?>
راهنمای گردشگری و تور
کار در دبی ممکن است هدف یک فرد باشد. دبی اکنون با یک پله صعود به عنوان ششمین شهر پربازدید در جهان شناخته می‌شود، به همین دلیل کسب و کارهای زیادی در آن رونق گرفته است. با توجه به افزایش درخواست ها به منظور سفر به دبی برای کار کردن، تصمیم گرفتیم طی انتشار چندین مطلب، قوانین را درباره کار در دبی عنوان کرده و بر اساس اطلاعات موجود، حقوق برخی از مشاغل در این شهر بین‌المللی را عنوان کنیم تا دید بهتری از وضعیت کسب و کار و پرداخت ها در این شهر داشته باشید. اگر مطالب پیشین را مطالعه نکرده‌اید، برای قرار گرفتن در جریان این سری مطالب پیرامون کار در دبی حتما ابتدا به آن‌ها مراجعه کرده و سپس در این قسمت همراه ما باشید.

نکاتی پیرامون کار در دبی


1- در صورت افزایش حقوق و دستمزد، باید مطمئن شوید دست نوشته‌ای مرتبط با این موضوع به شما تحویل داده شود و مخصوصا وزارت کار در جریان این اتفاق قرار گرفته است.

کار در دبی

2- بهتر است در صورت تصمیم برای کار در دبی حتما روش های مذاکره درباره حقوق و دستمزد را یاد بگیرید. همانطور که در قسمت های قبلی به آن اشاره کردیم، در تعیین حقوق چندین فاکتور موثر است که از جمله آن‌ها می‌توان به ملیت، تخصص و مخصوصا فن مذاکره اشاره کرد. حتی اگر توانایی های زیادی در یک زمینه کاری داشته باشید، اگر نتوانید آن‌ها را به کارفرما القا کرده و خودتان را نشان بدهید، حقوق خوبی برای شما تعیین نخواهد شد.

3- در زمان استخدام شدن، از متوسط حقوق رده شغلی که قرار است در آن مشغول به کار شوید مطمئن شوید. اما مطمئن باشید در نهایت قانون خاصی برای کف حقوق وجود نداشته و شرکت، بر اساس میزان بازدهی شما برای خود دستمزدی را مشخص می‌کند. فراموش نکنید در زمان مذاکره برای کار در دبی درون یک شرکت، دستمزدی که داخل قرارداده ذکر می‌شود، طی کل زمان قرارداد ثابت خواهد بود. نمی‌توانید تا زمان سررسید قرارداد، به این مبلغ اعتراضی داشته باشید. در صورت ترک کار مشمول قوانین فرار از کار و در ادامه تنبیه و اخراج از امارات متحده عربی قرار خواهید شد.

کار در دبی

4- کار در دبی قوانین مشابه کار در سایر کشورها دارد، به همین دلیل همانند سایر نقاط دنیا، تضمینی برای افزایش حقوق با گذر زمان وجود نخواهد داشت. هیچ شرکتی ملزم نیست با شروع سال جدید، در زمانی که قوانین پیشین حداقل حقوق همچنان پابرجا هستند، حقوق یک کارمند و یا کارگر را افزایش بدهد.

5- توصیه می‌کنیم در صورت تصمیم برای کار در دبی ، تلاش کنید در شرکت ها و سازمان هایی که برای کارمندان و کارگران خود به طور رایگان محل اقامت در نظر می‌گیرند کار کنید. در غیر این صورت فراموش نکنید بخش قابل توجهی از دستمزد شما صرف هزینه های مربوط به محل اقامت و خوراک خواهد شد.

بیشتر شرکت هایی که برای کارمندان خود محل اقامت در نظر می‌گیرند، برای آن‌ها سرویس حمل و نقل و خوراک را نیز قائل می‌شوند. کار کردن در دبی درون شرکت های دارای این ویژگی بسیار سودمند و آرامش‌بخش است.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

*قوانین و اطلاعاتی مفید پیرامون کار در دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
برج خلیفه دبی صورتی شد
burj khalifa to glow pink for breast cancer
طرح جدید هم‌سفری برای کاهش ترافیک دبی
new carpooling plan to cut down dubai traffic
آتش سوزی در برج سلافه دبی در دبی مارینا
fire breaks out in sulafa tower in dubai marina
از سرگیری پرواز مستقیم بوشهر - دبی
the resumption of direct flights bushehr dubai
بستن
کنسرت اکسو در دبی 2018
با بهترین رستوران های استانبول آشنا شوید .
مسافران ترکیه به دبی بروید!
نمایشگاه محیط زیست باکو (CTE)
زبان ، مذهب و واحد پول در دبی
دبی در شاخص نوآوری به رتبه چهاردهم صعود کرد
تور های هوایی دبی
تحصیل در مدارس دبی
لباس مردم دبی
بی کران | در آسمان دبی شنا کنید

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو