نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا (WIN Eurasia Automation 2020)

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا (WIN Eurasia Automation 2020) رویداد بسیار بزرگی بوده و در دنیای صنعت حرف‌های مهمی برای گفتن دارد. در هر صنعتی که فعالیت می‌کنید، با حضور در این رویداد دست...

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا (WIN Eurasia Automation 2020) رویداد بسیار بزرگی بوده و در دنیای صنعت حرف‌های مهمی برای گفتن دارد. در هر صنعتی که فعالیت می‌کنید، با حضور در این رویداد دستاوردهای زیادی خواهید داشت.

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا قرار است در سال 1398 بین روزهای 22 و 25 بهمن ماه برگزار شود. این رویدادی بسیار مهم و حائز اهمیت در سطح جهانی محسوب شده و صنایع زیادی با آن مرتبط هستند. این موضوع سبب شده مسئولان رده بالای کشورهای زیادی شخصا از نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا بازدید کرده یا حداقل نمایندگی را به آن، برای بررسی آخرین تحولات و دستاوردها، ارسال کنند.

به جرات می‌توان گفت در منطقه اوراسیا (تجمیع قاره آسیا و اروپا) کمتر رویداد صنعتی بزرگی همچون WIN Eurasia Automation برگزار می‌شود. رویداد نام برده خود متشکل از نمایشگاه‌های مختلفی است و باید آن را به چهار قسمت زیر تقسیم کرد:

 • اتوماسیون اوراسیا
 • الکتروتک اوراسیا
 • جابه‌جایی مواد اوراسیا
 • هیدرولیک و پنوماتیک اوراسیا

امروز کمتر کارخانه‌ای را می‌بینید که همه فعالیت‌های خود یا حداقل بیشتر آن‌ها را به صورت خودکار راه‌اندازی نکرده باشد. روز به روز نیاز به نیروی انسانی از بین رفته و ربات‌ها و ماشین‌های هوشمند جای آن‌ها را می‌گیرند. با وجود آسیب زدن این اتفاق به نیروی کار، کارخانه‌ها سود زیادی به دست می‌آورند. برخلاف یک انسان، یک ربات قادر خواهد بود شبانه روزی کار کند. همچنین هیچ تفکر و احساس روی عملکردش تاثیر نگذاشته و در صورت نبود مشکل فیزیکی، همواره با بالاترین کارایی ممکن کار خواهد کرد.

وسایل مورد نیاز برای گستره وسیعی از فرآیندهای انجام شده در انواع کارخانه‌های تولیدی و صنعتی در نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا پیدا می‌شود؛ از راهکارهای موجود برای سیم‌کشی کارخانه‌ها گرفته تا بازوهای رباتیک و انواع لیفتراک را در اینجا پیدا می‌کنید. به همین دلیل اگر تصمیم دارید کارخانه‌ای راه‌اندازی کرده یا کارخانه کنونی خود را سر و سامان بدهید، بهتر است از هم‌اکنون به فکر خرید تور استانبول باشید و حضور در نمایشگاه را حتما در برنامه‌های خود قرار بدهید.

گسستردگی مثال زدنی نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا

با وجود تعدد رویدادهای بین المللی برگزار شده در شهر استانبول ترکیه، نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا از نظر ابعاد، گستردگی، حجم مخاطبان و اهمیت منحصربه‌فرد است. ترکیه کشور رو به پیشرفتی است و پتانسیل بالایی برای ترقی در صنایع مختلف در کنار صنعت گردشگری دارد. در اطراف آن نیز کشورهای در حال توسعه زیادی همچون آذربایجان پیدا می‌کنید. به همین دلیل راهکارهای ارائه شده در نمایشگاه مورد بحث، از نظر استاندارد، در بالاترین سطح ممکن قرار دارند.

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا

هر کارخانه‌ای که بخشی یا کل خط تولید آن با استفاده از ماشین‌های خودکار پیش می‌رود، با شرکت در نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا سود خواهد برد. به این ترتیب می‌توانید به وسیله آشنایی با تکنیک‌ها و متدهای روز بهره‌وری خود را افزایش داده و به رقیبان جلوتر از خود برسید و در عین حال فاصله‌تان را با رقیب‌های پشت سر زیاد کنید.

در غرفه‌های مختلف، شرکت‌های مشاوره‌ای متعددی وجود دارند. آن‌ها با هدف جلب توجه بازدیدکنندگان به منظور عقد قرارداد با این شرکت‌ها، بهترین چیزی که در چنته دارند را طی نمایشگاه در اختیارتان قرار می‌دهند. با مشاوره رایگان آن‌ها قادر خواهید بود مسیر مطمئن‌تر و موفق‌تری برای بیزینس خود ترسیم کنید.

همانظور که تاکنون متوجه شده‌اید، گستردگی نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا سبب می‌شود نام بردن تک تک محصولات و راهکارهایی که طی آن به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود دشوار باشد. با این حال در ادامه نام تعدادی از این محصولات را ذکر خواهیم کرد:

 • ابزارها و تجهیزات آزمون و اندازه‌گیری الکتریکی
 • سوئیچ‌های دنده‌ای الکترونیکی و تجهیزات توزیع برق
 • سیستم‌های تست و اندازه‌گیری
 • ترانسفورماتورها، باتری‌ها، و لوازم برق اضطراری
 • راهکارهای نوین و حساب پس داده اتوماسیون‌سازی
 • سیستم‌های اتوماسیون ساختمان‌های صنعتی
 • راهکارهای فناوری اطلاعات در صنایع مختلف
 • سیستم‌های هیدرولیک روغنی و قطعات

با توجه به سطح بالای رویداد، افراد رده بالای زیادی از کشورهای مختلف همچون وزرای کابینه تعداد قابل توجهی از دولت‌ها به نمایشگاه قرار می‌گذارند. آن‌ها در تلاش برای پی بردن به ایده‌های جدید و تازه برای بهره بردن از آن‌ها در زیرساخت‌های شهرهای کشورهای هستند. با توجه به ارتباط بسیار خوب شرکت‌های ترکیه‌ای با همتایان ایرانی خود پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که به گسترش کسب و کارتان فکر می‌کنید، حتما در نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا شرکت کنید.

فقط نباید از دیدگاه یک بازدیدکننده به چشم بازدیدکننده نگاه کرد. در صورتی که ایده‌ای در زمینه اتوماسیون‌سازی داشته یا استارتاپی با یک محصول تازه طراحی و تولید شده به عنوان راهکاری صنعتی هستید، برای یافتن حامی مالی و اسپانسر، کمتر مکانی همچون این رویداد برایتان سودمند خواهد بود. در صورتی که بتوانید محصول یا ایده‌تان را خوب و موثر ارائه کنید، از محل مشارکت با سرمایه‌گذارانی بزرگ، سود زیادی به دست خواهید آورد.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه اتوماسیون صنعتی اوراسیا (WIN Eurasia Automation 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو