خرید و مجتمع تجاری در اصفهان

مجتمع تجاری مریم اصفهان

مجتمع تجاری مریم اصفهان - Maryam Shopping Mall

مجتمع تجاری مریم یکی از بهترین مراکز خرید اصفهان است که دارای معماری مدرن و سنتی میباشد. مساحت مرکز خرید مریم اصفهان حدود 11 هزار متر مربع میباشد که در 6 طبقه زیبا و 130 واحد تجاری و اداری ساخته شده است. فروشگاه های مرکز تجاری اداری مریم اصفهان دارای انواع پوشاک، کیف و کفش، زیورآلات، لوازم آرایشی و بهداشتی، طلا و جواهر، عطر و ادکلن، لوازم چرمی، ... ادامه مطلب

۹ از ۵ امتیاز ۱۰ نفر
مجتمع خرید میدان انقلاب اصفهان

مجتمع خرید میدان انقلاب اصفهان - enghelab shopping center

مجتمع تجاری انقلاب یکی از مراکز خرید اصفهان است که روبروی سی و سه پل معروف واقع شده است. پاساژ انقلاب به دلیل موقعیت مکانی عالی در میدان انقلاب دسترسی به آن از تمام نقاط شهر آسان است. در مرکز خرید میدان انقلاب انواع لباس های نامزدی و عقد و لباس های مجلسی است.

... ادامه مطلب

۷ از ۵ امتیاز ۳۵۰ نفر
مرکز خرید پارلمان

مرکز خرید پارلمان - Parliament shopping center

مرکز خرید پارلمان یکی از مراکز خرید اصفان است که در بین مردم محلی بسیار مشهور و محبوب است. در مجتمع تجاری پارلمان اصفهان انواع فروشگاه های پوشاک، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم کادویی، منزل، ورزشی و... وجود دارد. قیمت های کالاهای پاساژ پارلمان بسیار مرقون به صرفه تر از دیگر مراکز خرید لوکس اصفهان است.

... ادامه مطلب

۹ از ۵ امتیاز ۱۴۲ نفر
مرکز خرید جشنواره اصفهان

مرکز خرید جشنواره اصفهان - jashnvare shopping center

مرکز خرید جشنواره یکی از مراکز خرید به نسبت کوچک در اصفهان است که جزو ارزانترین پاساژ های شهر نیز محسوب میشود. در پاساژ جشنواره انواع پوشاک خانوم هاف آقایان، فروشگاه لوازم آرایشی، فروشگاه موبایل فروشی و لوازم جانبی، کیف و کفش لوازم کادویی و... وجود دارد.

... ادامه مطلب

۹ از ۵ امتیاز ۱۳۲ نفر
مرکز خرید آزادی اصفهان

مرکز خرید آزادی اصفهان -  isfahan azadi shopping cenrter

مجتمع تجاری آزادی اصفهان یکی از مراکز خرید اصفهان میباشد که در خیابان چهار باغ اصفهان واقع شده است. مرکز خرید آزادی اصفهان بورس انواع پوشاک، کیف و کفشريال میباشد. این پاساژ به نسبت مراکز خرید لوکس اصفهان مرقون به صرفه میباشد. دسترسی به این مرکز خرید از طریق مترو بسیار آسان است.

... ادامه مطلب

۸ از ۵ امتیاز ۹۹ نفر
مرکز خرید پنج طبقه اصفهان

مرکز خرید پنج طبقه اصفهان - 5tabaghe

مرکز خرید پنج طبقه یا مجتمع گلها یکی از مراکز خرید کوچک در اصفهان و میدان گلها میباشد. در این مرکز خرید انواع پوشاک کیف و کفش و لوازم آرایشی وجود دارد. مجتمع تجاری پنج طبقه اصفهان جزو یکی از ارزان ترین مراکز خرید میباشد.

... ادامه مطلب

۸ از ۵ امتیاز ۱۰۹ نفر
مرکز خرید نوژان اصفهان

مرکز خرید نوژان اصفهان - Nozhan Shopping Mall

مرکز خرید نوژان اصفهان یکی از مراکز خرید به نسبت کوچک اصفهان است که مغازه های آن انواع پوشاک را با قیمت های بسیار مناسب و منطقی به فروش میرسانند. این مرکز خرید برای خرید لباس بسیار عالی است.

... ادامه مطلب

۷ از ۵ امتیاز ۹۹ نفر
مجتمع تجاری اداری ارکیده طلا سنتر

مجتمع تجاری اداری ارکیده طلا سنتر - Orkideh Shopping Center

مرکز خرید ارکیده اصفهان یکی از بهترین مراکز خرید اصفهان است که دارای معماری بسیار لوکس بوده و در خیابان حکیم نظامی واقع شده است. مجتمع تجاری اداری ارکیده اصفهان دارای 7 طبقه میباشد که از این طبقات 2 طبقه شامل واحد های اداری و 4 طبقه آن مرکز تجاری و طبقه دیگر نیز رستوران میباشد. مرکز خرید ارکیده لوکسترین مرکز خرید اصفهان است که دارای بیش از ... ادامه مطلب

۶ از ۵ امتیاز ۱۲۱ نفر
مجتمع تجاری افتخار اصفهان

مجتمع تجاری افتخار اصفهان - Eftekhar Shopping Mall

مرکز خرید افتخار در خیابان عالم آرا واقع شده است. پاساژ افتخار یا بازار افتخار اصفهان در نزدیکی بیمارستان سینا، بازار هنر، کاخ و عمارت 8 بهشت قرار دارد. از ساعت 9:00 تا 22:00 میتوان از این بازار بازدید نمایید.

... ادامه مطلب

۶ از ۵ امتیاز ۸۵ نفر
سیتی سنتر اصفهان

سیتی سنتر اصفهان - isfahan city center

مرکز خرید شهر اصفهان یا سیتی سنتر اصفهان یکی از مراکز خرید مدرن در اصفهان است که تمام محصولات مورد نیاز خانه و خانواده در آنجا وجود دارد. مساحت مجتمع تجاری اداری شهر 13500 متر میباشد که در 5 طبقه تشکیل شده است. در 4 طبقه مرکز خرید شهر 210 واحد تجاری و 30 واحد اداری وجود دارد و در طبقه زیر همکف پارکینگ قرار دارد. در این ... ادامه مطلب

۷ از ۵ امتیاز ۵۷ نفر
پاساژ تخت جمشید اصفهان

پاساژ تخت جمشید اصفهان - pasaj takht jamshid

پاساژ تخت جمشید اصفهان یکی از مراکز خرید شلوغ اصفهان میباشد.که در شاهین شهر و خیابان امام خمینی قرار دارد. مرکز خرید تخت جمشید اصفهان دارای فروشگاههای لوازم خانگی، بوتیک های پوشاک برای خانواده، مغازه کیف و کففش، زیورآلات سوغاتی و... میباشد. ساعت کاری این پاساژ به نسبت مدرن از شنبه تا پنج شنبه بین ساعت 9:00 تا 22:00 میباشد.

... ادامه مطلب

۷ از ۵ امتیاز ۶۹ نفر
مجتمع تجاری مارتین اصفهان

مجتمع تجاری مارتین اصفهان - Martin Commercial Complex

مرکز خرید مارتین یکی از مراکز خرید شیک اصفهان است که در چهار راه حکیم نظامی واقع شده است. در مجتمع تجاری مارتین اصفهان، انواع پوشاکبانوان، آقایانف برندهای مشهور، کیف و کفش، ساعت، زیورآلات، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم منزل و لوازم کادویی وجود دارد. به دلیل کیفیت بالای محصولات و برند بودن بیشتر کالاها کمی قیمت ها در این مرکز خرید بالاتر (گران) است. ساعت کار مرکز ... ادامه مطلب

۶ از ۵ امتیاز ۶۶ نفر
مرکز خرید جلفا اصفهان

مرکز خرید جلفا اصفهان - jolfa shopping center

... ادامه مطلب

۷ از ۵ امتیاز ۷۸ نفر
مجتمع تجاری کاویان

مجتمع تجاری کاویان - Kavian Shopping Center

مجتمع تجاری کاویان یکی از مراکز خرید اصفهان است که در خیابان چهار باغ بالا نرسیده به میدان آزادی اصفهان واقع شده است. در این مرکز خرید انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، مغازه کادویی و تزئینی، کافه کتاب و... وجود دارد.

... ادامه مطلب

۹ از ۵ امتیاز ۶۲ نفر
مرکز خرید عالی قاپو اصفهان

مرکز خرید عالی قاپو اصفهان - Ali Qapu Shopping Center

مرکز خرید عالی قاپو اصفهان، یکی از مراکز خرید در اصفهان است کهدر خیابان کوالالامپور واقع شده است. در مجتمع تجاری عالی قاپو اصفهان هر آن چیزی که فکر کنید از پوشاک، لباس ورزشی، لوازم کادویی، لوازم آرایشی و بهداشتی، کیف و کفش، فرش و... وجود دارد.

... ادامه مطلب

۷ از ۵ امتیاز ۵۸ نفر
مجتمع تجاری ایفل اصفهان

مجتمع تجاری ایفل اصفهان - Eiffel Mall

پاساژ ایفل اصفهان یکی از قدیمیترین پاساژ های اصفهان میباشد که سه سال بعد از ساخت پلاسکو تهران، در سال 1346 این پاساژ  ساخته شده است. این پاساژ بورس لبااس بوده و لباس بانوان، کودکان و آقایان در این پاساژ به فروش میرسد و در طبقه سوم و چهارم این مرکز خرید کوچک تولیدی های لباس قرار دارند.

... ادامه مطلب

۸ از ۵ امتیاز ۴۹ نفر
مرکز خرید گلدیس اصفهان

مرکز خرید گلدیس اصفهان - Goldis Shopping Center

مرکز خرید گلدیس اصفهان یکی از مراکز خرید بزرگ اصفهان میباشد که در خیابان باغ گلدسته واقع شده است. مجتمع تجاری گلدیس اصفهان مکان عالی برای خرید صنایع دستی و محصولات سنتی میباشد. بازار گلدیس دارای رومیزی های ترمه دوزی شده، ظروف قلم زنی شده، ظروف مسی و هنرهای زیبای دیگر میباشد.

... ادامه مطلب

۷ از ۵ امتیاز ۵۹ نفر
مجتمع تجاری نگین اصفهان

مجتمع تجاری نگین اصفهان - Negin Shopping Center

مجتمع تجاری نگین در مساحت 21 هزار متر مربع دارای 199 واحد تجاری در چند طبقه میباشد. مرکز خرید نگین اصفهان در یکی از بهترین نقاط شهر نزدیک به سی و سه پل، در خیابان خانیان واقع شده است. مجتمع تجاری اداری نگین دارای 13 واحد اداری نیز میباشد. پارکینگ مرکز تجاری نگین اصفهان دارای ظرفیت 200 پارکینگ میباشد.

 

... ادامه مطلب

۶ از ۵ امتیاز ۵۲ نفر
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو