راهنمای گردشگری و تور

امارات یکی از پنج مقصد برتر مشاغل بین المللی برای مهاجرین


مهاجران امارات متحده عربی را به عنوان یکی از پنج مقصد شغلی برتر در جهان شناخته اند. بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط بررسی کاوشگر مهاجران سالانه (HSBC Annual Expat Explorer Survey)، امارات متحده عربی چهارمین مقصد برتر جهان برای یک شغل بین المللی است، و در سال 2015 این کشور به عنوان یکی از مکان هایی که مهاجران به دنبال ایجاد مشاغل بین المللی در امارات ، به جایگاه ششم رسید.

کار در دبی

امارات متحده عربی به عنوان بهترین کشور در خاورمیانه و آسیا رتبه بندی شده است، در حالی که سه کشور دیگر سوئیس، آلمان، و سوئد هستند و در میان بهترین کشورها برای اشتغال در خارج از کشور قرار دارند.

"کاوشگر مهاجران HSBC: رسیدن به جاه طلبی ها در خارج از کشور" در آخرین نسخه نهم خود، 27000 مهاجر را از سراسر جهان، و حدود 3092 مهاجر را در امارات متحده عربی مورد بررسی قرار داد، تا دیدگاه های آنها نسبت به مشاغل خود در کشورهای میزبان را ارزیابی کند.

 

مطالعه بیشتر: یافتن کار در امارات

آخرین داده ها، دیدگاه های مردم نسبت به کشورهای میزبان خود را در هشت دسته طبقه بندی می کنند، که عبارتند از شانس به دست آوردن مهارت های جدید، تعادل کار و زندگی، پیشرفت شغلی، فرهنگ کار، انجام کار، بسته های مزایا و چشم اندازهای کسب درآمد.

امارات متحده عربی در هر هشت شاخص بهبود نشان داد، در مقایسه با دیدگاه های مهاجران در سال 2015 که بهبود ثابت محیط کار برای افراد کشور را نشان می دهد. از جمله دلایل اصلی برجسته مهاجران برای این که امارات متحده عربی یکی از مقاصد شغلی بین المللی برتر می باشد، چشم انداز درآمد است، که در آن رتبه سوم را به دست آورد، و در بسته های مزایای ارائه شده توسط کارفرمایان رتبه پنجم را کسب کرد.

چشم انداز درآمد، حوزه ای است که امارات متحده عربی با میانگین حقوق 14 درصد بالاتر از میانگین جهانی، برای آن شناخته شده است. حدود دو سوم مهاجران در کشور، یعنی 65 درصد آنها گفته اند که بیشتر از کشور خود درآمد دارند، در حالی که سوئیس (65 درصد) و قطر (66 درصد) نسبت افراد بالاتری با همین دیدگاه دارند.

امارات

نگرش مثبت نسبت به بسته های مزایای ارائه شده توسط کارفرمایان در این کشور نیز ارتباط نزدیکی با این موضوع دارد. در واقع، طبق نظرسنجی، بیش از 91 درصد از ساکنان خاورمیانه به عنوان بخشی از قرارداد خود، در مقایسه با میانگین جهانی 67 درصد، حداقل یک مزیت دریافت خواهند کرد.

به عنوان مثال، در امارات متحده عربی 56 درصد از مهاجران گفتند که کمک هزینه اقامت دریافت می کنند، در حالی که 75 درصد از آنها مزایای بهداشتی دریافت می کنند.

با توجه به یافته ها، رئیس مدیریت ارزش مشتری، بانکداری خرده فروشی و مدیریت ثروت در HSBC خاورمیانه، کونال مالانی (Kunal Malani)، گفت که امارات متحده عربی به دلیل مزایای مالی که ارائه می دهد، همچنان در سطح بالای جهانی رتبه بندی می شود. این یکی از دلایل اصلی است که افراد در اینجا به دنبال فرصت های شغلی هستند و نشان دهنده موفقیت تمرکز دولت بر تنوع است، که به نوبه خود به ایجاد یک محیط کاری شناخته شده بین المللی و پر طرفدار با زیرساخت ها و خدمات در سطح جهانی منجر شده است.

کونال مالانی گفت، با این مزایا، مهاجرانی که به امارات متحده عربی نقل مکان کرده و در آنجا زندگی می کنند می توانند بهترین زندگی را در خارج از کشور برای خود در نظر بگیرند.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

منبع:guide2dubai

*امارات یکی از پنج مقصد برتر مشاغل بین المللی برای مهاجرین را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟


دیدگاه ها

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
""

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی

هزینه زندگی در دبی
how much does it cost to live in dubai
8 وبسایت خرید آنلاین برتر در دبی:
8 best online shopping websites in dubai
یافتن کار در دبی
get a job in dubai
تحصیل در مدارس دبی
going to school in dubai
بهترین مکان ها برای خرید لوازم الکترونیکی در دبی
dubai electronics shopping best places to buy electronics in dubai
زبان ، مذهب و واحد پول در دبی
language religion currency in dubai
سفر به دبی در تابستان
travel to dubai in summer 2
قوانین مالی و حمل پول در دبی
financial and carry money in dubai

برچسب ها :

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

انتخاب تاریخ شروع :