هتل دو ستاره در باکو

رزرو هتل در باکو با بهترین قیمت و تخفیفات ویژه برای رزرو هتل 3 -4 - 5 ستاره در باکو، ارزان ترین و به روزترین نرخ رزرو هتل در باکو به صورت آنلاین و رزرواسیون بیسان گشت ...

هتل های باکو را می‌توان در چند دسته‌بندی مختلف قرار داد. با توجه به مجاورت کشور آذربایجان با ایران و آسانتر بودن فرآیند اخذ ویزای آن در مقایسه با دیگر کشورهای دنیا برای مردم کشورمان، تور باکو یکی از بهترین و محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای توریست‌های ایرانی است.

باکو علاوه بر پایتخت، بزرگترین شهر کشور آذربایجان و بزرگترین شهر حوزه دریای خزر و همچنین منطقه قفقاز نیز به شمار می‌رود. مساحت آن حدود 2 هزار و 100 کیلومتر مربع است. این میزان را باید با مساحت 730 کیلومتر مربعی شهر تهران مقایسه کرد تا بتوان به دیدی خوب درباره پهنای پایتخت کشور آذربایجان دست یافت. ارتفاع این شهر نسبت به دریا منفی 28 متر است، به همین دلیل از آن با عنوان کم ارتفاع‌ترین پایتخت دنیا یاد می‌کنند. در نتیحه پیش از رزرو هتل های باکو باید در نظر داشت این شهر آب و هوای منحصربه‌فرد خود را دارد که حداقل برای توریست‌های ایرانی، جذاب، متفاوت و دل چسب تلقی می‌شود. بر اساس سرشماری که در سال 2009 صورت گرفت، جمعیت آن بالغ بر 2 میلیون نفر است. نزدیک به 25 درصد از جمعیت کل کشور در حومه باکو زندگی می‌کنند و دلیل این امر نیز واضح است؛ باکو تنها کلان شهر کشور آذربایجان به شمار می‌رود. با توجه به همین موضوع تور باکو تنها برنامه‌ای است که توسط اغلب آژانس‌های مسافرتی برای سفر به آذربایجان ارائه می‌شود.

تنوع و گستردگی هاستل ها و هتل های باکو

هتل های باکو در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند، به همین دلیل همیشه می‌توان حین سفر به این شهر، با هر بودجه‌ای یک هتل برای چند شب رزرو کرد. در صورت عدم توجه به قیمت هتل های باکو می‌توان در هتل های لوکس و مجللی همچون هتل پنج ستاره هیلتون باکو اقامت داشت. حتی با هزینه های خیلی پایینتر از هتل هیلتون نیز میتوان در باکو هتل پنج ستاره رزرو نمود. هتل کرون ، هتل آلتوس و هتل اطلس باکو از جمله هتل های پنج ستاره با قیمت مناسب در باکو هستند.  مزیت هتل اطلس ، داشتن فاصله‌ای کمتر از هزار و پانصد متری تا مرکز فرهنگی حیدر علی اف است.  در صورت مسافرت به این شهر به صورت دست جمعی، اقامت در یک هاستل به جای هتل های باکو به مراتب برایتان اقتصادی‌تر تمام خواهد شد. البته حتی در زمانی که به صورت فردی یا چند نفر محدود تور باکو خریداری کرده باشید نیز خواهید توانست در هاستل های باکو اقامت داشته باشید، اما نکته در این صورت، می‌بایست اتاق خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

در منطقه قفقاز، باکو توریستی‌ترین شهر به شمار می‌رود، به طوری که بر اساس ارزیابی دقیقی که در سال 2009 صورت گرفت، هتل های باکو در مجموع 7 میلیون یورو پول در این سال به دست آورده بودند! با توجه به همین موضوع بسیاری از هتل های زنجیره‌ای بزرگ دنیا شعبه‌ای در پایتخت آذربایجان احداث کرده‌اند. بهتر است پیش از سفر درباره علاقه‌های خود با فروشنده تور باکو صحبت کنید تا بسته به مکان‌های دیدنی و تفریحی مورد نظرتان، فهرست هتل های باکو متفاوتی به شما پیشنهاد شود. پایتخت آذربایجان ابعاد تقریبا بزرگی دارد، به همین دلیل در صورت دور بودن از مراکز دیدنی، طی مدت زمان کوتاه تور خود مجبور به تلف کردن چند ساعت در هر روز برای طی مسافت بین قسمت‌های مختلف شهر خواهید بود.

...

رزرو هتل در
هتل استانبول باکو هتل دو ستاره

هتل دو ستاره استانبول باکو - Istanbul Hotel Baku

هتل استانبول باکو اگرچه جزو دو ستاره‌ها شناخته می‌شود، اما امکاناتی مناسب در اختیار مسافران قرار داده و اتاق‌هایی بسیار تمیز به آن‌ها ارائه می‌کند. خوشبختانه تا مرکز فرهنگی حیدر علی اف فاصله کمی وجود دارد، به همین دلیل رفت و آمد به قلب باکوی مدرن راحت خواهد بود. از هتل استانبول باکو تا ایستگاه متروی گنجلیک تنها 5 دقیقه به شکل پیاده‌روی مسافت وجود دارد، به همین ... ادامه مطلب

راحتی : ۸.۷
نظافت و تمیزی : ۸.۷
امکانات : ۸.۵
پرسنل : ۹
ارزش خرید : ۸.۸
موقعیت : ۹.۷
امتیاز کلی : ۸.۵
صبحانه : ۹.۲
وای فای رایگان : ۹.۸
وای فای غیر رایگان : ۹.۵
هتل تراول این باکو هتل دو ستاره

هتل دو ستاره تراول این باکو - Travel Inn Hostel

هتل دو ستاره تراول این باکو ... ادامه مطلب

راحتی : ۸.۷
نظافت و تمیزی : ۸.۸
امکانات : ۸.۷
پرسنل : ۹.۴
ارزش خرید : ۹.۲
موقعیت : ۹.۷
امتیاز کلی : ۸.۷
صبحانه : ۱۰
وای فای رایگان : ۹.۵
وای فای غیر رایگان : ۹.۷
هتل کینگ اند کویین باکو هتل دو ستاره

هتل دو ستاره کینگ اند کویین  باکو - Kings and Queens Hostel Baku

هتل دو ستاره کینگ اند کویین باکو ... ادامه مطلب

راحتی : ۹
نظافت و تمیزی : ۹
امکانات : ۶
پرسنل : ۸
ارزش خرید : ۹
موقعیت : ۷
امتیاز کلی : ۹
صبحانه : ۱۰
وای فای رایگان : ۷
وای فای غیر رایگان : ۹
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو