خرید و مرکز خرید در تفلیس

خرید در تفلیس

خرید در تفلیس همواره یکی از راهکارهای اقتصادی ایرانیان بوده است. البته تعدد فروشگاه‌ها و مراکز خرید تفلیس به اندازه سایر شهرهای توریستی واقع در کشورهای اطراف ایران نیست، اما همچنان در مقایسه با ایران، در وضعیت بسیار بسیار بهتری قرار دارد.

همانند هر شهر دیگر، در تفلیس نیز خیابانی‌هایی وجود دارد که با رفتن از ابتدا تا انتهای آن‌ها، به خاطر تعدد فروشگاه‌ها، مغازه‌ها و مراکز خرید و همچنین وجود رستوران‌ها و کافی شاپ‌های زیاد، با دست پر و جیب خالی به خانه (هتل) باز خواهید گشت! با این حال کمتر خیابانی همچون خیابان پکینی تفلیس در زمینه خالی کردن جیب رهگذران مهارت دارد! اغلب برندهای معتبر دنیا که بر اساس سیاست‌های کاری خود، تنها یک شعبه در کشور گرجستان و پایتخت آن احداث کرده‌اند، خیابان پکینی را به این منظور برگزیده‌اند. به همین دلیل در صورت تمایل به خرید اجناس دارای برندهای معتبر در دسته‌بندی‌های پوشاک، ساعت، زیور آلات، اکسسوری و دیگر موارد می‌توانید بدون نیاز به پرس و جو و اتلاف وقت، مستقیما برای خرید در تفلیس به این خیابان بروید. به این ترتیب بهترین بهره‌وری را از زمان کوتاه تور تفلیس خود خواهید داشت.

مراکز خرید در تفلیس

برای خرید در تفلیس گزینه‌های دیگری نیز پیش رویتان قرار دارد. به عنوان نمونه می‌توان به مرکز خرید ایست پوینت تفلیس اشاره کرد. حدود 150 فروشگاه مختلف در این مجتمع قرار دارد، به همین دلیل نمی‌توان به چشم یک مال بسیار بزرگ به آن نگاه کرد. با این حال، برندهای زیادی در آن شعبه داشته و تک تک فروشگاه‌های این مرکز خرید، محصولات باکیفیت و اورجینالی برای خرید در تفلیس پیش رویتان قرار می‌دهند.

با توجه به برخی محدودیت‌ها در کشورمان به منظور ورود اجناس مختلف، بعد از ترکیه، گرجستان همواره یکی از مقاصد اصلی کسب و کارهای مختلف به منظور وارد کردن اجناس خارجی بوده است. این موضوع مخصوصا در حوزه پوشاک اهمیت بسیار بیشتری پیدا می‌کند. یکی از دلایل این موضوع وجود شعبه‌های برندهای معتبر دنیا در شهرهای این کشورها، مخصوصا استانبول و تفلیس است، برندهایی که محصولات آن‌ها را به سختی می‌توان در ایران پیدا کرد یا خرید مستقیم آن‌ها در هیچ کجای کشورمان به هیچ عنوان امکان‌پذیر نیست.

از طرفی خرید کردن حین سفر، حتی برای آن‌هایی که چندان اهل گشت و گذار با هدف خرید اجناس مختلف نیستند، لذت‌بخش است. این موضوع درباره گشت و گذار در مراکز خرید تفلیس نیز صدق می‌کند. حتی اگر به هیچ عنوان اهل خرید کردن برای خود نباشید، احتمالا تصمیم بگیرید برای تعداد محدودی از اطرافیان و عزیزان خود، از شهری که به آن سفر کرده‌اید، چیزی به عنوان سوغاتی تهیه کنید. در این صورت اطلاع از مهم‌ترین و بهترین مراکز خرید تفلیس اهمیت بسیار بیشتری پیدا می‌کند، چرا که باید برای عزیزان خود اجناسی باکیفیت از بهترین برندهای دنیا تهیه کنید.

هنور در این دسته مکانی ثبت نشده. معرفی مکان جدید
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو