نمایشگاه مخابرات اوراسیا استانبول (Eurasia Capacity 2019)

نمایشگاه مخابرات اوراسیا استانبول (Eurasia Capacity 2019) دارای حدود ده سال سابقه بوده و در حوزه تجهیزات مخابراتی و شبکه‌های ارتباطی، رویدادی مهم تلقی می‌شود. ...

نمایشگاه مخابرات اوراسیا استانبول (Eurasia Capacity 2019) دارای حدود ده سال سابقه بوده و در حوزه تجهیزات مخابراتی و شبکه‌های ارتباطی، رویدادی مهم تلقی می‌شود.

نمایشگاه مخابرات اوراسیا استانبول محلی برای بحث و گفتگو پیرامون خدمات و محصولاتی همچون ابر داده، مرکز داده، مرکز داده، محتوا و خدمات مبتنی بر پیامک است. تعداد غرفه‌های این رویداد با توجه به ماهیت آن چندان زیاد نیست، اما حدود 80 غرفه تشکیل شده در آن نمایندگان شرکت‌هایی مهم تلقی شده و به جای ارتباط با کسب و کارها و افراد، بیشتر با شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به دولت‌ها همکاری می‌کنند. با در نظر گرفتن آمار مربوط به نمایشگاه مخابرات اوراسیا استانبول طی سال‌های اخیر، حدود 500 مدیر از سازما‌ن‌ها و شرکت‌های مخابراتی از سراسر دنیا مخصوصا قاره آسیا و اروپا در این رویداد حضور پیدا می‌کنند. حضور مدیرانی از شرکت‌های بزرگ در 85 کشور دنیا از اهمیت بسیار بالای Eurasia Capacity خبر می‌دهد.

شرکت‌کنندگان نمایشگاه مخابرات اوراسیا استانبول

هر شرکت، کسب و کار و سازمانی که در حوزه شبکه‌های مخابراتی فعالیت می‌کند یا با چنین سازمان‌ها و شرکت‌هایی در ارتباط است، با حضور در نمایشگاه مخابرات اوراسیا استانبول سود خواهد برد. می‌توان از این فرصت برای معرفی خود به سازمان‌های دولتی مختلف استفاده و قراردادهایی با ارزش بسیار بالا عقد کرد. با توجه به حضور مدیران دولتی رده بالا در Eurasia Capacity فرصتی ایده‌آل برای جهش چند پله‌ای شرکت‌های مخابراتی فراهم است.

نمایشگاه مخابرات اوراسیا استانبولطی این رویداد کنفرانس‌هایی متعدد با هدف بررسی جدیدترین تکنولوژی‌های حوزه مخابرات برگزار می‌شوند. به لطف آن‌ها می‌توان از آخرین دستاوردها اطلاع پیدا کرد و به روز ماند. متخصصان زیادی تنها با هدف شرکت در این سمینارها و رویدادها در نمایشگاه مخابرات اوراسیا استانبول شرکت می‌کنند، به همین دلیل فرصت گفتگو با بهترین‌ها و باسوادترین‌ها فراهم است. این موضوع می‌تواند برای دانشجویان و تازه واردها در بازار رشته‌هایی همچون برق مخابرات فوق‌العاده باشد.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه مخابرات اوراسیا استانبول (Eurasia Capacity 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو