مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول


vfs visa application center istanbul

امتیاز 11 نفر 8 از 10

تصاویر مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول

امتیاز دهی امتیاز دهی
ارسال دیدگاه ارسال دیدگاه
ارسال تصویر ارسال تصویر
تصویر 98056 مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول
تصویر 187312 مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول تصاویر بیشتر
نقشه بیسان گشت
استانبول استانبول - بی اقلو - خیابان کورتولوش
+90 212 373 58 10

معرفی مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول

مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول

مرکز انگشت نگاری کانادا (وک کانادا ) در استانبول یکی از بهترین مراکز انگشت نگاری برای ایرانی‌‌ها به حساب می‌آید که با کمترین هزینه بتوانند انگشت نگاری خود را انجام دهند .

 

کانادا یکی از کشور‌‌های مهاجر پذیر می‌باشد که هر ساله جمعیت کثیری از سراسر دنیا من جمله ایران را به کشور خود پذیرا می‌باشد . لذا با توجه به مهاجر پذیر بودن آن بعید نیست که یکی از بهترین سیستم‌‌ها برای ثبت نام مهاجران به صورت آنلاین را داشته باشد . با توجه به این که در ایران سفارت کانادا وجود ندارد . آنلاین بودن درخواست ویزای کانادا برای ایرانیان بسیار کار را در مرحله اول آسان کرده است.

 وک یا VAC: visa application center

بی شک اولین قدم بعد از سابمیت کردن ویزا انجام انگشت نگاری می‌باشد و با توجه به این که در ایران سفارت کانادا وجود ندارد . افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید به یکی از کشور‌‌های همسایه برای انجام انگشت نگاری سفر کنند . شهر استانبول یکی از شهر‌‌هایی است که به نسبت شهر‌‌های دیگر کشور‌‌ها هزینه سفر به آن پایین تر می‌باشد و برای مسافرانی که به قصد انجام انگشت نگاری سفر می‌کنند بهترین گزینه می‌باشد .

در واقع برای درخواست ویزای کانادا و یا بیومتریک کانادا تا زمانی که هر متقاضی انگشت نگاری را انجام ندهد درخواست ویزا رسمیتی ندارد . لذا انگشت نگاری شروع اقدام مهاجرت به کانادا بعد از ثبت نام آنلاین برای هر متقاضی می‌باشد .

اسماعیل چاتاکلی، معاون وزیر کشور ترکیه گفت، ترکیه برای جلوگیری از مهاجرت غیرقانونی، از متقاضیان ویزای ترکیه، از کشورهای همچون آفریقا، به اثر انگشت نیاز خواهد داشت. وی خاطرنشان کرد: برخی از اتباع خارجی از طریق راه‌‌های قانونی وارد ترکیه می‌شوند، اما بیش از حد زمان ویزای خود در اینجا میمانند.

علاوه بر این، برخی از مهاجران پس از حضور در ترکیه شناسنامه یا پاسپورت خود را از بین می‌برند که شناسایی ملیت آنها را غیرممکن می‌کند. به این خاطر ما  نیاز به اسکنر اثر انگشت برای کشورها  به‌ویژه  آفریقا هستیم که ویزای ترکیه در آن‌ها صادر می‌شود. به گفته چاتاکلی، از این پس، اثر انگشت در هنگام درخواست ویزا ثبت می‌شود و مقامات می‌توانند افراد را حتی اگر مدارک خود را از بین برده باشند، شناسایی کنند. او گفت که این تلاش‌ها احتمالاً به مجوزها کمک می‌کند تا از "مهاجرت منظم از تبدیل شدن به مهاجرت غیرقانونی" جلوگیری کنند.

ترکیه محل زندگی بیش از 5 میلیون مهاجر است که 3.7 میلیون نفر از آنها سوری هستند.

چاتاکلی همچنین اعلام کرد که نیروهای امنیتی در سال 2021 از ورود غیرقانونی 451 هزار نفر از طریق مرزهای این کشور جلوگیری کردند. بر اساس داده‌‌های ریاست مدیریت مهاجرت، در سال 2021، نزدیک به 163000 مهاجر غیرقانونی در داخل کشور دستگیر شدند در حالی که در دو ماه اول سال جاری حدود 24000 مهاجر غیرقانونی دستگیر شدند.

بیشتر مهاجران غیرقانونی دستگیر شده در سال گذشته اتباع افغانستان با 70300 نفر و پس از آن سوری‌‌ها با 23500 نفر بودند.

کمی بیش از 16000 مهاجر غیرقانونی پاکستانی نیز در سال 2021 دستگیر شدند. تعداد مهاجران غیرقانونی دستگیر شده در سال 2019 به 455000 نفر رسید و در سال بعد به 122000 نفر کاهش یافت. چاتاکلی همچنین گفت که 486 هزار سوری به مناطقی که ارتش ترکیه علیه تروریست‌‌ها عملیات انجام می‌دهد، بازگشته اند.

 

درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین :

برای درخواست ویزای کانادا به صورت انلاین کافیست متقاضی به سایت  https://www.canada.ca/en/services/immigration-citizenship.html رفته و با ساخت یک اکانت شخصی فرم را پر کرده و با آپلود کردن مدارک مورد نیاز یک کد رهگیری دریافت کند. بعد از چند روز نامه ای از سمت سفارت برای متقاضی ارسال می‌شود . از زمان ارسال نامه متقاضی اخذ ویزای کانادا 30 روز فرصت دارد تا به یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا  vac مراجعه کند .

توضیحات
نمایش بیشتر

هتل‌های نزدیک به مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول

موقعیت مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول روی نقشه

لوگوی نقشه بیسان گشت مشاهده نقشه
11 نفر به این تفریح و سرگرمی امتیاز داده اند

نظرات در مورد مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول


 • Nasrat ullah Hazrati
  5 تشکر
  " من از افغانستان هستم شرایط سختی دارم می خواهم برم کانادا "
  مفید بود ؟ تشکر
 • DlN MoHAMMAD
  5 تشکر
  " سلام محترم من در ترکیه زندگی می‌کنم من افغانستانی هستم میخواستم برام کانادا "
  مفید بود ؟ تشکر

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""
برای رزرو تور و یا اتاق در مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول با آژانس بیسان گشت به شماره 91004446-021 تماس بگیرید. (۹ صبح تا ۶ عصر )
مرکز تماس
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

امتیاز به مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول

بر روی ستاره ها کلیک کنید.

ارسال تصویر برای مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول

لطفا تصاویری فقط در مورد "مرکز انگشت نگاری وک سفارت کانادا در استانبول" ارسال نمایید
 • منتظر بمانیذ