نمایشگاه صنایع غذایی استانبول (WorldFood Istanbul 2019)

نمایشگاه صنایع غذایی استانبول (WorldFood Istanbul 2019) یکی از خوشمزه‌ترین رویدادهای بین‌المللی محسوب می‌شود! در نمایشگاه صنایع غذایی استانبول علاوه بر صاحبان کسب و کارها، افراد عادی ز...

نمایشگاه صنایع غذایی استانبول (WorldFood Istanbul 2019) یکی از خوشمزه‌ترین رویدادهای بین‌المللی محسوب می‌شود! در نمایشگاه صنایع غذایی استانبول علاوه بر صاحبان کسب و کارها، افراد عادی زیادی نیز حضور پیدا می‌کند.

رویدادهای مرتبط با سه نیاز اصلی انسان، خوراک، پوشاک و مسکن، همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده‌اند و نمایشگاه صنایع غذایی استانبول نیز استثنا نیست. در کشور ترکیه همانند دیگر نقاط دنیا، هر سال رویدادهای مرتبط با صنایع غذایی متعددس برگزار می‌شود، اما هیچ کدام به اندازه WorldFood Istanbul دارای اهمیت نیست. این رویداد در سال جاری بین روزهای 13 الی 16 شهریور ماه برگزار خواهد شد. کسب و کارهای زیادی از هم‌اکنون اقدام به برنامه‌ریزی و خرید تور استانبول به منظور حضور در این رویداد کرده‌اند. سایر بازدیدکنندگان نیز می‌توانند تاریخ نمایشگاه صنایع غذایی استانبول را در تقویم کاری خود یادداشت کرده و یک ماه پیش از برگزاری آن برای خرید تور استانبول به منظور حضور در آن اقدام کنند.

اهمیت نمایشگاه صنایع غذایی استانبول در سطح جهانی

بر اساس آماری که طی چند سال اخیر از نمایشگاه صنایع غذایی استانبول به دست آمده، با در نظر گرفتن شرکت‌های داخلی بین المللی غرفه‌دار در این رویداد، تعداد شرکت‌کنندگان مرز 350 مورد را رد می‌کند. این موضوع گستره نمایشگاه و اهمیت آن برای صنایع غذایی سراسر دنیا را به خوبی نشان می‌دهد. فعالان این حوزه می‌دانند داشتن کانال‌های توزیع به واسطه آشناییت با سایر شرکت‌های همکار خارجی چه سود سرشاری نصیبشان خواهد کرد، به همین دلیل حضور در رویداد بزرگی همچون نمایشگاه صنایع غذایی استانبول را از دست نمی‌دهند. چنین فرصتی کمتر در طول سال پدید می‌آید و در صورت عدم بهره‌برداری از آن، برای مذاکره با هر شرکت همکار مجبور به سفر به گوشه‌ای از دنیا خواهید بود، در حالی که قرار است طی سه روز، تمامی آن‌ها در منطقه‌ای نزدیک ایران کنار هم جمع شوند.

مقاله پیشنهادی: آیا شما هم با آداب عجیب و غریب کشورهای مختلف در هنگام غذا خوردن آشنا هستید؟

نمایشگاه صنایع غذایی استانبولاولین سری نمایشگاه در سال 1993 برگزار شد و از آن زمان، سال به سال شاهد پیشرفت نمایشگاه صنایع غذایی استانبول هستیم. شرکت‌های ایرانی باید به چند دلیل از آن با جان و دل استقبال کنند. سفر به کشور ترکیه برای ایرانیان بدون ویزا امکان‌پذیر است. این موضوع دردسرهای ناشی از هر مرتبه تصمیم برای سفر به خارج از کشور را کاهش می‌دهد. کاهش هزینه هر چند جزئی به خاطر حذف هزینه‌های مربوط به فرآیند اخذ ویزا از دیگر مزایای این اتفاق محسوب می‌شود. همچنین اقتصاد ترکیه و ایران تقریبا در وضعیت مشابهی قرار دارند، به همین دلیل هزینه سفر به آن در مقایسه با دیگر نقاطی که نمایشگا‌ه‌هایی بین المللی در سطحی وسیع در حوزه صنایع غذایی برگزار می‌شوند، به مراتب کمتر است. یکی دیگر از دلایل، رابط خوب دولت ایران و ترکیه است که به بهبود روابط بین مردم و در نتیجه شرکت‌های این دو کشور منجر شده است. به همین دلیل شرکت‌های ترکیه‌ای تمایل بالایی برای همکاری با شرکت‌های کشور همسایه خود، ایران، دارند.


رویدادهای جانبی نمایشگاه صنایع غذایی استانبول 2019

نمایشگاه زنجیره سرد استانبول و نمایشگاه بسته بندی استانبول  به طور همزمان با WorldFood Istanbul برگزار می‌شوند. اولین مورد فرصتی بی‌نظیر برای شرکت‌های فعال در زمینه‌های خدمات زنجیره سرد، تجهیزات و حمل و نقل سرد وهمچنین تجهیزات و ذخیره‌سازی سرد به شمار می‌رود. دومین رویداد، به گستره وسیعی از کسب و کارهای فعال در دنیای صنایع غذایی مربوط می‌شود، چرا که تمامی شرکت‌های تولیدکننده، به نوعی با فرآیند بسته‌بندی پیش از عرضه دست و پنجه نرم می‌کنند.

نمایشگاه صنایع غذایی استانبولغرفه‌داران و شرکت‌کنندگان رویداد به طور واضح مشخص هستند؛ هر شرکت تولیدکننده مواد خوراکی یا فعال در حوزه‌های مرتبط با آن می‌تواند در WorldFood Istanbul 2019 شرکت کند. در ادامه به صورت موردی به بازدیدکنندگان رویداد اشاره خواهیم کرد. فراموش نکنید این رویدادی مرتبط با دنیای خوراکی است، پس هر فرد عادی، خارج از موضوع کسب و کار، می‌تواند یکی از بازدیدکنندگان باشد.

  • عمده فروشان
  • مالکان سوپرمارکت‌ها
  • مدیران تره بارها و میادین عرضه مواد خوراکی به صورت عمده
  • رستوران‌داران
  • هتل‌داران
  • صادرکنندگان و واردکنندگان مواد غذایی و تجهیزات مرتبط با آن

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد می‌توانید به وب سایت worldfood-istanbul.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه صنایع غذایی استانبول (WorldFood Istanbul 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو