نمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا دبی (Vicenzaoro Dubai 2019)

نمایشگاه طلا و جواهر دبی یا همان ویچنزا (Vicenzaoro Dubai 2017) سبب می‌شود جامعه تجاری طلا و جواهر یکبار در سال در یکی از مکان‌های لوکس دنیا گرد هم بیایند....

نمایشگاه طلا و جواهر دبی یا همان ویچنزا (Vicenzaoro Dubai 2019) سبب می‌شود جامعه تجاری طلا و جواهر یکبار در سال در یکی از مکان‌های لوکس دنیا گرد هم بیایند. اکنون اطلاعات بیشتری درباره نمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا دبی دریافت می‌کنیم.

در نمایشگاه طلا و جواهر دبی نیز همانند دیگر رویدادهای تجاری برگزار شده در این شهر بین‌المللی، فرصتی بسیار مناسب برای فعالان حوزه طلا و جواهر، از طراحان گرفته تا سازندگان، به منظور نمایش توانایی‌های خود وجود دارد. آن‌ها می‌توانند آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته و از سرتاسر خاورمیانه، روسیه، آفریقا، آسیای مرکزی و جنوب شرقی آسیا مشتریان زیادی به دست بیاورند. اگر کسب و کار شما به هر طریقی با دنیای زیور آلات در ارتباط است، بهتر است از طریق تور دبی خود را به این شهر برسانید.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

نمایشگاه طلا و جواهر دبیبا توجه به لوکس بودن این دسته از کالاها، با عقد چند قرار داد خوب، سودی سرشار به جیب خود سرازیر خواهید کرد. در سال جاری، این رویداد بین روزهای 22 و 25 آبان برگزار می‌شود.

نمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا دبینمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا دبی به اجتماعات گوناگونی تقسیم می‌شود تا بلکه بتوان به نیازها و تقاضاهای مختلف پاسخ داد. با توجه به همین موضوع، برنامه‌ها و سمینارهای مختلفی در جریان نمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا دبی برگزار می‌شوند. جلسات تجاری یک به یک و همچنین کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی از دیگر بخش‌های مهم این رویداد هستند. یکی از ویژگی‌های اصلی نمایشگاه طلا و جواهر دبی همکاری سازمان‌های بین‌المللی با مسئولین برگزاری آن به منظور پشتیبانی از صنعت طلا و جواهر است.

اهمیت حضور در نمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا دبی

نمایشگاه طلا و جواهر دبی توسط Fiera di Vicenza و همچنین مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود، به همین دلیل هم مردم بازدیدکننده و هم غرفه‌داران، آن را رویدادی بسیار مهم و منحصربه‌فرد تلقی می‌کنند. اگرچه این نمایشگاه بین‌المللی بوده و از کل دنیا بازدیدکنندگانی را جذب می‌کند، اما مخاطب‌های اصلی آن 23 کشور هستند که اغلب در آسیا قرار دارند. پس با داشتن غرفه در نمایشگاه زیورآلات دبی با حدود 350 خریدار ملاقات خواهید کرد.

نمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا دبیبا توجه به منحصربه‌فرد بودن رویداد، خانم‌های زیادی از سراسر دنیا و مخصوصا کشورهای آسیایی و خاورمیانه خود را به این نمایشگاه می‌رسانند که می‌توان تمامی آن‌ها را مشتریان بالقوه تلقی کرد. جالب است بدانید هیچ عوارض گمرکی روی کالاهایی که به دبی وارد می‌شوند قرار نداشته و فقط 5 درصد عوارض گمرکی به کالاهای فروخته شده برای خروج از دبی تعلق خواهد گرفت.

نمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا دبییکی دیگر از مهمترین مزایای حضور در نمایشگاه طلا و جواهر دبی ، امکان جهانی شدن برند شماست. این رویداد یک سکوی پرتاب بسیار بزرگ تلقی می‌‎شود، چون با ارائه یک محصول بسیار جذاب و خاص و جلب توجه تعداد زیادی از بازدیدکنندگان، قدم‌های مهمی برای جهانی شدن برندتان برداشته خواهند شد. جالب است بدانید در نمایشگاه طلا و جواهر دبی در سال 2015 حدود 6000 بازدیدکننده بین‌المللی از بیش از 110 کشور دنیا حضور داشتند که از پرمخاطب بودن این رویداد خبر می‌دهد. به طور خلاصه می‌توان مشاغل زیر را مهمترین افرادی دانست که باید در این رویداد شرکت کنند.

  • فروشگاه‌های زنجیره‌ای
  • بوتیک‌ها
  • خرده / عمده‌فروشان
  • معامله‌گران
  • فروشگاه‌های بزرگ
  • واردات / صادرات‌کنندگان
  • فروشگاه‌های اینترنتی
  • طراحان طلا و جواهر
  • سازندگان زیورآلات

به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت Dubai.Vicenzaoro.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا دبی (Vicenzaoro Dubai 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو