خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک

Bangkok Soi Sukhumvit 55 Road

امتیاز ۳۶۸ نفر ۷ از 10

معرفی خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک

خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک

خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک (Bangkok Soi Sukhumvit 55 Road) جزو پررفت و آمدترین و جذاب‌ترین خیابان‌های پایتخت تایلند به شمار می‌رود. خیابان سوی سوخومویت 55 برای توریست‌های شب‌ زنده‌دار محلی مناسب برای گشت و گذار است!

ترکیبی از هر آن چه برای ترغیب شما به بیرون ماندن از هتل لازم است، در خیابان سوی سوخومویت 55 وجود دارد! به همین دلیل توریست‌های آشنا به بانکوک، طی تور تایلند خود حداقل یک مرتبه در این خیابان قدم می‌زنند و از رستوران‌ها، بارها و دیگر انواع فروشگاه‌ها و مکان‌های دیدنی واقع در آن لذت می‌برند. پایتخت تایلند دارای مساحت هزار و پانصد کیلومتری (دو برابر تهران) است، پس به طور طبیعی اهمیت همه محله‌ها، خیابان و نقاط شهر یکسان نیست. البته همانند خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک باز هم خیابان‌های پررفت و آمد و مهم دیگر در سطح شهر پیدا خواهید کرد. به عنوان نمونه می‌توان به خیابان‌های منتهی به میدان سیام بانکوک اشاره کرد. سوی کابوی، یائوارت و خائوسان جزو دیگر خیابان‌های مهم بانکوک به شمار می‌روند. اما کمتر خیابانی از شهر همچون سوخومویت 55 دارای زندگی شبانه است.

زندگی شبانه در خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک

اگر دوست دارید در طول تور تایلند خود، تنوعی اساسی به وعده‌های غذایی‌تان بدهید، در صورت عدم سرو غذا در داخل رستوران، می‌توانید به رستوران‌های خیابان سوی سوخومویت 55 بروید. این خیابان بیشتر برای شب زنده‌داران جذابیت دارد، چرا که بارهای آن تا پاسی از شب باز و مملو از افراد مهاجر به تایلند، مردمان محلی و مخصوصا توریست‌ها بوده و به آن‌ها سرویس می‌دهند. اگر یک تور (استاندارد) ترکیبی تایلند خریداری کرده باشید، چهار شب نخست سفر را در پایتخت اقامت خواهید داشت. اگر طی این بازه زمانی بی‌خوابی به سرتان زد، می‌توانید برای گذران وقت به خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک رفته و در آن قدم بزنید. در صورتی که جو و اتمسفر یکی از بارها توجهتان را به خود جلب کرد، وارد آن شوید.

توضیحات
نمایش بیشتر

هتل‌های نزدیک به خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک

موقعیت خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک روی نقشه

لوگوی نقشه بیسان گشت مشاهده نقشه

*خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۳۶۸ نفر به این تفریح و سرگرمی امتیاز داده اند

نظرات در مورد خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک


  • شما اولین دیدگاه رو در مورد خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک بنویسین.

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""
برای رزرو تور و یا اتاق در خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک با آژانس بیسان گشت به شماره ۹۱۰۰۴۴۴۶-۰۲۱ تماس بگیرید. (۹ صبح تا ۶ عصر )
مرکز تماس
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

امتیاز به خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک

بر روی ستاره ها کلیک کنید.

ارسال تصویر برای خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک

لطفا تصاویری فقط در مورد "خیابان سوی سوخومویت 55 بانکوک" ارسال نمایید
  • منتظر بمانیذ