چرا باید در نمایشگاه هتلداری دبی حضور پیدا کنیم؟

طراحان، اپراتورها و مهماندارها جزو مهمترین شرکت‌کنندگان این نمایشگاه هستند. صنعت هتلداری کسب و کارهای زیادی را درگیر خود می‌کند. به عنوان نمونه می‌توان به صنعت غذا اشاره کرد که دنیای بزرگ و منحصربه فرد خود را داشته و از طرفی، یکی از مرتبط‌ترین صنایع با نمایشگاه هتلداری دبی است.

نمایشگاه هتلداری دبی

در جریان نمایشگاه، کنفرانس‌هایی نیز برگزار می‌شوند که نتیجه حضور در آن‌ها، به‌روز ماندن و اطلاع از آخرین دستاورهای صنعت هتلداری است. در دنیای امروز برای باقی مانده در دایره رقابت، باید از ترفندهای روز آگاه بمانید، وگرنه بازی را به سایر رقبای آگاه واگذار خواهید کرد.

نمایشگاه هتلداری دبی

حتی سازندگان دستگاه‌های قهوه‌ساز، طراحان مبلمان، طراحان دکوراسیون، مشاغل فعال در حوزه حمل ونقل و بسیاری دیگر از کسب و کارها و زمینه‌های شغلی با نمایشگاه هتلداری دبی در ارتباط هستند. اگر فعالیت شما نیز به طور مستقیم و یا غیر مستقیم با صنعت هتلداری مرتبط است حضور در این رویداد را از دست ندهید. اما اگر خودتان صاحب هتل بوده و یا در یک هتل مسئولیت مهمی دارد، حضور در نمایشگاه هتلداری دبی برای شما جزو واجبات است!

برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی Thehotelshow.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه هتلداری دبی (The Hotel Show Dubai 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو