امارات یکی از پنج مقصد برتر مشاغل بین المللی برای مهاجرین

کشور امارات بخصوص شهر دبی یکی از پنج مقصد برترمشاغل بین المللی برای مهاجران در جهان است. یافتن کار در دبی می تواند شاخصه های آینده شغلی فرد را تضمین کند....

مهاجران امارات متحده عربی را به عنوان یکی از پنج مقصد شغلی برتر در جهان شناخته اند. بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط بررسی کاوشگر مهاجران سالانه (HSBC Annual Expat Explorer Survey)، امارات متحده عربی چهارمین مقصد برتر جهان برای یک شغل بین المللی است، و در سال 2015 این کشور به عنوان یکی از مکان هایی که مهاجران به دنبال ایجاد مشاغل بین المللی در امارات ، به جایگاه ششم رسید.

کار در دبی

امارات متحده عربی به عنوان بهترین کشور در خاورمیانه و آسیا رتبه بندی شده است، در حالی که سه کشور دیگر سوئیس، آلمان، و سوئد هستند و در میان بهترین کشورها برای اشتغال در خارج از کشور قرار دارند.

"کاوشگر مهاجران HSBC: رسیدن به جاه طلبی ها در خارج از کشور" در آخرین نسخه نهم خود، 27000 مهاجر را از سراسر جهان، و حدود 3092 مهاجر را در امارات متحده عربی مورد بررسی قرار داد، تا دیدگاه های آنها نسبت به مشاغل خود در کشورهای میزبان را ارزیابی کند.

مطالعه بیشتر: یافتن کار در امارات

آخرین داده ها، دیدگاه های مردم نسبت به کشورهای میزبان خود را در هشت دسته طبقه بندی می کنند، که عبارتند از شانس به دست آوردن مهارت های جدید، تعادل کار و زندگی، پیشرفت شغلی، فرهنگ کار، انجام کار، بسته های مزایا و چشم اندازهای کسب درآمد.

امارات متحده عربی در هر هشت شاخص بهبود نشان داد، در مقایسه با دیدگاه های مهاجران در سال 2015 که بهبود ثابت محیط کار برای افراد کشور را نشان می دهد. از جمله دلایل اصلی برجسته مهاجران برای این که امارات متحده عربی یکی از مقاصد شغلی بین المللی برتر می باشد، چشم انداز درآمد است، که در آن رتبه سوم را به دست آورد، و در بسته های مزایای ارائه شده توسط کارفرمایان رتبه پنجم را کسب کرد.

چشم انداز درآمد، حوزه ای است که امارات متحده عربی با میانگین حقوق 14 درصد بالاتر از میانگین جهانی، برای آن شناخته شده است. حدود دو سوم مهاجران در کشور، یعنی 65 درصد آنها گفته اند که بیشتر از کشور خود درآمد دارند، در حالی که سوئیس (65 درصد) و قطر (66 درصد) نسبت افراد بالاتری با همین دیدگاه دارند.

امارات

نگرش مثبت نسبت به بسته های مزایای ارائه شده توسط کارفرمایان در این کشور نیز ارتباط نزدیکی با این موضوع دارد. در واقع، طبق نظرسنجی، بیش از 91 درصد از ساکنان خاورمیانه به عنوان بخشی از قرارداد خود، در مقایسه با میانگین جهانی 67 درصد، حداقل یک مزیت دریافت خواهند کرد.

به عنوان مثال، در امارات متحده عربی 56 درصد از مهاجران گفتند که کمک هزینه اقامت دریافت می کنند، در حالی که 75 درصد از آنها مزایای بهداشتی دریافت می کنند.

با توجه به یافته ها، رئیس مدیریت ارزش مشتری، بانکداری خرده فروشی و مدیریت ثروت در HSBC خاورمیانه، کونال مالانی (Kunal Malani)، گفت که امارات متحده عربی به دلیل مزایای مالی که ارائه می دهد، همچنان در سطح بالای جهانی رتبه بندی می شود. این یکی از دلایل اصلی است که افراد در اینجا به دنبال فرصت های شغلی هستند و نشان دهنده موفقیت تمرکز دولت بر تنوع است، که به نوبه خود به ایجاد یک محیط کاری شناخته شده بین المللی و پر طرفدار با زیرساخت ها و خدمات در سطح جهانی منجر شده است.

کونال مالانی گفت، با این مزایا، مهاجرانی که به امارات متحده عربی نقل مکان کرده و در آنجا زندگی می کنند می توانند بهترین زندگی را در خارج از کشور برای خود در نظر بگیرند.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

منبع:guide2dubai

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*امارات یکی از پنج مقصد برتر مشاغل بین المللی برای مهاجرین را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۴ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۳.۸۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو