نمایشگاه دنیای هنر دبی (World Art Dubai 2020)

نمایشگاه دنیای هنر دبی (World Art Dubai 2020) را باید یکی از مهمترین رویدادهای دنیای هنر در منطقه خاورمیانه دانست. با توجه به جایگاه بااهمیت این منطقه در سطح دنیا، بازدیدکنندگان نمایشگا�...

نمایشگاه دنیای هنر دبی (World Art Dubai 2020) را باید یکی از مهمترین رویدادهای دنیای هنر در منطقه خاورمیانه دانست. با توجه به جایگاه بااهمیت این منطقه در سطح دنیا، بازدیدکنندگان نمایشگاه از سراسر دنیا هستند.

کمتر گالری در دنیا فرصت شرکت در نمایشگاه دنیای هنر دبی را از دست می‌دهد. یکی از ویژگی‌های مهم این رویداد که آن را تبدیل به مکانی ایده‌آل برای عموم مردم می‌کند، امکان خرید کردن است. در اینجا آثار هنری با قیمت‌ها و تعرفه‌های مختلف رو به رویتان قرار دارند و می‌توانید به عنوان سوغاتی‌هایی ارزشمند، آن‌ها را خریداری کنید. هنر دوستان زیادی هر سال تور دبی خود را با زمان برگزاری نمایشگاه دنیای هنر دبی هماهنگ می‌کنند تا فرصت شرکت در آن را داشته باشند.

ویژگی‌های نمایشگاه دنیای هنر دبی

اگر یک هنرمند بوده و آثارتان با وجود ارزشمند بودن تا امروز به سمع و نظر افراد زیادی نرسیده و آن طور که باید توجه‌ها را به خود جلب نکرده است، این نمایشگاه را باید به عنوان سکوی پرتاب خود نگاه کنید، به طوری که شما را چندین پله به جلو پرتاب خواهد کرد. در نظر داشته باشید بهترین روش‌ برای نمایش استعداد خود به دنیا، فرصت پیدا کردن برای حضور در رویدادهای بین المللی همچون نمایشگاه دنیای هنر دبی است. در سال 1399 قرار است این نمایشگاه بین روزهای 20 و 23 فروردین ماه برگزار شود.

نمایشگاه دنیای هنر دبی

این فرصت فراهم شده تا جوانان نیز بتوانند آثار هنری خود در زمینه‌های مختلف را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار بدهند. به عبارتی نمایشگاه دنیای هنر دبی تنها به هنرمندان بزرگ با چهره‌های شاخص تعلق نداشته و هر فرد با استعدادی، بدون در نظر گرفتن تجربه وی، قادر به ارائه آثارش خواهد بود. از آن جایی که بازدیدکنندگان این رویداد افرادی از سراسر دنیا هستند، در صورت ارائه بهترین چیزی که در چنته دارید، خود را سطح جهانی معرفی خواهید کرد.

نمایشگاه دنیای هنر دبی

اگر مدت‌ها است برای تزیین دکوراسیون منزل خود به دنبال یک سری آثار هنری خاص همچون نقاشی‌های زیبا یا صنایع دستی منحصربه‌فرد می‌گردید، این نمایشگاه فرصت خوبی است تا بتوانید آن چه را که هرگز در بازارها پیدا نکردید، خریداری کنید. البته برای آثار هنری ارزشمندی که طی World Art Dubai در معرض دید قرار می‌گیرند نمی‌توان هیچ قیمتی تعیین کرد.

فراموش نکنید این رویداد با نمایشگاه آرت دبی متفاوت است و این دو، رویدادهایی متفاوت به شمار می‌روند. متاسفانه فاصله بیین برگزاری آن‌ها بیش از دو هفته است، به همین دلیل برای یافتن فرصت شرکت در هر دو طی یک سفر، باید پول زیادی بابت اقامتتان به دبی هزینه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه دنیای هنر دبی (World Art Dubai 2020) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو