نمایشگاه طراحی داخلی محیط کاری دبی (WorkSpace Dubai 2019)

نمایشگاه طراحی داخلی محیط کاری دبی (WorkSpace Dubai 2018) در سال آتی بین روزهای ششم تا نهم فروردین ماه برگزار خواهد شد...

نمایشگاه طراحی داخلی محیط کاری دبی (WorkSpace Dubai 2019) در سال آتی بین روزهای ششم تا نهم فروردین ماه برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه که مخاطب اصلی آن برخلاف نمایشگاه طراحی داخلی، شرکت ها و ادارات است، راهکارهای بسیار جالب و تاثیرگذاری ارائه می‌شوند.

نمایشگاه طراحی داخلی دبی که تحت عنوان Index Design Series شناخته می‌شود، همانند نمایشگاه طراحی داخلی محیط کاری دبی بین روزهای 26 تا 28 شهریور 1398 برگزار خواهد شد. اهمیت نحوه دکوراسیون و ظاهر شرکت ها، ادارات و در کل محیط های کاری به حدی است که یک نمایشگاه جداگانه در کنار ایدکس دیزاین برای آن برگزار می‌شود.

حضور در نمایشگاه طراحی داخلی محیط کاری دبی از دو جهت برای صاحبان کسب و کارها و مدیران اهمیت دارد. یک محیط کاری دارای دکوراسیون زیبا و ظاهر جذاب با تاثیر گذاشتن بر روی روحیه کارکنان سبب افزایش بازدهی آن‌ها خواهد شد. نتیجه این موضوع چیزی به جز افزایش راندمان کاری و میزان سودآوری کل کسب و کار نیست.

نمایشگاه طراحی داخلی محیط کاری دبی

اهمیت دیگر حضور در نمایشگاه طراحی داخلی محیط کاری دبی و مشاوره گرفتن از شرکت کنندگان آن، کمک به جذب مشتری با داشتن یک دکوراسیون خلاقانه در محیط کاری است. دکوراسیون و چیدمان اشیا در کنار نیاز به خلاقیت به تجربه نیز نیاز دارد، به همین دلیل اکنون افراد زیادی تحت عنوان دیزاینر یا طراحی دکوراسیون داخلی داریم. این افراد دارای خلاقیت بالایی بوده و بر اساس تجربه خود می‌دانند اشیای در یک محیط داخلی و کاری مشخص باید به چه شیوه‌ای قرار بگیرند.

اگر شما نیز دوست دارید با بهره گرفتن از کمک های بهترین ها در زمینه دکوراسیون و طراحی به افزایش راندمان کاری خود کمک کنید، حضور در نمایشگاه طراحی داخلی محیط کاری دبی را حتما در برنامه های خود قرار بدهید. وب سایت workspace-index.com برای ارائه اطلاعات بیشتر به متقاضیان در نظر گرفته شده است.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه طراحی داخلی محیط کاری دبی (WorkSpace Dubai 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو