توقف و لغو صدور ویزای امارات برای ایرانی ها به دلیل مسائل امنیتی

رویترز : توقف صدور روادید امارات برای شهروندان ۱۳ کشور از جمله ایرانی ها به دلیل مسائل امنیتی...

رویترز: توقف صدور روادید امارات برای شهروندان ۱۳ کشور از جمله ایرانی ها به دلیل مسائل امنیتی

دولت امارات متحده عربی از حدود یک هفته پیش روند صدور روادید را برای شهروندان ۱۳ کشور مسلمان از جمله ایران، ترکیه، لبنان، سوریه و افغانستان متوقف کرده است

به گزارش رویترز، هر چند هنوز به شکل رسمی دلیل این اقدام امارات اعلام نشده اما برخی منابع می‌گویند این کشور امیرنشین حاشیه خلیج فارس به دلایل امنیتی جلوی ورود شهروندان عمدتا مسلمان را به خاک خود گرفته است. بر این اساس، هر نوع درخواست روادید کار و گردش در امارات از ۱۸ نوامبر تا آینده نامعلوم بررسی نمی‌شود و بدون پاسخ می‌ماند.

ایران، ترکیه، افغانستان، لیبی، یمن، سوریه، سومالی، لبنان، الجزایر، کنیا، عراق، پاکستان و تونس کشورهایی هستند که امارات به شهروندان آن روادید ورود و سفر نمی‌دهد. هفته گذشته وزیر امور خارجه پاکستان از توقف صدور روادید امارات خبر داده و خواستار شفاف‌سازی موضوع از سوی مقام‌های ابوظبی شده بود. هر چند گفته می‌شود کسانی که روادید معتبر امارات دارند، مشمول قانون اخیر نمی‌شوند و انتظار می‌رود توقف صدور روادید برای شهروندان مسلمان به دلایل امنیتی چندان طولانی نباشد

لغو صدور ویزای امارات برای ایرانی ها لغو صدور ویزای امارات برای ایرانی ها

لازم به توضیح هست، به نقل از منابعی صدور ویزای طبق سندی که یک منطقه تجاری دولتی امارات متحده عربی ارائه کرده است ، این کشور صدور روادید برای شهروندان ۱۳ کشور را که اکثرا مسلمان هستند از جمله ایران ، سوریه و سومالی متوقف کرده است این سند که برای شرکت های فعال در این منطقه تجاری ارسال شده و رویترز نیز آن را رویت کرده است ، شامل بخشنامه ای در زمینه مهاجرت بود که از تاریخ ۱۸ نوامبر اجرایی شده است.البته موضوع مربوط به ويزاهاي كاري است و كماكان ويزاهاي حادث از خريد املاك به قوت خود براي شهروندان تمام كشورها بقوت خود اعتبار دارد. ويزاهاي توريستي به محض صدور اجازه دولت براي اتباع كشورهاي ممنوع الورود بدليل COVID-19 كه به شرايط عادي بازگردند ، آزاد خواهد شد.

شرکت بیسان گشت به محض بازگشت نحوه صدور ویرای امارات به حالت عادی امکان اجرای تور دبی را برای مسافران خود دارد و از این بابت جای نگرانی نیست.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*توقف و لغو صدور ویزای امارات برای ایرانی ها به دلیل مسائل امنیتی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۲۷ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۱۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو