خرید و بازار در باکو

خرید در باکو

خرید در باکو تجربه‌ای لذت بخش است. با توجه به توریستی بودن این شهر مجتمع ‌های تجاری و مراکز خرید باکو پررونق بوده و شعبه‌های معروف‌ترین برندهای دنیا را در آن‌ها پیدا خواهید کرد. مراکز خرید باکو در برخی قسمت‌های شهر متعدد‌تر هستند.

باکو را به عنوان توریستی‌ترین شهر منطقه قفقاز می‌شناسند. این شهر مخصوصا برای توریست‌های ایرانی جذابیت خاصی دارد، چرا که کشور آذربایجان در حومه دریای خزر و در مجاورت کشورمان ایران قرار داشته و دریافت روادید (ویزا) برای سفر به آن برای گردشگران ایرانی ساده و کم هزینه است. هزینه سفر به باکو در صورت خرید تور زمینی باکو از بیسان گشت به مراتب کمتر خواهد شد. به وسیله سفر زمینی علاوه بر داشتن سفری اقتصادی، تجربه‌ای دل چسب از یک سفر ماجراجویانه و متفاوت برای همیشه در ذهنتان نقش خواهد بست. برای دست پیدا کردن به دیدی درباره میزان کاهش هزینه به وسیله خرید تور زمینی باکو باید بدانید اگر به عنوان نمونه، هزینه سفر 3 روزه به شهر به وسیله هواپیما چیزی حدود 3 میلیون تومان باشد، هزینه سفر 5 روزه به وسیله خودروی سواری به حدود 2 میلیون تومان خواهد رسید! به عبارتی با وجود پرداخت هزینه کمتر، اقامت بسیار بیشتری خواهید داشت. با صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری خواهید توانست پول بیشتری برای گشت و گذار در مراکز خرید باکو کنار بگذارید!

مجتمع های تجاری و مراکز خرید در باکو

خیابان نظامی باکو را می‌توان به نوعی، از نظر تعدد فروشگاه‌ها و شعبه‌های برندهای بین المللی مختلف که کنار یکدیگر ردیف شده‌اند، شبیه به خیابان استقلال استانبول دانست! نظامی یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های باکو تلقی شده و امروز مملو از مجتمع های تجاری، مراکز خرید و فروشگاه‌ های لوکس است. جالب است بدانید علاوه بر فروشگاه های متعدد، تعداد زیادی بانک و سفارتخانه‌های کشورهایی همچون آلمان و هلند نیز در همین خیابان واقع شده‌اند. اگر به خرید کالاهای دارای برند علاقه دارید، برای خرید در باکو یکی از بهترین مکان‌هایی که می‌توانید به آن مراجعه کنید خیابان نظامی است.

با وجود ساخت تعداد زیادی مجتمع تجاری در پایتخت آذربایجان از چند دهه قبل به واسطه افزایش چشم‌گیر میزان توریست‌ها در این شهر، مرکز خرید ساداراک  یکی از بزرگترین‌ها، محبوب‌ترین‌ها و شناحته شده‌ترین‌ها است. این موضوع سبب شده بسیاری از برندهایی که تنها به ایجاد یک شعبه در شهر باکو بسنده کرده‌اند، آن را در مرکز خرید ساداراک قرار بدهند. نکته جالب اینجاست که محبوب بودن این مرکز خرید در باکو نه تنها سبب افزایش قیمت محصولات فروشگاه‌ های آن نشده، بلکه کاهش قیمت‌ها را نیز در پی داشته است. از سادارک می‌توان به عنوان یکی از اصلی‌ترین مراکز توزیع محصولات به صورت عمده فروشی در سرتاسر آذربایجان یاد کرد، به همین دلیل فروشگاه‌ها و عرضه‌کنندگان زیادی از سرتاسر باکو و همچنین کشور، برای تامین مایحتاج خود به آن سر می‌زنند.

خیابان نظامی باکو

خیابان نظامی باکو - Nizami Street

خرید کردن یکی از جذاب ترین قسمت های سفر به پایتخت آذربایجان است. خیابان نظامی باکو به عنوان یکی از قدیمی ترین خیابان های این شهر اکنون تبدیل به مکانی مملو از مراکز خرید و فروشگاه های لوکس شده است، به طوری که یکی از مقاصد اصلی مسافرانی است که بعد از سفر به شهر قصد خرید دارند.

همانطور که احتمال حدس زده‌اید، نام خیابان به شاعر پرآوازه ... ادامه مطلب

۷ از ۵ امتیاز ۳۴۲ نفر
مرکز خرید مال 28 باکو

مرکز خرید مال 28 باکو - Mall 28 Baku

مرکز خرید مال 28 باکو در قلب شهر قرار گرفته و به همین دلیل از سرتاسر شهر دسترسی راحتی به آن خواهید داشت. قرارگیری ایستگاه وسایل نقلیه عمومی مختلف اعم از مترو و اتوبوس در مجاورت این مرکز خرید سبب می‌شود به راحتی به مرکز خرید مال 28 باکو رسیده و بعد از خرید کردن، با وجود دست پر بودن، به سادگی به محل اقامت خود برگردید.

برای ... ادامه مطلب

۷ از ۵ امتیاز ۱۵۵ نفر
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو