8 فعالیت تفریحی برتر کوش آداسی که می توان رایگان تجربه کرد

در این مطلب از بهترین فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی برای شما خواهیم گفت و به همراه تصویر و توضیحات کامل به شما خواهیم شناساند، با ما همراه باشید....

شهر کوش آداسی در ترکیه یکی از پرجمعیت ترین و محبوب ترین مقاصد تفریحی در حال حاضر است. ساحل های شنی کوش آداسی و هوای لذت بخش آفتابی نه چندان گرم مهمترین مواردی هستند که گردشگران را به این شهر می کشاند و آن را به بهترین مکان تفریحی برای بسیاری از گردشگران تبدیل می کند. با ما همراه باشید تا با بهترین فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی آشنا شویم.اگرچه کوش آداسی بیشتر به دلیل سواحلش مشهور است اما جاذبه های این شهر فقط به سواحل محدود نمی شوند بلکه این شهر ساحلی جاذبه های مختلف و سرگرم کننده زیادی دارد. بعضی از این جاذبه ها بلیط ورودی نیاز دارند، بعضی دیگر ندارند. پیشنهاد می کنیم از صفحه تور های کوش آداسی ما نیز بازدید کنید.

کوش آداسی یکی از زیباترین شهرهای ترکیه است و به معنی "جزیره پرندگان" می باشد. این شهر ترکیه بسیار جذاب است و تاریخی باستانی و هیجان انگیز دارد، بنابراین بدون هیچ صحبت اضافه لیست بهترین فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی را آغاز می کنیم.

فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی سواحل جذاب فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی: سواحل جذاب

1- رفتن به سواحل کوش آداسی

کوش آداسی به معنای واقعی کلمه یک شهر ساحلی زیبا و دلپذیر است و کسی نیست که به کوش آداسی برود و از ساحل های خاص آن دیدن نکند. سواحل کوش آداسی یکی از بهترین فعالیت های تفریحی رایگان این شهر است. در ادامه بهترین سواحل کوش آداسی را با هم مرور می کنیم:


ساحل بانوان

یکی از معروف ترین سواحل کوش آداسی ساحل بانوان است که به ترکی (Kadınlar Denizi) نامیده می شود. اگرچه اکنون هرکسی می تواند به این ساحل برود، اما در گذشته زمانی فقط خانم ها اجازه حضور در این ساحل را داشتند.

بازدید از این ساحل رایگان است، اما در صورت تمایل می توانید از کافه ها و رستوران های ساحلی که در Kadınlar Denizi برای شما فراهم شده اند نیز استفاده کنید، البته باید هزینه های کمی نیز پرداخت کنید. نکته جالب دیگر در مورد این ساحل این است که از ساعت 7 صبح تا 8 شب از آن محافظت می شود و نگهبانان امنیتی مواظب هر اتفاقی هستند.


ساحل مرکز شهر

این ساحل بین منطقه مارینا و بندر واقع شده است و نزدیکترین ساحل به مرکز شهر کوش آداسی است و همین باعث محبوبیت بسیار زیاد این ساحل شده است. از آنجا که به بسیاری از هتل ها و امکانات کوش آداسی نزدیک است، یکی از جاذبه های گردشگری است که می توانید به صورت رایگان در کوش آداسی از آن دیدن کنید.


ساحل شن های نقره ای

ساحل شن های نقره ای یکی دیگر از ساحل های زیبایی است که می توانید در کوش آداسی به صورت رایگان از آن دیدن کنید و یکی از بهترین فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی به حساب می آید. با مینی بوس می توانید از مرکز شهر کوش آداسی به این ساحل برسید.


ساحل بلند

این ساحل 18 کیلومتری دارای بخشهای مختلفی است که هر یک از کسانی که به کوش آداسی می آیند از آن استقبال می کند و یکی از بهترین سواحل تفریحی رایگان در ترکیه است. در حال حاضر، بیشتر از قسمت جلوی ساحل استفاده می شود و چندین پارک آبی محبوب و جالب در اطراف این ساحل وجود دارد. بنابراین برای یک تجربه کاملاً جدید و مهیج در کوش آداسی آماده شوید.


ساحل الماس و طلا

این ساحل با نام جالب و عجیب در شهر آیدین واقع شده است و یکی از جاذبه های گردشگری است که می توانید در کوش آداسی به صورت رایگان از آن دیدن کنید و همچنین یکی از سواحل خوب این شهر است.

در مسیر رسیدن به این ساحل، می توانید از بازار نازیلی نیز دیدن کنید و اگر احساس گرسنگی کردید و می خواهید یک وعده غذایی خوب بخورید، این همان ساحلی است که باید انتخاب کنید، زیرا کافه ها و رستوران های ساحلی بسیار خوبی در ساحل الماس و طلا وجود دارد .


ساحل عشق

ساحل عشق فقط یک ساحل برای آفتاب گرفتن نیست! در ساحل امکان قایق سواری و ورزش های آبی نیز وجود دارد. همچنین یک کافه و رستوران جالب و با کیفیت در این ساحل وجود دارد که صبحانه های ترکی نیز سرو می کند.  به طور خلاصه، هر آنچه شما را خوشحال می کند و به شما لذت یک روز عالی را می دهد در ساحل عشق در کوش آداسی وجود دارد.

فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی شهر پریانه فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی: شهر پریانه

2- بازدید از شهر تاریخی پریانه

شهر تاریخی پریانه محبوب ترین جاذبه کوش آداسی است که یکی از فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی است که می توانید به صورت رایگان از آن دیدن کنید. پریانه در واقع یک منطقه مسکونی بسیار قدیمی در این شهر است، زیرا قدمت آن به یونان باستان برمی گردد، و به سبک معماری یونان باستان طراحی شده است. شهر کوش آداسی در اثر طغیان رودخانه مئاندر در قرن 2 ویران شد.

پس از آن، شهر کاملاً خالی از سکنه شد و کسی در آن زندگی نمی کرد. اکنون بازدید از این شهر به یکی از جاذبه های شگفت انگیز و رایگان کوش آداسی تبدیل شده است. می توانید از تالار آتنا و آمفی تئاتر معروف پریانه بازدید کنید که هنوز هم برخی از شکل های قدیمی خود را حفظ کرده اند. آمفی تئاتر پریانه شامل 6500 صندلی سنگی است و میدان اصلی مساحت بسیار زیادی را شامل می شود.

فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی بازار بزرگ فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی: بازار بزرگ

3- رفتن به بازار بزرگ کوش آداسی

مطمئناً برای خرید می توانید به هر بازاری بروید، اما بازار بزرگ کوش آداسی یک داستان حس و حال دیگری دارد، آنقدر زیبا است که به عنوان یکی از مشهورترین جاذبه های این شهر به حساب می آید، و همچنین یکی از فعالیت های تفریحی که می توانید در کوش آداسی از آنها دیدن کنید.

این بازار از دو قسمت جداگانه تشکیل شده است و بنابراین یکی از بزرگترین بازارهای ترکیه است، حدود 5000 فروشگاه مختلف در این بازار وجود دارد که چیزهای مختلفی را می فروشند. اگر قصد خرید هر چیزی از این شهر را دارید، پس این بازار انتخاب خوبی برای شماست، زیرا می توانید سوغاتی، لباس و هر آنچه به ذهنتان خطور می کند را پیدا کنید. همچنین، فروشندگان در این بازار قادر به صحبت به زبان های مختلف از جمله فارسی هستند، بنابراین شما در برقراری ارتباط با آنها مشکلی نخواهید داشت.

فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی کلیسای سنت جان فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی: کلیسای سنت جان

4- دیدن کلیسای سنت جان

کلیسای سنت جان در کوش آداسی مکان دیگری است که ما به عنوان یکی دیگر از بهترین فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید از آن دیدن کنید. داستان این کلیسای معروف از این قرار است که یک کشیش مشهور آخرین سالهای زندگی خود را در شهر تاریخی افسس گذراند. پس از مرگ وی، پیکر وی در کنار مکانی که این کلیسا ساخته شده بود، به خاک سپرده شد. این کلیسا حدودا در قرن چهارم میلادی ساخته شده است.

این کلیسا در ابتدا کوچک بود، اما با گذشت زمان اصلاح و گسترش یافت، از سنگ و آجر در ساخت این کلیسا استفاده شده است.  در حالی که پس از 200 سال ساخت این کلیسا گذشته و در زمانی که کلیسا ویران شده بود، با دستور امپراطور یونان کلیسا مرمت شد. از مرمر برای تزئین ساختمان جدید کلیسا استفاده شده است، شاید برایتان جالب باشد که بیشتر قسمتهای این کلیسا در قرن پنجم میلادی ساخته شده است.  در دوران عثمانی، این کلیسا مدتی به عنوان مسجد مورد استفاده قرار می گرفت.

فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی روستای کرازلی فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی: روستای کرازلی

5- روستای کرازلی

یکی از جاذبه های رایگان این شهر روستای کرازلی، یکی از بهترین مکان ها برای بازدید است. این روستا، پر از مزارع مختلف، یکی از سرسبزترین مناطق کوش آداسی است که بازدید از آن می تواند سرگرم کننده باشد. بهترین زمان برای بازدید از این روستا بعد از ظهر است، زیرا این روستا تنها در فاصله 10 کیلومتری کوش آداسی واقع شده است. در این روستا، اگر دوست داشتید می توانید محصولات محلی و تازه را از بازارهای محلی کرازلی خریداری کنید.

فراموش نکنید که از قدم زدن در خیابان های باریک و بین خانه های کاهگلی و خانه های سفید لذت ببرید و هوای تازه و تمیز تنفس کنید. این روستا یکی از جاذبه های گردشگری رایگان در کوش آداسی است و همیشه در تمام فصول سال آماده میزبانی از گردشگران است.

فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی پارک ملی دلک فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی: پارک ملی دلک

6- پارک ملی دلک

پارک دلک برای کسانی که عاشق طبیعت گردی هستند بسیار مناسب است، سفر به پارک دلک یکی دیگر از فعالیت های رایگان گردشگری در کوش آداسی است که ما به شما پیشنهاد می دهیم. این منطقه پر از مسیرهای مناسب برای پیاده روی است و در اینجا می توانید از کوه ها نیز بالا بروید. این پارک در 32 کیلومتری جنوب کوش آداسی واقع شده و 28000 هکتار وسعت دارد.

در پارک دلک امکانات پیک نیک زیادی وجود دارد که هنگام حضور در این پارک به راحتی نظر شما را جلب می کند. البته ساحل دلک زیبا و تمیز یکی از بهترین ویژگی های آن است، ما این پارک را برای پیک نیک یا یک تور طبیعت گردی کامل در کوش آداسی پیشنهاد می کنیم.

فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی شهر تاریخی میلتوس فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی: شهر تاریخی میلتوس

7- شهر تاریخی میلتوس

میلتوس شهر کوچکی است که در کوش آداسی واقع شده و یکی از جاذبه های گردشگری است که می توانید به صورت رایگان در کوش آداسی از آن دیدن کنید. سلجوقیان تا قرن چهارم میلادی در این شهر تاریخی زندگی می کردند، اما امپراطوران روم این شهر را به طور کامل بازسازی کردند.

در میلتوس جاذبه های بسیاری وجود دارد که برخی از آنها رایگان و برخی از آنها برای بازدیدکنندگان کم هزینه هستند. و در واقع، برای بازدید از حمام و موزه شهر میلتوس، باید ورودی بسیار کمی پرداخت کنید. اما بازدید از قلعه بیزانس و بقایای تالار آپولو در میلتوس کاملا رایگان است.

فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی بنای تاریخی دیدیما فعالیت های تفریحی رایگان کوش آداسی: شهر تاریخی دیدیما

8- شهر دیدیما

از لحاظ تاریخی دیدیما از نظر یونانیان بسیار ارزشمند است و بنابراین یکی از بهترین جاذبه های گردشگری است که می توانید در کوش آداسی از آن دیدن کنید. با بازدید از این شهر می توانید با یونان باستان کلاسیک بهتر آشنا شوید. بنابراین اگر به شهر های باستانی علاقه دارید حتما از دیدیما دیدن نمایید.

ما در این مطلب 8 فعالیت تفریحی رایگان ارائه داده ایم که می توانید در کوش آداسی از آنها لذت ببرید، اکنون می توانید لذت سفر خود را به کوش آداسی دو چندان کرده و بدون اینکه بودجه خود را افزایش دهید بسیار لذت ببرید.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

منبع: move2turkey.com

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*8 فعالیت تفریحی برتر کوش آداسی که می توان رایگان تجربه کرد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۴ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۵۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو