نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی (The Mining Show 2019)

نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی 2017 (The Mining Show 2017)، مهمترین رویداد در صنعت معدن در سراسر خاورمیانه، آفریقا، آسیای مرکزی و شبه قاره محسوب می‌شود....

نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی (The Mining Show 2019)، مهمترین رویداد در صنعت معدن در سراسر خاورمیانه، آفریقا، آسیای مرکزی و شبه قاره محسوب می‌شود.

این رویداد پیرامون استخراج معدن، معدن سنگ و مصالح ساختمانی است و تمامی افراد و شرکت‌هایی که به نوعی در این زمینه‌ها فعالیت دارند، برای حضور در آن خود را از سراسر جهان به دبی می‌رسانند. نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی چند سالی است که برگزار می‌شود.

امسال شاهد برگزار شدن آن در روزهای 14 و 15 آبان ماه  1398 از ساعت 10:00 الی 18:00 در مرکز نمایشگاهی و همایش های بین المللی دبی خواهیم بود. جهت اطلاع از تور دبی   با ما در تماس باشید.

نمایشگاه و کنفرانس معدن دبیبا توجه به اهمیت این گردهمایی، افراد برجسته دولتی و غیر دولتی زیادی در آن حضور پیدا می‌کنند. به عنوان نمونه می‌توان به وزیران صنعت و معدن در کشورهای مناطق یاد شده اشاره کرد که جزو شرکت‌کنندگان پای ثابت این رویداد بزرگ هستند. به عنوان دیگر شرکت‌کنندگان مهم نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی می‌توان به شرکت‌های استخراج معدن و همچنین سرمایه‌گذاران و ارائه‌دهندگان راهکار در این زمینه اشاره کرد.

اهمیت حضور در نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی

برخلاف نمایشگاه لوازم الکترونیک و دیجیتال دبی که ممکن است نمونه‌های آن در سطح کوچکتر در دیگر مناطق دنیا هم برگزار شوند، شاهد رویدادهای بسیار بسیار کمتری در حوزه معدن در سراسر جهان هستیم. به همین دلیل، شاید حضور در آن، تنها راهکار جذب مشتری و عقد چندین قرارداد برای چند سال آینده باشد. با توجه به محدودیت نمایشگاه‌های برگزار شده در این حوزه، بهتر است تمامی فعالان عرصه صنعت و معدن حتما خود را به شهر دبی رسانده و بین روزهای دهم تا یازدهم مهر ماه در آن حضور پیدا کنند.

نمایشگاه و کنفرانس معدن دبیعلاوه بر وجود فرصت‌های زیاد برای ایجاد ارتباط با دیگر فعالان و بزرگان عرصه معدن، با حضور در نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی می‌توانید از آخرین تکنولوژی‌های معرفی شده در این زمینه باخبر شوید. مزیت استفاده از این فناوری‌ها، کاهش هزینه و افزایش بهره‌وری و سودآوری خواهد بود. به طور خلاصه با شرکت در این رویداد :

  • خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه خدمات معدن به دیگران معرفی می‌کنید
  • با شبکه صنعت منطقه و تمامی فعالان بزرگ و کوچک آن ارتباط برقرار می‌کنید
  • با شرکت‌های استخراج معدن شریک می‌شوید
  • با مهمترین تصمیم‌گیرندگان در حوزه معدن و استخراج منابع طبیعی همچون وزیران کشورها دیدار می‌کنید
  • بازار و مشتریان جدیدی برای خود دست و پا می‌کنید

با توجه به اهمیت نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی ، داشتن غرفه در آن برای تمامی فعالان این عرصه اعم از شرکت‌های بزرگ و کوچک ضروری است. به عنوان نمونه‌ای از مباحث مطرح شده در این کنفرانس می‌توان به شیوه‌های نوین استخراج به صورت خودکار، شناخت معادن پیوسته و متصل، آشنایی بیشتر با انرژی ‌های تجدید پذیر و نحوه استفاده از آن‌ها و همچنین آشنایی با شیوه‌‎های استخراج معدن پایدار بدون تخریب محیط‌ زیست اشاره کرد. برای کسب اطلاعات تکمیلی به آدرس Terrapinn.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه و کنفرانس معدن دبی (The Mining Show 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو