شرکت های ساختمانی برتر در دبی

شهر دبی یکی از برزگترین مقاصد گردشگری جهان است زیرا بزرگترین سازه ها و ساختمانهای جهان در دبی قرار دارند. این سازه ها از شرکت های ساختمانی برتر در دبی هستند...

دبی با فرصت های شغلی گسترده در بخش ساخت و ساز، بیشترین سرعت رشد و محبوبیت را در بین شهرهای امارات دارد. شرکت های ساخت و ساز در دبی بسته های پرداخت بسیار عالی از سراسر جهان برای جذب کارگران، به خصوص در هند، پاکستان، بنگلادش، سری لانکا و فیلیپین ارائه می دهند. گفته شده است که ساخت و ساز، ترکیبی از بسیاری فعالیت های مختلف است و تنها یک فرآیند ساده نیست. فعالیت های زیادی وجود دارند که در زمینه ساخت و ساز به هماهنگی نیاز دارند، اگر شما بخواهید که ساخت و ساز مطابق با میل مشتری شما بوده و موفق باشد.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

10 شرکت ساخت و ساز برتر در دبی

ساخت و ساز می تواند هر چیزی باشد، می تواند پروژه رویایی شما، خانه رویایی شما یا دفتر شما و غیره باشد. شما شرکت های حرفه ای و ساخت و ساز بزرگی را در دبی پیدا خواهید کرد که اگر یک ساختمان بی عیب و نقص می خواهید باید آنها را استخدام کنید. نیازی به گفتن نیست که برخی از بلندترین ساختمان های دنیا در دبی قرار دارند.

برخی از شرکت های ساخت و ساز بزرگ در دبی عبارتند از:


 1. الفطیم

الفطیم (Al Futtaim) مجموعه الهام بخشی از برندهای بین المللی پیشرو را ارائه داده و فرصت هایی برای توسعه حرفه ای و شغل های هیجان انگیز فراهم می کند. این یک شرکت ساخت و ساز خصوصی بسیار قابل اعتماد در دبی است، که در دهه 1930 تاسیس شد. امروزه با بیش از 44000 کارمند، به عنوان یک پیشگام در نظر گرفته می شود که در میان بیش از 110 شرکت فعالیت کرده و حدود 225 برند بین المللی در میان صنایع به عنوان یک تجارت عمده فروشی، خدمات مالی، توزیع، اوقات فراغت، توسعه املاک و مستغلات و مهمانداری ارائه می شوند. این شرکت وارد قلمروهای جدید فراتر از خاورمیانه و شورای همکاری خلیج فارس شده که شامل جنوب شرق، آفریقا، شمال آسیا، اروپا و استرالیا می باشد، که با گسترش قابل توجه در سال های اخیر از طریق مالکیت های استراتژیک مشاهده شده است.


 1. شرکت ساخت و ساز عربی

در زمینه IT، ارتباطات راه دور و آتش نشانی، شرکت ساخت و ساز عربی (Arabian Construction Company) خدمات و راه حل هایی ارائه می دهد. این یک شرکت ساخت و ساز و مهندسی پیشرو است که توسط یک تیم از افراد حرفه ای بسیار با تجربه و با استعداد رهبری می شود، در نتیجه حمایت از مشتریان با بهترین سطح مسئولیت و تعهد را تضمین می کند.

شرکت ساخت و ساز عربی مهارت ها و اعتماد به نفس خود را با مجموعه ای از صدها پروژه و گسترش در طی بیش از 50 سال، به دست آورده است. این شرکت قادر به رسیدگی به بسیاری از کارها و چالش های مورد تقاضا می باشد. روند خارجی بر کیفیت کار انجام شده توسط شرکت ساخت و ساز عربی تاثیر نمی گذارد، اما به صورت داخلی در سراسر عملیات ها و ساختار سازمانی ما یافت می شود. شرکت های نفتی، وزارتخانه های دولتی و بخش خصوصی به طور مداوم چالش برانگیزترین و هیجان انگیزترین پروژه ها را به شرکت ساخت و ساز عربی واگذار می کنند.


 1. گروه الهابتور

گروه الهبتور (Al-Habtoor Group) تنها با یک شرکت مهندسی کوچک در دهه 1970 آغاز به کار کرد و همراه با امارات متحده عربی رشد کرده و امروزه با علاقه زیاد در زمینه صنعت خودرو، مهمانداری، آموزش، بخش های دولتی و املاک و مستغلات، یکی از محترم ترین شرکت ها در منطقه است. الهبتور هم در سطح بین المللی و هم محلی شهرت پایداری به دست آورده و در نتیجه در لیست 10 شرکت ساخت و ساز برتر ما در دبی قرار گرفت.


 1. ساخت و ساز النبوده

از سال 1971 تا کنون، دبی از پست های قدیمی و بنادر ماهیگیری متوسط با بادگیرهای سنتی، به شهری پر جنب و جوش و هیجان انگیز رشد کرده است که برای ساختمان ها، فرودگاه ها، زیرساخت ها و بنادر مدرن خود در سطح جهانی شهرت یافته است. پشت این تغییر و تحول، سازمان های پیشرو، از جمله گروه سعید و محمد النبوده قرار دارد که از دهه 1960 در زمینه ساخت و ساز آغاز به کار کرد و تا سال 2007 کسب و کار ساخت و ساز خود را ادغام کرد تا گروه ساخت و ساز قدرتمند النبوده (Naboodah Construction Group) را با 12000 کارمند تشکیل دهد.


 1. ساخت و ساز عربتک

ساخت و ساز عربتک (Arabtech Construction) یکی از 10 شرکت ساخت و ساز برتر در دبی است، که متعهد به ایجاد و گسترش تجریه و توانایی و مهارت در ساخت و ساز مسکونی، هتل های بلند چندین طبقه، پروژه های صنعتی، ساختمان های تجاری، استادیوم، ویلا، فرودگاه، سرگرمی، انجمن ها و ساختمان های چند منظوره در روسیه، منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و سرتاسر جهان شده است.


 1. شرکت داکتو بالفور بیتی

در سال 1976، شرکت داکتو بالفور بیتی (Dutco Balfour Beatty LLC) تاسیس شد. زمانی که پروژه بزرگ ساخت مینا جبل علی (Mina Jebel Ali)، شرکت دبی (Dubai Company) و بالفور بیتی مستقر در انگلستان به آن پیوستند، مجبور شد این پروژه را انجام دهد. بعد از تکمیل این پروژه، شرکت داکتو بالفور بیتی در پروژه های عمرانی بزرگی شرکت کرد که شامل نیروگاه برق G، ترمینال پروازهای ورودی در فرودگاه دبی، تسهیلات آب شیرین کن و ساخت دبی مال (بزرگترین مرکز خرید جهان) می باشند. شرکت داکتو بالفور بیتی با این رزومه قوی در میان 10 شرکت ساخت و ساز برتر در دبی قرار دارد.


 1. لینگ اوروک

لینگ اوروک (Laing O’Rourke) بیش از یک قرن و نیم پیش تاسیس شد و یک شرکت مهندسی بین المللی است. یک راه حل تک منبع برای برخی از قابل توجه ترین سازمان های جهان ارائه شده است.

فرصت ها در طیف متنوعی از زمینه های حرفه ای و در مکان هایی در سراسر اروپا توسط لینگ اوروک ارائه می شوند. وسعت مهارت هایی که برای اجرای یک سازمان دارای چندین استعداد مورد نیازند، نشان دهنده انواع گسترده ای از نقش های ارائه شده توسط لینگ اوروک است که کسب و کارها را قادر به ارائه مدرنیسم مهندسی برای چالش برانگیزترین پروژه های ساخت و ساز در سطح جهانی می کند.


 1. گروه سعودی بن لادن

شرکت ساخت و ساز گروه سعودی بن لادن (Saudi BinLadin Group) در سال 1931 تاسیس شد و در سال 1950 شاه عبدالعزیز اولین توسعه سعودی در مسجدالنبی در مدینه را برنامه ریزی کرد. گروه سعودی بن لادن برای ترکیب شرکت های بن لادن مختلف تحت یک مدیریت واحد جهت آماده شدن برای یک نقش بلندپروازانه تر و فعال تر تشکیل شد. این گروه معروف یک پروژه ساختمانی و بسیاری سازه های دیگر را در دبی ساخته است.


 1. قرارداد وید آدامز

قرارداد وید آدامز (Wade Adams Contracting) یک توسعه پروژه و یک شرکت ساخت و ساز عمومی در منطقه خلیج فارس است. شهرت آن بر پایه نوآوری، قابلیت اطمینان، پایداری و کیفیت ایجاد شده است. این شرکت همچنین طیف وسیعی از خدمات ارائه می دهد که می توانند هر مفهوم یا طراحی را به واقعیت تبدیل کنند. این شرکت دارای گواهی OHSAS و ISO می باشد و قابلیت، تعهد و منابع لازم برای ارائه انواع پروژه هایی که شامل تاسیسات زیرزمینی، زیرساخت ها، آثار دریایی، سرمایش، درجه بندی و استحکامات بدنه و خدمات مکانیکی، الکتریکی، و لوله کشی نیز می باشند را دارد.


 1. اکتکو

اکتکو (ACTCO)، یکی از 10 شرکت ساخت و ساز برتر در دبی متعلق به یک گروه از سهامداران چند ملیتی و یک شرکت محلی است که در امارات متحده عربی فعالیت می کند. این شرکت در سال 1975 تاسیس شد و از آن زمان برای یک رکورد چشمگیر از پروژه های با موفقیت انجام شده به خود بالیده است و همچنین از موفقیت در تحقق برنامه های خود و بالاترین میزان رضایت مشتری نیز برخوردار بوده است. در هر کار، کیفیت در تمام سطوح شرکت اعمال می شود و برای ارائه تصمیمات مدیریتی قوی به مشتریان، خدماتی ارائه می دهد که فراتر از انتظارات آنهاست.

اینها 10 شرکت ساخت و ساز برتر و عمده در دبی هستند. اگر به دنبال شرکت های ارائه دهنده تعمیر ساختمان می گردید، ما 10 شرکت تعمیر و نگهداری ساختمان برتر در دبی را نیز بررسی کرده ایم. اگر می خواهید یک شرکت ساخت و ساز در دبی را توصیه کنید، لطفا پیشنهاد خود را در قسمت نظرات مطرح کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*شرکت های ساختمانی برتر در دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۹۱ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۳.۸۰
دیدگاه ها
  بهرام
  5 سال پیش
  0 تشکر
  " سلام عرض ادب من دانشجوی کارشناسی عمران اجرایی هستم ازدانشگاه فنی شماره ۱میخواستم بدونم چطوری میتوانم توکشوردبی بیام کارکنم ودائمی بمونم اونجا لطفاراهنماییم کنید باتشکر "
  پاسخ کارشناس بیسان گشت : " بهنام عزیز سلام. کار کردن توی کشور امارات شرایط خیلی سختی داه و راحت نیست. شرکت بیسان گشت فقط خدمات گردشگری ارائه میده. "
  مفید بود ؟ تشکر
  وحید زارع
  5 سال پیش
  0 تشکر
  " سلام و عرض ادب، مقدار زیادی سرباره فولاد دارم، برا ساخت و ساز های دبی استفاده میشه،خریدار هست داخل دبی" لطفا میشه راهنمایی کنید "
  مفید بود ؟ تشکر
  افشین هنرپیشه
  5 سال پیش
  1 تشکر
  " سلام وقت بخیر . میخواستم بدونم چطور میشه با شرکت های معماری و طراحی دکوراسیون در دبی همکاری کرد . قصد رفتن به دبی رو ندارم فقط میخواستم از ایران همکاری داشته باشم. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم. "
  مفید بود ؟ تشکر
  حسین گروسی
  4 سال پیش
  0 تشکر
  " من در کار نسب سازه های فلزی وکار درارتفاع و جوشکاری نقشه خونی تخصص دارم میخواستم دفتری تو ایران دارن مراجعه کنیم بهشون واسه کاردر دبی "
  مفید بود ؟ تشکر
  سالار
  4 سال پیش
  0 تشکر
  " سلام وقت بخیر ما شرکت طراحی انیمیشن هستیم داخل ایران ماخواستم بدونم چطوری میتونیم با دفاتر دکوراسیون و معماری در امارات بتونیم کارکنیم ؟؟؟؟؟ "
  مفید بود ؟ تشکر
  مهرداد حسین چی
  3 سال پیش
  0 تشکر
  " با سلام فعالیت شرکت ما در خصوص اجرای پوشش انواع درز انقطاع و انبساط میباشد و علاقه مند به عقد قراردا در پروژه های امارات هستیم در صورت امکان و داشتن اشنایی با لیدر های این مبحث در ساختمان ممنون میشیم ارتباط برقرار کنید و یا راهنمایی بفرمایید با تشکر
  "
  مفید بود ؟ تشکر
  عيسی حمیدی مقدم
  2 سال پیش
  0 تشکر
  " سلام وقت بخیر من در زمینه طراحی معماری وفضاهای شهری، خوب میتونم کارکنم میخواستم بدونم چطوری میتونم با دفاتر وشرکتهای معماری در امارات کارکنم ؟؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید "
  مفید بود ؟ تشکر
  اصغر
  1 سال پیش
  0 تشکر
  " سلام راننده گریدر هستم با 17سال سابقه کاری جویای کار در امارات "
  مفید بود ؟ تشکر
  سید محمدیار موسوی خواه
  1 سال پیش
  0 تشکر
  " سلام خدا قوت من استاد کار هستم یا نیاز به استاد کار دارین "
  مفید بود ؟ تشکر
  سحر دریس
  1 سال پیش
  0 تشکر
  " سلام جهت فروش سنگ انتیک ساختمانی لطفا همکاری کنید. ممنونم "
  مفید بود ؟ تشکر

  *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

  شما
  همین حالا
  ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو